Quantcast

Srecan 8 mart na crnogorski nacin

_Ata_

Iskusan
Poruka
6.344
A i ćurke :mrgreen:
A reklama je bljaks, nevezano da li je za osmi mart ili bilo koji drugi dan. Ali marketing je to, a nešto ne verujem da neće da zarade, ako su prajci stvarno na sniženju. Prašina će da se slegne, vrednim domaćicama će zamrzivači biti puni, a i oni će da inkasiraju :roll:

niceboy

Elita
Poruka
20.049
...ahahah...da ste se malo udubili u tematiku videli bi da je to samo zezanje,
al' ajde znam da ce sad puno vas doci da popljune sve sto je vezano za gore
pomenutu drzavu...

...inace znam da njihove zene u 90% slucajeva bolje zive, vise putuju...itd....
O,da,posebno one udate za siptare,muslimane i ostale...:roll:

@tema
3E/kg?!:eek: :D

Poslednja izmena:

Ansai ♀

Veoma poznat
Poruka
12.226
Tehnomanija Vam poklanja u martu

U prodajnoj akciji tokom marta Tehnomanija svojim potrošacima poklanja:

Philips - nedelja zena!
7 - 11. marta donosilac kupona ostvaruje 10% popusta na kupovinu Philips sitnih kucnih aparata.

Samo za 8. mart poklon iznenadjenja uz kupovinu Candy aparata.

Samo za 8. mart poklon pegla ES 220 uz svaki kupljeni Elin proizvod.

Samo za 8. mart uz kupljeni veliki kucni aparat robne marke Bosch, poklon vaga za merenje telesne tezine.

Samo za 8. mart na ceo asortiman Whirlpool 8% popusta, osim na akcijske modele.

Tehnomanija svim damama zeli Srecan 8. mart!
... osmi mart, da svaka zena zna gdje joj je mjesto

Nez

Elita
Poruka
18.163
8 mart je dan jadnica, pre bih rekla, ebo ti nekog ko ce ti cvece donositi samo o praznicima. a sa obzirom kakva ekonomska kriza drma citav svet - da, bolje je hraniti se, nego bacati pare na gluposti koje venu za par dana.
Misliš da bi večera uz prigodan poklon od tvrdog plemenitog materijala upakovan u plastičnu kutijicu bio pogodan? Cveće naravno otpada jer se ne jede a i kud sa cvećem u restoran...Da razumem te za krizu koja drma. Uvek drma neka kriza đavo je njen...:think:

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
32.699
8 mart je dan jadnica, pre bih rekla, ebo ti nekog ko ce ti cvece donositi samo o praznicima. a sa obzirom kakva ekonomska kriza drma citav svet - da, bolje je hraniti se, nego bacati pare na gluposti koje venu za par dana.
E i sa tyobom da se slozim jednom. Nego kako nego je to dan jadnica napacenih i alavih guski ...isto ko onaj dan zaljubljenih.

gost 114587

Elita
Poruka
23.801
Misliš da bi večera uz prigodan poklon od tvrdog plemenitog materijala upakovan u plastičnu kutijicu bio pogodan? Cveće naravno otpada jer se ne jede a i kud sa cvećem u restoran...Da razumem te za krizu koja drma. Uvek drma neka kriza đavo je njen...:think:
vidi, mislim da to ne mora biti samo za 8 mart, dan zaljubljenih, rodjendan i bla bla. niti mi je drago da mi neko donese buket cveca koji ce uvenuti za par dana, men je to greota... niti mislim da zena zasluzuje metal sa kamenjem u plastici samo osmog marta.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.