Sredstva informisanja u "slobodnom svetu"

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.496
Ovo sto se dogadja sa sada vec bivsim Predsednikom MMF je zaista interesantno...

Neka debela crna sobarica (zarazena HIV-om) iz nekog njujorskog hotela uprla prst u visokog gosta i rekla: "Jurio je da me siluje!" (covek od 62 godine!) i vlast ga je odmah uhapsila i sa lisicama sprovela sa aerodroma....

Niti je bilo ispitivanja, niti kaucije - covek je u zatvoru!

Vise vredi rec nekakve sumnjive hotelske spodobe nego jednog od najuticajnijih ljudi na svetu!

(Cuvajte se, sutra svaka cistacica iz hotela ako joj ne date dobar baksis, moze i na vas da uperi prst i da kaze da ste hteli da je silujete, pa da zavrsite sa lisicama na rukama!):sad2:


A sta ako se ispostavi da je uopste nije jurio?

Zar nije svako nevin dok se ne dokaze suprotno?

No dobro, sasvim je jasno iole inteligentnom coveku da je upitanju namestaljka...


Mene cudi jedna stvar: KAKO DA NIKO U AMERICKIM SREDSTVIMA INFORMISANJA ne javlja da je to NAMESTALJKA?

Svi su se IZJEDNACILI i svi pisu kao da je to susta istina, kako je zena jurena i silovana, iako se jos nista zvanicno ne zna?


DA LI JE TO SLOBODA STAMPE i SREDSTAVA INFORMISANJA U "SLOBODNOM SVETU"?

Sta je to???

Kud ovaj svet ide??? :think:
 
Pa, sobarica nije uopste debela, a jos manje ruzna. Francuzi su objavili njenu sliku
Pored toga, Stros-Kan ima celu istoriju napadnog ponasanja prema zenama.
Na to dodaj opijenost moci, novcem i uticajem, vezama koje ima i osecajem da je nedodirljiv i deluje sasvim realno da je tu zenu napastvovao.

Kao sto deluje realno da mu je neko namerno poslao znajuci za njegove sklonosti, sa zadatkom da napad isprovocira, a oni ce je obezbediti na svaki nacin.
 
[B

Neka debela crna sobarica (zarazena HIV-om) iz nekog njujorskog hotela uprla prst u visokog gosta i rekla: "Jurio je da me siluje!" (covek od 62 godine!) i vlast ga je odmah uhapsila i sa lisicama sprovela sa aerodroma....

Niti je bilo ispitivanja, niti kaucije - covek je u zatvoru!

Vise vredi rec nekakve sumnjive hotelske spodobe nego jednog od najuticajnijih ljudi na svetu!

(


A sta ako se ispostavi da je uopste nije jurio?

Zar nije svako nevin dok se ne dokaze suprotno?

No dobro, sasvim je jasno iole inteligentnom coveku da je upitanju namestaljka...


Mene cudi jedna stvar: KAKO DA NIKO U AMERICKIM SREDSTVIMA INFORMISANJA ne javlja da je to NAMESTALJKA?

Svi su se IZJEDNACILI i svi pisu kao da je to susta istina, kako je zena jurena i silovana, iako se jos nista zvanicno ne zna?


DA LI JE TO SLOBODA STAMPE i SREDSTAVA INFORMISANJA U "SLOBODNOM SVETU"?

Sta je to???

Kud ovaj svet ide??? :think:[/B]

Prvo, jako je ruzno da zenu zato sto je sobarica i crne boje koze nabedjujes
da ima i sidu. Vidis sta je pravna drzava? Isti su pred zakonom i sobarica
i vazan lik kao sto je predsednik MMF-a. Uostalom pusten je uz kauciju, a
stampa javlja da je seks bio uz obostranu saglasnost.

Nije USA isto sto i Srbija gde je dovoljno da imas silikone, da si udova Raznjatovic
i da za tebe onda vaze povlasceni zakoni ili uopste i ne vaze.
 
