SRECAN MI RODJENDAN

winke2.gif
winke2.gif


35.gif
35.gif
all_coholic_2.gif


baloon.gif


01_2.gif
01_2.gif


birthday.gif
 
JOXY:
Uvek se obradujem kad dobijem neki muzicki cd.

Srecan ti rodjendan,pravis neku zurku(ako je 18-ti)?
Savetujem ti da napravis,meni je bilo nikad jace kad sam slavila.

hvala, sledece godine kad mi bude 18 cu praviti veliku zurku evo pozvana si, jel sve bilo ok mislim nisi imala nekih problema, da se neko mnogo napio ili tako nesto, tuca???? :)
 
maral86va:
JOXY:
Uvek se obradujem kad dobijem neki muzicki cd.

Srecan ti rodjendan,pravis neku zurku(ako je 18-ti)?
Savetujem ti da napravis,meni je bilo nikad jace kad sam slavila.

hvala, sledece godine kad mi bude 18 cu praviti veliku zurku evo pozvana si, jel sve bilo ok mislim nisi imala nekih problema, da se neko mnogo napio ili tako nesto, tuca???? :)

Hvala tebi na pozivu! :D
Bilo je super,pravila sam zurku kod kuce i za 18.i za 17.rodjendan. Za 17. je bila ludnica,nije bilo tuce,ali je bilo pijanih,toga uvek ima,bilo je malih problema posto je moj drug doveo neku petoricu klosara koji su smarali neke moje drugarice. Za 18-ti je sve proslo ok,ali zamisli taj moj drug opet dovede te iste smarace :roll: ali ponasali su se normalnije. Zovi samo one koji ti sigurno nece praviti probleme,uzmi izbacivaca.
Inace,bolje ti je da pronadjes neki prostor nego kao ja da pravis kod kuce,nije bas pametno(ispolivali su mi neke slike na zidovima pivom,pa onda komsije,ciscenje posle zurke...)
I jos nesto,najbolje je da se maksimalno opustis i ne razmisljas o takvima i o tome sta bi se moglo desiti.Ne dozvoli da ti neki tamo kreteni upropaste rodjos.
 

Back
Top