Svim forumasicama i forumasima kao i njihovim obiteljima sretna i uspjesna Nova Godina !!!!!
Poslednja izmena od moderatora:
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Hvala na cestitki, takodje sve najbolje tebi i tvojoj porodici.
Ma to zato shto si HrvatHvala na cestitki, takodje sve najbolje tebi i tvojoj porodici.
![]()
Sacuvaj me boze, vise ijekavice nisam video ni na hrt koliko je na krstarici ima, STRASNO

![]()
Svim forumasicama i forumasima kao i njihovim obiteljima sretna i uspjesna Nova Godina !!!!!

















svim Srbima i onima koji se tako osecaju , zelim JA !!!!
![]()
Cestitaj mi 13.01.
![]()
Svim forumasicama i forumasima kao i njihovim obiteljima sretna i uspjesna Nova Godina !!!!!
Frohes Neues Kamerad




) u Novoj 2011 god. zeli Picololeone!