Quantcast

Srednjeazijski ovcar

Nosferatus

Početnik
Poruka
1
Primam na poklon stence srednjeazijskog ovcara bijele boje ili crno bijeli,do 6 mjeseci,iskljucivo muzijak.Student sam i nikako da skupim dovoljno para za tog psa ,tako rado bi zeljeo imati psa te vrste.Imam ODLICNE uslove za pse,jako dobro se brinem o svojim zivotinjama i garantujem da ce biti u sigurnim rukama jer sam do sada imao 2 psa koji su umrli od starosti. Kontakt telefon:+38762/183-876 Unaprijed hvala

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
Joj, mooolim te pročitaj još jednom šta si napisao. :dash::dash::dash: Prvo nemaš novca čak ni da kupiš psa a onda imaš odlične uslove za njega?! Pa toga nema ni u SF filmovima! :lol: Za tako velikog psa je sama kupovina najmanji trošak, gde su tu ishrana, redovna vakcinacija i tretmani protiv parazita, a ne daj Bože da se razboli! Mislim, iskreno ti želim da nađeš psa i da mu stvarno pružiš neophodne uslove ali ako nemaš novca za štene... :confused: U ostalom, ko će brinuti o njemu s obzirom na tvoje obaveze na fakultetu?

I još nešto: zašto ne tornjak? Meni su oni bar 3 koplja ispred alabaja, pre svega zbog boljeg zdravlja i nižih zahteva u pogledu održavanja a jednako su dobri čuvari.

Poslednja izmena:
stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.