Sretnje vi Badnjie veče i Badnji dan Crnogorci...!!!

Ватиканским ??!!

Сатанским. Тај са Ватиканом нема ништа.

Nije u pitanje način, no vrijeme. I nije dogodine, već ove godine, 25. dana mjeseca decembra. Mea culpa.
Liše ostaloga, tako bismo ostavili srboljubce da nesmetano pale badnjake ka i dosle.

Оћете, али врага. Држаћете се погрешног календара докле год га се држи СПЦ, па макар и још 1000 година, а кад га СПЦ реформише, онда ћете се "шетити" и ви.

ЦПЦ = пародија на СПЦ.
 
Сатанским. Тај са Ватиканом нема ништа.
Знам, нисам ја против Римокатоличке Цркве у смислу да ми она нешто смета, него Пешо и њему слични би себе прогласили и за Афричке Црнце, тј. њихове потомке, само да би се максимално разликовали од Срба.
 
Пешо је изрод српског народа. Као малигна ћелија у организму која је настала од тог организма, а у њему се размножава и трује га док га не убије.

А тиме и саму себе заједно са њим.

П.С. Али прави изрод. Не као ово на форуму што Срби једни другима говоре да су изроди, као "добар дан", чим се и најмање не слажу. Прави правцати изрод и заувек изгубљена душа. Крвни непријатељ док год је жив и док год постоји ма и један Србин на земљи.
 
Пешо је изрод српског народа. Као малигна ћелија у организму која је настала од тог организма, а у њему се размножава и трује га док га не убије.

А тиме и саму себе заједно са њим.

П.С. Али прави изрод. Не као ово на форуму што Срби једни другима говоре да су изроди, као "добар дан", чим се и најмање не слажу. Прави правцати изрод и заувек изгубљена душа. Крвни непријатељ док год је жив и док год постоји ма и један Србин на земљи.

Ako je tucin krvav do pojasa,poturica mora biti do lakata.
 
Код мојих рођака у ЦГ-половина су Срби, а оној другој половини који су Црногорци, Србија је после ЦГ најомиљенија држава, а Срби после Црногораца најомиљенији народ.

Crnogorci se pise malim slovom,sem na pocetku recenice,opismeni se napredni.
 

Back
Top