Srecan 8 mart na crnogorski nacin

vidi, mislim da to ne mora biti samo za 8 mart, dan zaljubljenih, rodjendan i bla bla. niti mi je drago da mi neko donese buket cveca koji ce uvenuti za par dana, men je to greota... niti mislim da zena zasluzuje metal sa kamenjem u plastici samo osmog marta.

Razumem te potpuno. Ali 8.marta za rođendan i sličnim prigodama se ne sme zaboraviti, ili bi bar trebalo biti nešto više nego bilo kog drugog dana. Ne bi ja nijednu damu zvao jadnicom makar dobijala poklon samo tog dana. Pre bih muškarce iz okruženja takve dame nazvao tom rečju u muškom rodu.:lol:
 
Razumem te potpuno. Ali 8.marta za rođendan i sličnim prigodama se ne sme zaboraviti, ili bi bar trebalo biti nešto više nego bilo kog drugog dana. Ne bi ja nijednu damu zvao jadnicom makar dobijala poklon samo tog dana. Pre bih muškarce iz okruženja takve dame nazvao tom rečju u muškom rodu.:lol:

cuj, da se ne lazemo, rodjendan - ne dao mu bog da ga zaboravi. a sto se tice 8 marta, ne dao mu bog da mi ga cestita :)
 

ma, ovo je vanredna zima :lol:
uvek je za 8. mart bilo cvetića :D

Moze kukurek ili visibabu :)

može, nemam ništa protiv :D

ja bih se vise obradovala toj beloj radi svakog drugog dana :aha:

pa, i ne mislim samo na 8. mart :D
al', poenta je bila da ne mora ništa da mi kupuje, niti želim, niti očekujem... dovoljan je i neki divlji cvetak :D

Meni je sin ubrao visibabu i dao mi uz nju pomorandzu :mrgreen:
Ja ga pitam odakle ti pomorandza, a on kaze pa kupio
Ja ga pitam gde a on kaze pa na stolu u dnevnoj sobi :lol:

srce pametno... biće frajer od njega :zaljubljena:
mora da je na taju :zper:
 
blog


a jesu divne :aha:
 

Back
Top