Срећан 9. март, свима који славе

Yeah, Karlobag Karlovac Virovitica
Drač

Imali bi sada i atomsku boNbu

Šolcika i Makron bi dolazili na savetovanje u Beograd ..i mi bi ih smenili ako nas ne slušaju
Па лако је развити атомску бомбу, само Југославија као криптоколонија запада није смела.
 
Много је људи било на балкону тога дана. Дану нијесам видио (на сликама).

9.mart.jpg


А још је више било на Тргу Слободе.

9-mart-protesti.jpg
Na žalost nije to nikakav trg Ovo je trg.
iiywrei0vyu1zk4cthai.jpg
 
Није ли вас бар мало срамота са ове временске дистанце? Што сте испали овце и попушили причу једног од највећег шљама који је изникао из овог народа? Ебо вас Драшковић све на гомили. Живео једини прави председник Слободан Милошевић!
 
ти си краљ ад хоминема буразеру

Да, истина је да ја волим на тај начин да провоцирам.


Ипак, обрати пажњу на оно што сам написао.

Када бисмо из њених постова избацили ад хоминем нападе, ништа од њених постова не би остало.

Када бисмо из мојих постова избацили ад хоминем нападе, опет би моји постови били садржајни и квалитетни.
 
Да, истина је да ја волим на тај начин да провоцирам.


Ипак, обрати пажњу на оно што сам написао.

Када бисмо из њених постова избацили ад хоминем нападе, ништа од њених постова не би остало.

Када бисмо из мојих постова избацили ад хоминем нападе, опет би моји постови били садржајни и квалитетни.
Могу да се сложим, међутим ипак је жена у годинама
 
Да, истина је да ја волим на тај начин да провоцирам.


Ипак, обрати пажњу на оно што сам написао.

Када бисмо из њених постова избацили ад хоминем нападе, ништа од њених постова не би остало.

Када бисмо из мојих постова избацили ад хоминем нападе, опет би моји постови били садржајни и квалитетни.

Да не схваташ мало преозбиљно овај виртуелни белистан ?

или покушаваш да 'уновшиш' свој 'садржај'.. и 'квалитет' овде ?!
 
Да не схваташ мало преозбиљно овај виртуелни белистан ?

или покушаваш да 'уновшиш' свој 'садржај'.. и 'квалитет' овде ?!

Велика је штета да не уновжим свој садржај, али нисам још увек нашао одговарајући начин.

Неколико пута сам писао мејлове Централној информативној агенцији, али никад ми нису одговорили.
 
Кад би из својих постова изоставила ад хоминем нападе, ништа од твојих постова не би остало.
Ajde, pa ti to ozbiljno

A ti, dušica draga, kada postaviše sendvič brineš se da nisam možda gladna ili kad me nazoveš sendvičarkom ili SNS šta već to nije ad hominem, to ti iz velikog poštovanja

Aj ne piši gluposti ..igraj fer, nemoj biti licemer
 
Да смо којим случајем победили тог 9. марта 1991. године, данас бисмо били много већи, јачи, богатији и паметнији.

Ипак, у сукобу светости са силама мрака и безумља, победиле су тог дана силе мрака и безумља.

Последице осећамо и 32 године касније.
9. mart nije bio osmishljen da se srushi vlast, no narod je izashao na ulice, da srushi vlast, na shta lideri opozicije nisu bili spremni...
 
Да смо којим случајем победили тог 9. марта 1991. године, данас бисмо били много већи, јачи, богатији и паметнији.

Ипак, у сукобу светости са силама мрака и безумља, победиле су тог дана силе мрака и безумља.

Последице осећамо и 32 године касније.
Da, to je bila jedna velika propuštena šansa.
 
Ajde malo poradi na svojoj percepciji realnosti
Ne mo' da pišeš šta bi voleo da je tako, već promisli pa piši

Ето, кад би из овог поста избацила ад хоминем нападе, твој пост би био празан. Без једне једине речи.



Какав је био сендвич јутрос?
 
Ето, кад би из овог поста избацила ад хоминем нападе, твој пост би био празан. Без једне једине речи.



Какав је био сендвич јутрос?

Naravno da bi jer ovo i jeste ad hominem, savet a ne uvreda ..

A sve je počelo kad si ti na moj post koji nije bio upućen lično tebi kao bilo kakva uvreda - ti si odgovorio sa sendvičem - znamo svi šta znači i da je lično upućeno

No nemojmo da spamujemo temu

Šta imaš reći na moj stav da : Drašković nije izdao, već da oni koji su ga sledili nisu razumeli šta on govori i radi
 
Није ли вас бар мало срамота са ове временске дистанце? Што сте испали овце и попушили причу једног од највећег шљама који је изникао из овог народа? Ебо вас Драшковић све на гомили. Живео једини прави председник Слободан Милошевић!

Živeo pokojni Predsednik!
 
Није ли вас бар мало срамота са ове временске дистанце? Што сте испали овце и попушили причу једног од највећег шљама који је изникао из овог народа? Ебо вас Драшковић све на гомили. Живео једини прави председник Слободан Милошевић!
Srbi bas obozavaju lopovcine i ubice?

Opste je poznato da je on pokrao devize kroz krov banke u BG gde pocinioci nikada nisu uhvaceni. Pazi da takva kradja prodje a da sluzbe ne znaju...
Onda pljacka devizne stednje gradjana...

Dva ubistva potvrdjena, Curuvija i Stambolic.

Milosevic sada pliva i krcka se u lavi.
 

Back
Top