Nisi u pravu.
U Americi su svi jednaki pred zakonom samo do sudjenja. I na tome im svaka cast.
Zaista ne postoji mogucnost da bilo ko spreci privodjenje. Stavise, taj koji bi pokusao tako nesto da uradi bio bi jako strogo kaznjen
I tu njihov sistem radi savrseno i jeste fer.
Medjutim, sve posle toga zavisi od toga koliko imas novca i koliko skupe advokate mozes da platis. I tu sistem vec prestaje da bude fer.
Postaje opet fer tek ako delo za koje si osudjen ponovis i tu je nemilosrdan. Za razliku od nas gde imas ljude sa 45 krivicnih prijava, osudjivane po pet puta, koji i dalje setaju slobodno
Ali, u odnosu na nas sistem, gde svaka shusha ima neku vezu u policiji i gde se zna da postoje ljudi koje policija ne sme da privede, dok ne dobije odobrenje sa "viseg mesta" u Americi to ide automatski i nikome sa viseg mesta na pamet ne pada da zove policiju ne bi li zastitio nekog svog pajtosa

Pre desetak ili vise godina priveli su sina Dzeba Busha, guvernera Floride zato sto je na nekom parkingu kresao neku klinku u dzipu. Rekao je on ko je i protestvovao. I naravno da su prasinari koji su ga priveli znali ko mu je otac, stric i deda, ali nije im na pamet palo da zovu shefa i pitaju sta da rade
 
Nisi u pravu.
U Americi su svi jednaki pred zakonom samo do sudjenja. I na tome im svaka cast.
Zaista ne postoji mogucnost da bilo ko spreci privodjenje. Stavise, taj koji bi pokusao tako nesto da uradi bio bi jako strogo kaznjen
I tu njihov sistem radi savrseno i jeste fer.
Medjutim, sve posle toga zavisi od toga koliko imas novca i koliko skupe advokate mozes da platis. I tu sistem vec prestaje da bude fer.
Postaje opet fer tek ako delo za koje si osudjen ponovis i tu je nemilosrdan. Za razliku od nas gde imas ljude sa 45 krivicnih prijava, osudjivane po pet puta, koji i dalje setaju slobodno
Ali, u odnosu na nas sistem, gde svaka shusha ima neku vezu u policiji i gde se zna da postoje ljudi koje policija ne sme da privede, dok ne dobije odobrenje sa "viseg mesta" u Americi to ide automatski i nikome sa viseg mesta na pamet ne pada da zove policiju ne bi li zastitio nekog svog pajtosa

Pre desetak ili vise godina priveli su sina Dzeba Busha, guvernera Floride zato sto je na nekom parkingu kresao neku klinku u dzipu. Rekao je on ko je i protestvovao. I naravno da su prasinari koji su ga priveli znali ko mu je otac, stric i deda, ali nije im na pamet palo da zovu shefa i pitaju sta da rade


Ako se secas i Klintona su povlacili po blatu ( zbog zaista smesne stvari j
er on nije tu Levnski terao da pusi nego je ona bila ushicena sto ima cast da
to radi predsedniku najmocnije drzave sveta, usput i jako atraktivnom i
sarmantnom muskarcu), a bio je predsednik drzave.

Nama ( svima u Evropi) cudni su ti njihovi zakoni, pa i smrtna kazna,
ali ta drzava funkcionise sa tim svojim pravnim sistemom vec stolecima.
Ne menjaju Ustav na menu meseca.

Ne treba zaboraviti ni Votergejt.

Inace, svako je u prvom momentu pomislio da Sarkozi i njegova druzina
imaju udela u toj raboti ( Amere boli da ne kazem sta) jer je Strauss Kahn
trebalo da se kandiduje u junu za predsednika, a po popularnosti je bio
jaci od Sarkozija. Ali izgleda da ga je n jegova zelja za moc sada i unistila.

Da je zeleo mogao je da poruci nekoliko zena koje bi to radile, ali ne,
zeleo je da bude mocan prema sobarici.

A narocito ce nayebati bas zbog cinjenice da se radi o zeni koja je
crnkinja.
 
Ako se secas i Klintona su povlacili po blatu ( zbog zaista smesne stvari j
er on nije tu Levnski terao da pusi nego je ona bila ushicena sto ima cast da
to radi predsedniku najmocnije drzave sveta, usput i jako atraktivnom i
sarmantnom muskarcu), a bio je predsednik drzave.

