Sredjivanje enterijera automobila

Ja bih ovom Stanojku poslao poruku, ali ne mogu, valjda je VIP, ili tako nesto... :S

Elem, interesuje me, posto cu da izludim, izgleda da nigde nema table za Scirocco 2 da valja i da je plave boje kao original, a originalna ima vise pukotina nego sto je ima, izgleda da cu morati uzeti cru, pa me interesuje, kako bi to islo sa nekim pretapaciranjem ili tako nesto?

Evo mesta za moj modni problem... Gde se mogu naći presvlake sa mustrom kao Louis Vuitton tašna?

Онако мислиш да буду као неки симболи ишарани по целој површини? Не мора тај Луј Витон, него могу и оне грчке шаре античке и свашта... :think: И то би фул изгледало на доста кола. :think: Матори, крадем ти идеју... :rtfm: :worth: :super:

Jel zna neko od cega bih mogao da napravim tapacir za vrata? Imam ford fiestu i vrata su joj na ivicama zaobljene tako da lesonit ne mogu da koristim. A inace ne mogu da nadjem takav tapacir ni na otpadu.

Mozes da probas sa sivom lepenkom. To je karton koji se koristi u tapetariji kao cesta zamena za lesonit, a narocito tamo gde lesonit ne moze da se dovoljno savije. Lepenku mozes da pronadjes u vecini prodavnica koje se bave prodajom repromaterijala za tapaciranje. Inace lepenka je veoma jeftina pa ako ti ne uspe bar nece biti uzaludno potrosene neke velike pare.

dado5 banovan covek i zato smatram da je losa stvar sto ne daju da se stavljaju ovde kontakt brojevi telefona .

Jer tema je aktuelna uvek

Ljudima stalno propada nesto na enterijeru

Eto kod skupljih auta to je pravilo posle 5-6 godina skoro svuda propadnu vozaceva kozna sedista a negde i suvozaceva dok zadnja traju - sto od sunca sto od sedenja i ostalog...

dado5 banovan covek i zato smatram da je losa stvar sto ne daju da se stavljaju ovde kontakt brojevi telefona .

Jer tema je aktuelna uvek

Ljudima stalno propada nesto na enterijeru

Eto kod skupljih auta to je pravilo posle 5-6 godina skoro svuda propadnu vozaceva kozna sedista a negde i suvozaceva dok zadnja traju - sto od sunca sto od sedenja i ostalog...

Čega ostalog? :)

Back