Srecan osmi mart

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Ne nije zezanja forumasa nego je upuceno svim forumasicama koje dolaze na ovaj deo foruma.
Ja moram da im priznam da su mi mnogo drage i da ovo cude ne bi bilo to bez njih.
Iako samo posla 3x5 pp , ipak verujem da bih mnoge od njih izostavio zato :arrow:

Srecan osmi mart drage forumasice i puno srece u zenskim maistorijama ;)

rose8.jpg





P.S. Zar ne bi bila fora da sve muskinje otvore svoju temu :idea:
 
Danas proslava u firmi. Zene spremile klopu. Zene nasekle tortu. Zene donele cugu. Mushkarci nabadaju svinjarije na chachkalice i, punih usta, preko masnog kulena i punomasnog sira provaljuju josh masnije fore. Od svih imbecilnih praznika - najimbecilniji. Ko je hteo da se uvuche medju butine svoje razvedene koleginice, danas je imao priliku da nachini bitan korak.
 
zashto sve morash da omalovazhavash i da pljujesh?...ja mislim da je divno shto zhene imaju samo svoj dan...i nije tachno da su svi ostali dani mushki...to je samo znak pazhnje za nashe supruge i majke...ne razumem otqd tolika ogorchenost...to je praznik za sve nas...
 
lets all join hadns and sing songs of equality...long live 8th of march...

misiiim...osmi ludilo i kod mene na poslu danas sitnih kolacha i gaziranog soka...volj ti zhutog volj crnog...dobile i kintu da potroshe u nekoj prodavnici...prashak sanitarije ovo ono...shiroko...blago zhenama...mislim imaju svoj dan...shta josh chovek da pozheli?
 
Temu nisi postavio sa željom da obraduješ forumašice, nego da ti one zbog tvog gesta budu beskrajno zahvalne

Iz mog prvog posta sasvim se lepo moze videti sa kojim motivima sam postavio temu, ali vi ste uspele josh jednom da me duboko razocerate ponasajuci se kao poslednja nekulturna bagra.
Cast izuzecima.
 
Da ostavimo kao cestitku :o
A zasto upucivati cestitke kad nece niko da ti se zahvali.
Onda ja ispadoh kao neki bezvredni mrav koga niko ne ferma ni 2%
"Ha vidi ovaj mizerni loop nam cestita 8.mart , pa koje uopste on ,sta on misli da je imalo bitan..."
 
Ali ali danas sam se vec upitao kome sam ja to uopste pokusao da ulepsam dan :?
Doduse niko me nije bio po usima, i priznajem da je moja greska sto sam pokusao da budem ljubazan sa stokom, a josh vec greska mi je bila kad sam se iznervirao zato sto stoka nije prepoznala moju dobru nameru...
 
Loope, smeshan si. Shta si ochekivao? Da ce sve da se polome da se zahvale na (josh jednoj, aman vishe) osmomartovskoj chetitci na Krsti? Da ce zagushiti tvoj inbox i oboriti server?
Ne znam koga cesh sad da ubedish u svoje visokomoralne namere i lepo vaspitanje.
 
Ne nisam to ocekivao, ali ocekivao sam da ce na ovoj temi barem jedna reci hvala, jer ne vidim ovde vise nijednu temi o osmo martu a mozda sam i :shock:

U svakom slucaj zadnjih par sati se cudim samom sebi zasto sam uopste i ocekivao zahvalnost, i kad sam to zabarvio da ne treba od ljudi ocekivata zahvalnost jer ljudsko bice generanlo gledano uopste nije zahvalno i ne vazi to samo za zene nego i za muskarce isto :!:
I nikako mi nije jasno kako sam ja to mogao da zaboravim kad sam jedno vreme to vrlo dobro znao :?
Ali to je samo josh jedan dokaz da je covek sklon zaboravljanju i da treba da obnavlja svoje znanje, zato povlacim sve ono sto sam rekao i zahvaljujem se sto sam obnovio jednu staru lekciju :D
pozz
 

Back
Top