Nama ( svima u Evropi) cudni su ti njihovi zakoni, pa i smrtna kazna,
ali ta drzava funkcionise sa tim svojim pravnim sistemom vec stolecima.
Ne menjaju Ustav na menu meseca.

Ne treba zaboraviti ni Votergejt.

Inace, svako je u prvom momentu pomislio da Sarkozi i njegova druzina
imaju udela u toj raboti ( Amere boli da ne kazem sta) jer je Strauss Kahn
trebalo da se kandiduje u junu za predsednika, a po popularnosti je bio
jaci od Sarkozija. Ali izgleda da ga je n jegova zelja za moc sada i unistila.

Da je zeleo mogao je da poruci nekoliko zena koje bi to radile, ali ne,
zeleo je da bude mocan prema sobarici.

A narocito ce nayebati bas zbog cinjenice da se radi o zeni koja je
crnkinja.

I ja sam dugo bio ubedjen u nepogresivost americkog pravnog sistema....

Sve do slucaja Klintona i g-djice Levinski.

Tada sam shvatio ISTINU.

Bil je rekao da nije pusila, a jeste!

lagao je naciju....

Fiskal je o tom pusenju napisao 16.000 kucanih strana !

Zamalo da Bil odleti sa trona zbog jedne sasvim male, bezznacajne i ljudske lazi (svaki muskarac bi lagao u toj situaciji da spase brak!)

Ta laz je bila potpuno BENIGNA za drzavu i svet, a ipak ga je zamalo kostala mesta Predsednika najvece sile na svetu...


Posle toga je dosao onaj drugi...

Taj je lagao i svoje zemljake i ceo svet o sredstvima za masovno unistenje u Iraku, i lagao je o bliznakinjama, Al kaedi, avganistanu....

Poceo je DVA RATA, potrosio milijarde dolara, pobio stotine hiljada ljudi. A NIKO SE NIJE PITAO DA LI JE LAGAO ILI NE?

Gde je tada bio onaj CASNI fiskal koji je ispitivao da li je Monika popusila ili nije?

Gde je da ispituje Busa da li je lagao da Sadam ima hemijsko oruzje?

Mislim da je slucaj Sadama po ceo svet bio mnogo znacajniji od slucaja sa Monikom...


Stio se tice ovog zadnjeg, preti opasnost da ako neko, bilo ko, odsedne u nekom njujorskom hotelu i slucajno se nadje iza neke sobarice dok mu sprema sobu u hotelu, ona uvek moze da uperi prst u njega i da kaze: "MISLIO je da me siluje!"

I da momentalno zavrsi sa lisicama na rukama, bez da ima pravo da bilo sta kaze.....

Nesto tu ne stima.
 
Tzv. nezavisni mediji imaju svoj delokrug - koji im odredi vlasnik.

Nije nepoznato, na zapadu, na koju stranu naginje neki list ili tv stanica. To moze i da pomogne razumevanju tacne vesti -
kad skines 'sablon' vlasnika, moze dobro da se razume.


U Evropi se placa ta obavezna pretplata za radio i TV ( kao i u Srbiji),
a cilj je da informacije budu kao "korektne" (svejedno sta to znaci).

U Nemackoj ( ja zivim u Nemackoj) ima dva "javna" ( da ne kazem
drzavna) programa, a koji imaju i za svaku pokrajinu, pa i za gradove
svoje lokalne programe, zaista je tako da ne postoji neki Tijanic
koji zari i pali nego je " Savet,Tim" jako velik i tu ima i predstavnika
i pedera, hendikepiranih, feministkinja,, a naravno svaka partija
ima svog predstavnika , a svi oni odlucuju o pravcu programa,uglavnom sto
se tice informativnog dela.

Inace, za razliku od Srbije, u ovom zapadnom svetu zaista postoji
i istrazivacko novinarstvo, s tim sto tim novinarima nije zivot ugrozen,
(kao sto ej to slucaj bio u Srbiji, a u Rusiji svakodnevnica),
poeseduju civilnu hrabrost da kopkaju kojekuda, a onda i njihov
medij da to i objavi. Ne treba , a i ne moze se ovo sada uporedjivati
sa b92 jer oni istrazuju samo u jednom pravcu, ne pada im na
pamet da recimo potlkace i Cedfu Jovanovica,Vesnu Pesic, Sonju Biserko.

