Schrodinger
Elita
- Poruka
- 18.146
Odnosno šta vam je bilo teže... prema mom i iskustvu mnogih teža je srednja pa čak i osnovna, jer ko hoće da bude dobar đak tu mora da ući svaki dan a na fakultetu samo kad su ispitni rokovi. Naravno teže je položiti većinu ispita nego dobiti peticu ali opet je taj fakultetski rad skroz neozbiljan i po mom mišljenju fakultet je više neka vrsta rijalitija gde je poenta da se dođe papira a ne stvarno stekne znanje. Naravno i srednja je rijaliti ali ne u tolikoj meri kao fakultet.
Poslednja izmena:
