Sicilijanac
Domaćin
- Poruka
- 4.825
Na danasnji dan rodio se drug Lenjin!!!
Pa srecan mu rodjendan!!!
Pa srecan mu rodjendan!!!

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Na danasnji dan rodio se drug Lenjin!!!
Pa srecan mu rodjendan!!!![]()

Ja taman pomislih da nema vece nebuloze od onih komentara drugih....
A ovaj sisao sa uma,cestita mrtvima ridjendan![]()

Mogo bi da ga obeležiš prvo kod sebe pa onda da pređeš na Srbiju...Na trgu Ante Gotovine![]()
Pa jel si na trgu...Ne vidim da piše na vestima da neko dole obeležavaPa i kod mene...ali svi treba da znaju kko je bio drug Lenin...

Pa jel si na trgu...Ne vidim da piše na vestima da neko dole obeležava![]()
Eh...no comment

Ko i kad neko kaže da maše nekom slikom a sedi u sobi i kucka[/QUOT]
Pa evo ja kazem...mislis da nije moguce?
Reko si ti svašta...I da nema ustaša u ''lijepoj tvojoj''.Pa evo ja kazem...mislis da nije moguce?

Reko si ti svašta...I da nema ustaša u ''lijepoj tvojoj''.![]()
Na danasnji dan rodio se drug Lenjin!!!
Pa srecan mu rodjendan!!!![]()
лењин??? несрећни сифиличар.
на крају је и умро од сифилиса.
хрват,комуњара,смарач.Довољно да му игноришемо тему.
Dobro voleo da obrađuje devojke sa ulice i ubeđuje ih u revolucijuлењин??? несрећни сифиличар.
на крају је и умро од сифилиса.
Drug Lenin je bio veliki covek!!!
тзв друг лењин је био човек из друштва сумњивих људи, у којем су заразне полне болести свакодневица.
из таквог друштва тешко може доћи велики човек.
обичан оболели агент, уз то и програмиран.
xexexxexexe da da kako da ne...