Meni je drago da barem oni postoje, jer je u Srbiji stvarno strava i
uzas od placenih i porucenih informacija, ali nije to "to".

Votergejt bi trebalo da bude simbol i sinonim za dobre novinare.
 
Inace, za razliku od Srbije, u ovom zapadnom svetu zaista postoji
i istrazivacko novinarstvo, s tim sto tim novinarima nije zivot ugrozen,
(kao sto ej to slucaj bio u Srbiji, a u Rusiji svakodnevnica),
poeseduju civilnu hrabrost da kopkaju kojekuda, a onda i njihov
medij da to i objavi. Ne treba , a i ne moze se ovo sada uporedjivati
sa b92 jer oni istrazuju samo u jednom pravcu, ne pada im na
pamet da recimo potlkace i Cedfu Jovanovica,Vesnu Pesic, Sonju Biserko.

Meni je drago da barem oni postoje, jer je u Srbiji stvarno strava i
uzas od placenih i porucenih informacija, ali nije to "to".

Votergejt bi trebalo da bude simbol i sinonim za dobre novinare.

O kakvom "istgrazivackom novinarstvu pricas"?

SVI reporteri na Zapadu su se UPROSECILI i pisu apsolutno jedno te isto !

Tako su VASPITANI, nema tu na najmanje slobode .

Zasto recimo niko ne istrazuje SERIJU DRZAVNIH UDARA novog tipa u Severnoj Africi ili Bliskom Istoku?

Ko stoji IZA NJIH?

Koji je to TIP DEMOKRATIJE gde rulja sa ulice smenjuje vlade i predsednike, a Zapad im tapse i pomaze im...?

Sto ne pisu malo o tome?

Svima je jasno kada bi o tome pisali da bi sutra dan odleteli sa posla.

Na Zapadu vlada TOTALNA AUTOCENZURA.
 
Poslednja izmena:
O kakvom "istgrazivackom novinarstvu pricas"?

Koji je to TIP DEMOKRATIJE gde rulja sa ulice smenjuje vlade i predsednike, a Zapad im tapse i pomaze im...?

.

Nije potrebno da urlas ( boldovana slovca) jer ja umem i ova normalna da citam,
a i razumem ih.

Mislim, lepo je to tako ( i primerno za forume u Srbiji) seruckati okolo
naokolo. Da li ti imas uvida u te medije o kojima ja pricam?

Da li si cuo za nedeljnik "Der Spiegel" koji je barem 5 x od WWII
na ovamo rusio ministre pa i vladu ( Brandt).

Uostalom, ja bas Votergejt pomenuh, ali ti mlatis Sseseljeve mantre
pa je zivo cudo da nisi pomenuó i Haski tribunal.
Inace, tako je dragi moj u zivotu. Rulja,narod,obespravljeni,siromasni
prave revolucije, Tako je nastala i Francuska, a tako i SSSR.

Pisu pametni novnari o ovim revolucijama u arapskom svetu, ali to treba citati
ne oslanjati se na Pecate i Kurire, Vucele i Antonice.
 
Полако али сигурно медији све више личе на медије из 1984. Џорџа Орвела.
Ускоро ћемо и ми имати министарство за новоговор......

Mi smo to vec imali, nadam se da nisu svi zaboravili radikalski zakon o informisanju... koji su neki vredno koristili samo kao cenovnik.

Sramota je sto novinari uglavnom ni ne pokusaju da pisu bar o necemu. Ne zele da dotaknu ni predsednika opstine, a ministre da ni ne spominjem.
 
urlas ( boldovana slovca) jer ja umem i ova normalna da citam,
a i razumem ih.

Mislim, lepo je to tako ( i primerno za forume u Srbiji) seruckati okolo
naokolo. Da li ti imas uvida u te medije o kojima ja pricam?

Da li si cuo za nedeljnik "Der Spiegel" koji je barem 5 x od WWII
na ovamo rusio ministre pa i vladu ( Brandt).

Uostalom, ja bas Votergejt pomenuh, ali ti mlatis Sseseljeve mantre
pa je zivo cudo da nisi pomenuó i Haski tribunal.
Inace, tako je dragi moj u zivotu. Rulja,narod,obespravljeni,siromasni
prave revolucije, Tako je nastala i Francuska, a tako i SSSR.

