Sredovecni ljudi

LindaLee

Elita
Poruka
22.197
jos jedna glupa tema iz moje kuhinje:mrgreen:
ma i nije glupa
kaze meni muz na letovanju "vidi u ovom hotelu su sve sredovecni ljudi" ja mu kazem "aj ne lupaj vidis da su svi nasih godina" kaze "pa da,to ti i kazem sredovecni,30 god je srednje doba" :think: cek bre pa sredovecni su oni od 40 + a kad mi dodjemo u te godine bice oni od 50+:rtfm:
sta znaci sredovecna osoba za vas (u dusi maloletne a telom dobrodrzece forumasice:mrgreen:) ja sam sad malo zbunjena od tog pojma,sto sam mu bliza
 
kad sam ja posle srednje skole pocinjala preko leta da radim u nekoj firmi,za sefa mi postavili nekog lika od 32.Ja 19,on 32.

Pricam ja sa drugaricom i ona pita:"koliko ti godina ima sef?" a ja joj kazem:"Ma pusti,matorac,32":zcepanje:
Ebi ga,kad i meni sad rekao da sam matora,hm bilo bi mu:azdaja::azdaja:
Kakvi matorci sa 30-40?
Matorci su oni sa 70 valjda!:mrgreen:
 
Evo, mozda nam drug Saban zvani Saulic nesto objasni. Kaze da su mu suze posle kada je juce video (ne znam koga, ali svakako neku NJU), jer, gde je ona mladost i lepota doticne. Smenjuju se jeseni i leta, a ona od pupoljka posta cvetak zanovetak, a od lepotice grada postade sredovecna zena, slika uramljena.... :lol:

Moram priznati i meni su suze posle, a mozda ce i Vama :sad2:.

 
Koliko ja znam srednjovjecni nisu isto sto i matorci ili stariji ljudi
U srednjovjecnu skupinu ljudi bih svrstala ljude od45-50do nekih 65(+/-5god), odnosno ni sama nisam sigurna jer po meni to ovisi i o izgledu, mentalnom sklopu..itd
 
ma kako sredovecni mogu biti ljudi u 30im? nema sanse, mogu biti sredovecnog tipa-tj. da izgledaju kao da su izasli iz nekog plezentvila iz 50ih, ali sredovecni su za mene neki tamo mnoogo stariji od mene :mrgreen:
 
kad sam ja posle srednje skole pocinjala preko leta da radim u nekoj firmi,za sefa mi postavili nekog lika od 32.Ja 19,on 32.

Pricam ja sa drugaricom i ona pita:"koliko ti godina ima sef?" a ja joj kazem:"Ma pusti,matorac,32":zcepanje:
Ebi ga,kad i meni sad rekao da sam matora,hm bilo bi mu:azdaja::azdaja:
Kakvi matorci sa 30-40?
Matorci su oni sa 70 valjda!:mrgreen:

aaaaa,ja imam 32 i imam u ekipi ljude od 20 do 26-27 god:sad2: sigurno se misle "sta oce ova baba":mrgreen:
 
Šta bre sredovečni ljudi kakve su to glupe kategorije...ili jesi ili nisi, mlad, pun duha
možeš biti do duboke starosti ako ti je takva priroda...to će te podmladiti...i nikad ti
niko neće dati godine koje imaš....i neko pametan davno reče....postoje samo dve
kategorije ljudi....mladi i stari...a opet možeš biti mlad starac i star mladić....a koliko
ustvari godina imaš i u koju će te kategoriju neko svrstati....baš te i zabole
:manikir:
 
Просечан животни век није баш 100 година да би 50 била средина! :mrgreen:

(Ако кренемо од етимологије речи ''средовечан''.;))
 
