Срећна Српска Нова Година !

него, шта је с овом причом

http://www.svevlad.org.rs/knjige_files/jacanovic_kalendarskoznanje.html

34nmgas.gif
 
Mozda jedina stvar koja mi se svidja u americkim filmovima jeste postovanje i odnos prema Bozicu.....Patrijarhalna proslava Bozica,u krugu porodice....a novu godinu skoro da i ne slave....A crni srbi,zamlacuju se,Nova godina po jednom kalendaru,pa repriza,pa srpska nova godina....jos samo da izmislimo(a hocemo za par godina sigurno) reprizu srpske nove godine i super!z:hm:z:hm:z:hm:z:hm:
 
Mozda jedina stvar koja mi se svidja u americkim filmovima jeste postovanje i odnos prema Bozicu.....Patrijarhalna proslava Bozica,u krugu porodice....a novu godinu skoro da i ne slave....A crni srbi,zamlacuju se,Nova godina po jednom kalendaru,pa repriza,pa srpska nova godina....jos samo da izmislimo(a hocemo za par godina sigurno) reprizu srpske nove godine i super!z:hm:z:hm:z:hm:z:hm:

Naravno!
A sta bi ti da tugujes, hebali te amerikanci, dje si nasla ta kovna da spominjes??
 
Mozda jedina stvar koja mi se svidja u americkim filmovima jeste postovanje i odnos prema Bozicu.....Patrijarhalna proslava Bozica,u krugu porodice....a novu godinu skoro da i ne slave....A crni srbi,zamlacuju se,Nova godina po jednom kalendaru,pa repriza,pa srpska nova godina....jos samo da izmislimo(a hocemo za par godina sigurno) reprizu srpske nove godine i super!z:hm:z:hm:z:hm:z:hm:

To je izmisljeno odavno, jos si mlad pa ne znas :lol:
 
Ако нема пара за пар пића,нека иде у Хрватску.Тамо ће неки католички фратар да га бесплатно преведе у његову веру и неће морати да овде смара,биће поносан што је Хрват.Овако само лаже да је Србин.
 

Back
Top