Pisu pametni novnari o ovim revolucijama u arapskom svetu, ali to treba citati
ne oslanjati se na Pecate i Kurire, Vucele i Antonice.[/QUOTE]

Бранта,није срушио Der Spiegel него је њему било свега доста и пустио друге у први план док је водио политику
SPD такорећи до краја живота.
Spiegel је безброј пута покушао да сруши Franz Josef Strauss-a са безброј докумената и доказа.
Helmut Kohl-a такође,између осталог афера Schreiber.
Погледај Spiegel,абсолутна ауто цензура,хајка на неистомишљенике,сличан Völkischer Beobachter-у;
Али ни остала "грађанска средства информисања", новине,ТВ,нису бољи- у ЕУ или САД.

Konkret,Junge Welt су поред Jürgen Elsässer-a једини(од значаја) у Немачкој,који иако врло обазриво пишу како тако реално.
У САД-chronicles.magazine of american culture-који је доступан мањем кругу, америчким интелектуалцима(има делимично и на нету).

Нит руља нит "народ"не праве револуције него раде прљаву работу.
Француска Револуција је финанцирана и планирана од богате буржоазије а предвођена шаком "интелектуалаца"
који су на крају испали жртве.

У Русији је Револуција финанцирана из америчких банака(Leo Trotztki лично преузео 3 милиона долара 1903 год.,потом 1915,1917 по неколико милиона )
као и оба светска рата и "распад"СФРЈ.
Само Русију је Револуција и два рата коштало 50 милиона живота.
Погледај:Anthony Sutton,F.Engdahle,Jürgen Elsässer,John Pilger.

Не намеравам да се расправљам-
-нас "маторе"је демократија одавно убедила у њене врлине-него због млађих чланова форума да не наседају тој обожаваној демократији у "слободном "свету.

Ко што горе наведе форумаш-"ми живимо у Орвеловој демократији 1984".
 
Poslednja izmena:
u


Бранта,није срушио Der Spiegel него је њему било свега доста и пустио друге у први план док је водио политику
SPD такорећи до краја живота.

Spiegel је безброј пута покушао да сруши Franz Josef Strauss-a са безброј докумената и доказа.
Helmut Kohl-a такође,између осталог афера Schreiber.
Погледај Spiegel,абсолутна ауто цензура,хајка на неистомишљенике,сличан Völkischer Beobachter-у;
Али ни остала "грађанска средства информисања", новине,ТВ,нису бољи- у ЕУ или САД.

Konkret,Junge Welt су поред Jürgen Elsässer-a једини(од значаја) у Немачкој,који иако врло обазриво пишу како тако реално.
У САД-chronicles.magazine of american culture-који је доступан мањем кругу, америчким интелектуалцима(има делимично и на нету).

Нит руља нит "народ"не праве револуције него раде прљаву работу.
Француска Револуција је финанцирана и планирана од богате буржоазије а предвођена шаком "интелектуалаца"
који су на крају испали жртве.

У Русији је Револуција финанцирана из америчких банака(Leo Trotztki лично преузео 3 милиона долара 1903 год.,потом 1915,1917 по неколико милиона )
као и оба светска рата и "распад"СФРЈ.
Само Русију је Револуција и два рата коштало 50 милиона живота.
Погледај:Anthony Sutton,F.Engdahle,Jürgen Elsässer,John Pilger.

Не намеравам да се расправљам-
-нас "маторе"је демократија одавно убедила у њене врлине-него због млађих чланова форума да не наседају тој обожаваној демократији у "слободном "свету.

Ко што горе наведе форумаш-"ми живимо у Орвеловој демократији 1984".


Ali je vlasnik bio uhapsen na aerodromu, namestili mu kao da je
imao drogu, medjutim odmah je i pusten, a Straus je morao da
napusti mesto ministra ( ako se ne varam odbrane).
Der Spiegel je zaista u danasnjem svetu i jedini koji se uzima
za ozbiljno,ima vec decenijama tiraz od 5 miliona ( a sto ces priznati
savrsena je brojka) i cita se u celom svetu.