Šta bre sredovečni ljudi kakve su to glupe kategorije...ili jesi ili nisi, mlad, pun duha
možeš biti do duboke starosti ako ti je takva priroda...to će te podmladiti...i nikad ti
niko neće dati godine koje imaš....i neko pametan davno reče....postoje samo dve
kategorije ljudi....mladi i stari...a opet možeš biti mlad starac i star mladić....a koliko
ustvari godina imaš i u koju će te kategoriju neko svrstati....baš te i zabole
:manikir:

pa to je aksiom da ako si na forumu si mlad duhom:mrgreen:
ja pitam nesto drugo:koju grupu ljudi smatrate sredovecnima,ono kad npr neko nedajboze umre,a ti kazes eee greota mlad covek,a on presisao 60 odavno
ili kazes vidi ovu matoru kobilu nije je sramota da nosi minic a ona devojcica od 35:mrgreen:
mi smo mladi,to se podrazumeva,nego oni drugi,sto ne idu na forum:zper:
 
pa to je aksiom da ako si na forumu si mlad duhom:mrgreen:
ja pitam nesto drugo:koju grupu ljudi smatrate sredovecnima,ono kad npr neko nedajboze umre,a ti kazes eee greota mlad covek,a on presisao 60 odavno
ili kazes vidi ovu matoru kobilu nije je sramota da nosi minic a ona devojcica od 35:mrgreen:
mi smo mladi,to se podrazumeva,nego oni drugi,sto ne idu na forum:zper:

Е, има она одвратна сексистичка реклама (вероватно је ти не знаш) где одртавели Аљоша Вучковић (са својих 150 година) и онај ћелавац са реклама за Лото седе у башти кафића и шмекају около...па као пролази нека риба (ми је не видимо), а ћелави каже:''35'' (година), а Аљоша додаје:''Али добро се држи!'' :evil:

Као, за Аљошу је нека од 35 ''добродржећа''! :mrgreen:
 
Šta bre sredovečni ljudi kakve su to glupe kategorije...ili jesi ili nisi, mlad, pun duha
možeš biti do duboke starosti ako ti je takva priroda...to će te podmladiti...i nikad ti
niko neće dati godine koje imaš....i neko pametan davno reče....postoje samo dve
kategorije ljudi....mladi i stari...a opet možeš biti mlad starac i star mladić....a koliko
ustvari godina imaš i u koju će te kategoriju neko svrstati....baš te i zabole
:manikir:

E vala bas si lepo ovo napisala, afrodita.

Pa i vi sto imate dvadesetak, tridesetak godina, ceka vas isto to - sredovecnost... u stvari ne sredovecnost, ja bih to drugacije rekla - srednje doba.
Mogu samo da zamislim one utegnute pevaljke koje sada imaju po 20 - 25 godina kada ih budu napale prve bore i celulit. Pa one ce presvisnuti od tuge kada budu gledale kako im se urusava lepotinja.
Ma muka mi je vise od toga da svi moraju lepo da izgledaju, da budu lepe, lepi, zgodni, zgodne. Za mnoge - to je razlog sto zive uopste.
To se kvarca, idu po gradu polugole, prosto traze da ih muskarci gledaju i daj Boze nesto ,,lepo,, kazu... Ma sve bi ucinile za to...
To je izgleda trend u ovoj zemlji koji traje i traje i trajaće... Putovala sam po svetu i nigde nisam videla da se tamo obicni ljudi ponasaju kao ovi nasi... ovde se svi nesto uvijaju, foliraju, izbacuju sifone, dupeta, mešaju istima, puće usne, misle da su u najmanju ruku osvojile Menhetn.
Ma ne zna se koja je lepsa, a sve liče jedna na drugu (onooo... bar da su originalne, ali ne... nisu sposobne da se malo potrude da izgledaju drugacije, nego razmisljaju: ma ja imam bolje dupe/sise od mnogih, meni ce u tom autfitu sve mnogo bolje stajati nego njima, pa hajd' - skidaj se sestro i pokazi im svima sta imaš da ponudis. Fuj!
 

Back
Top