I ja sam malo stariji semestar,a i ne bolujem od savremene
boljke kratkog pamcenja, a i gajim lep cvetak nezaboravak.

Nego je nesto drugo sada jako zanimljivo u aferi Strauss Kahn.
Francuska je u shoku. Tu mislim na francusku elitu
( sto politicku sto intelektualnu). Meri su ovim hapsenjem
razbucali taj njihov (francuski) elitizam gde se uvek znalo ko
koga stiti i kome se moze sve.Takozvani kodeks "jardin secret".
Juce su bile demionstracije zena u Parizu koje su nosile transperente
"sve smo mi sobarice". U Francuskoj se to sve smatra kavaljerskim
deliktom, pa i brutalno silovanje zene. Smatra se da ima godisnje
10.000 silovanih zena , a samo se jedan slucaj prijavi policiji.

Zanimljivo je da u Nemackoj ne postoji taj elitizam, a u Francuskoj
i USA itekako. UK je oduvek bila drustvo gde se znalo ko je aristokrat, a ko
plebs pa njih ne bih sada ovde pominjala.

U USA su elita Bush i CO, u tim njihovim krugovima Klintonove nazivaju
" wihite trash". Kako li tek ovog Obamu nazivaju to se jos ne zna,
ali je bilo zanimljivo da je onomad Donald Tramp ( koji namerava
da se kandiduje za republikance) javno doveo u sumnju Obamine skole
i diplome. Mejutim Obama je suveren,duhovit pa je na kraju ova
polupismena budaletina ispala majmun.

Ja zivim u demokratiji, ali iluzija ni ja vise nemam. Svakako da ne
pravim velike razliku izmedju demokratije u Srbiji i ove u Nemackoj,
s tim sto je u ovim matorijim demokratijama zakon ipak vazi za sve
( manje ,vise).
 
Nego je nesto drugo sada jako zanimljivo u aferi Strauss Kahn.
Francuska je u shoku. Tu mislim na francusku elitu
( sto politicku sto intelektualnu). Meri su ovim hapsenjem
razbucali taj njihov (francuski) elitizam gde se uvek znalo ko
koga stiti i kome se moze sve.Takozvani kodeks "jardin secret".
Juce su bile demionstracije zena u Parizu koje su nosile transperente
"sve smo mi sobarice". U Francuskoj se to sve smatra kavaljerskim
deliktom, pa i brutalno silovanje zene. Smatra se da ima godisnje
10.000 silovanih zena , a samo se jedan slucaj prijavi policiji.



.

Dva pitanja Rayela:

Da li postoji mogucnost da je ta (navodno silovana zena) LAGALA?

Sta ce da se desi ako se na kraju ispostavi da je cele prica IZMISLJENA ??

Poznato je da mnogi anonimusi lazu samo da bi dosli na prve stranice svetskih listova....


A sta cemo sa Berluskonijem?

Sme li on u Ameriku??
 
Poslednja izmena:
Dva pitanja Rayela:

Da li postoji mogucnost da je ta (navodno silovana zena) LAGALA?

Sta ce da se desi ako se na kraju ispostavi da je cele prica IZMISLJENA ??

Poznato je da mnogi anonimusi lazu samo da bi dosli na prve stranice svetskih listova....


A sta cemo sa Berluskonijem?

Sme li on u Ameriku??

Svakako da postoji mogucnost da je zena lagala ( a sigurno ne za to
da bi postala slavna nego za lovu), a usput ni ona ne tvrdi da je silovana,
nego da je on nju primorao da pusi. Detalji su sturi, a mislim da nije to ni
tema.

Svako ( a i ja sam tu) kaze da je on nevin dok se krivica ne dokaze.


Prvva dva,tri dana bila sam ubedjena, i ja, da je to jednostavno
namestaljka ( ali ne iz americke kuhinje,nego direktno iz francuske,
predsednicke palate), ali danas nista vise ne govori da se radi o namestaljci.

Negu bumo videli.

A bunga,bunga? Pa kakve on sada veze ima s tim?

On placa, klijentkinje su ushicene, ako italijanski biraci zele takvog
premijera,njihova stvar. Sve klijentkinje tvrde da je jako fin,nezan
i darezljiv.:D
 
Svakako da postoji mogucnost da je zena lagala ( a sigurno ne za to
da bi postala slavna nego za lovu), a usput ni ona ne tvrdi da je silovana,
nego da je on nju primorao da pusi. Detalji su sturi, a mislim da nije to ni
tema.

Svako ( a i ja sam tu) kaze da je on nevin dok se krivica ne dokaze.

Pa ako je tako, zasto su ga onda zatvorili i nedaju da se kontaktira sa nikim, stavili mu ogrlicu kao psu i motre ga sta radi 25 sati dnevno, kao da je neki Bin Ladenov rodjak?

Sta ako se ispostavi da je ipak nevin?

Sta ce onda da urade?

Da kazu: "Ups, pardon, mnogo se izvinjavamo....!"
:hahaha:
 
Pa ako je tako, zasto su ga onda zatvorili i nedaju da se kontaktira sa nikim, stavili mu ogrlicu kao psu i motre ga sta radi 25 sati dnevno, kao da je neki Bin Ladenov rodjak?

Sta ako se ispostavi da je ipak nevin?

Sta ce onda da urade?

Da kazu: "Ups, pardon, mnogo se izvinjavamo....!"
:hahaha:

A jel tebi zao tog francuskog sekusalnog manijaka?

Jutros je izasao rezultat DNA analize koja 100% pokazuje da je njegova
sperma identicna spermi na odeci te sobarice.

Amere je bas briga za njega. Ako se radi o zaveri onda tu iskljucivo i
samo ima njegov francuski rival prste u igri, a to je Sarkozi.

Njegovi advokati (a radi se o advokatskim zvezdama) pokusace jedino
moguce, a to bi bilo da ili dokazu zaveru sto nije vetrovatno,ili da se
ova zena smrvi i smelje i da kaze da je ona bas zelela da joj ovaj nabija
spolovilo u usta i da svrsi u njenim ustima. A sve onako, bez ikakve
finansijske nadoknade, samo zato sto se radi o coveku,mocnom koji ima 62
godine.

Medjutim ja imam poverenja u americki sistem koji ipak nece razumeti
da je svaka zena ovog sveta luda za spolovilom ovog matorog Francuza.
 
A jel tebi zao tog francuskog sekusalnog manijaka?

Jutros je izasao rezultat DNA analize koja 100% pokazuje da je njegova
sperma identicna spermi na odeci te sobarice.

Amere je bas briga za njega. Ako se radi o zaveri onda tu iskljucivo i
samo ima njegov francuski rival prste u igri, a to je Sarkozi.

Njegovi advokati (a radi se o advokatskim zvezdama) pokusace jedino
moguce, a to bi bilo da ili dokazu zaveru sto nije vetrovatno,ili da se
ova zena smrvi i smelje i da kaze da je ona bas zelela da joj ovaj nabija
spolovilo u usta i da svrsi u njenim ustima. A sve onako, bez ikakve
finansijske nadoknade, samo zato sto se radi o coveku,mocnom koji ima 62
godine.

Medjutim ja imam poverenja u americki sistem koji ipak nece razumeti
da je svaka zena ovog sveta luda za spolovilom ovog matorog Francuza.

Vidis, vec si osudila da je cica manijak, a malo gore kazes da niko nije kriv dok se ne dokaze? :mrgreen:


Nije mi zao tog tipa uopste, ali mi je zao sto je (opet) na ispitu pala nadaleko cuvena americka PRAVDA....

Izgleda da im ponestaje KREATIVNOSTI ili ih vise uopste nije ni briga sta svet misli?

Taj Francuz je vec odavno osudjen jer je svakako uradio nesto sto se GAZDAMA nije svidelo.

Sada ce naravno naci 1001 dokaz da je on kriv, a to niko ne moze da proveri da li je istina...

(Mene jako cudi kako svih ovih godina nisu u Iraku nasli sredstva za masovno unistavanje, znog kojih su ubili onog nesretnog Huseina!)


Sto se tice zena, o profesiji sobarica nemam bas narocito visoko misljenje.

A taj cica je mogao platiti za jedno pusenje vise sto ta crna sobarica moze zaraditi za ceo svoj radni vek.

I verujem da nema sobarice na svetu koja bi takvu ponudu odbila .
 
Poslednja izmena:

Back
Top