Sreća

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.737
Da li umete da se radujete tudjoj sreći (reč je o ljubavi izmedju dve osobe)

I nemojte mi reci kako umete locirala sam kroz teme podosta koji nemaju tu dobrotu u sebi


Ajde idem kupiti materijal za printer

Izludi me stalno traži nekog Boga oca

62439A94-22D7-483D-A67A-28D3AD357D30.jpeg
 
Radujem ako su u pitanju moje prijateljice, sestra i sl. Lakše i ljepše je kad ćaskaju o lijepim detaljima svojih veza nego da su tužne, ogorčene, razočarane. Ne volim tješiti jer ni sama ne vjerujem u ono što im tim prilikama govorim. Isto tako volim sresti zagrljen i bar naoko srećan par koji i ne poznajem. Ukratko ne radujem se previše tuđoj ljubavnoj sreći (jer trenutno ne vjerujem u vječnu ljubav) ali nisam ni trunkicu zavidna kad je neko srećan u vezi/braku.
 
Pa nasmejem se kada vidim dvoje zaljubljenih na ulici.
Ali ovako u zivotu, samo gledam sta tu ne valja, koliko god izgledalo idealno, sto u stvari nema veze sa tim konktetno ljudima vec mojim traumama.
 
Da li umete da se radujete tudjoj sreći (reč je o ljubavi izmedju dve osobe)

I nemojte mi reci kako umete locirala sam kroz teme podosta koji nemaju tu dobrotu u sebi


Ajde idem kupiti materijal za printer

Izludi me stalno traži nekog Boga oca

Pogledajte prilog 1261708
Uvek uprskam i onda me ganjaju ko da sam ja kriv sto su se zacopali u gasbija tako da ih zaobailazim u najsirem luku a njima zelim svu srecu sveta samo sto dalje od mene tj ne aa vilamaa ojha
 
Da li umete da se radujete tudjoj sreći (reč je o ljubavi izmedju dve osobe)

I nemojte mi reci kako umete locirala sam kroz teme podosta koji nemaju tu dobrotu u sebi
Jel' se to pitanje odnosi na situacije u našoj okolini, kao ono kad su se dvoje tvojih kolega smuvali, pa im ti iz čiste radosti zbog njihove ljubavi i sreće rasturila radna mesta i sredila da ih premeste?
 
Jel' se to pitanje odnosi na situacije u našoj okolini, kao ono kad su se dvoje tvojih kolega smuvali, pa im ti iz čiste radosti zbog njihove ljubavi i sreće rasturila radna mesta i sredila da ih premeste?

Zaboga

Em je ona bila moja zamjenica koja je imala uvid u sve interne radnje, em je on narcis i manipulator koji nigde nije radio duže od godinu dana i dobivao otkaz

+ je reč o preljubi !

Od zamjenice očekujem profesionalnost a ne da se iebe zbog lošeg braka stim da sam se ponudila koliko mogu pomoći

Znaš i sam kad se poverenje prokocka onda ostaje samo još razlaz!

I nije fino da čovek tvojih godina stalno iskače sa tom pričom
 
Zaboga

Em je ona bila moja zamjenica koja je imala uvid u sve interne radnje, em je on narcis i manipulator koji nigde nije radio duže od godinu dana i dobivao otkaz

+ je reč o preljubi !

Od zamjenice očekujem profesionalnost a ne da se iebe zbog lošeg braka stim da sam se ponudila koliko mogu pomoći

Znaš i sam kad se poverenje prokocka onda ostaje samo još razlaz!

I nije fino da čovek tvojih godina stalno iskače sa tom pričom
Koje "stalno iskače"? Bitte primer "iskakanja" :kez:
Kojih godina? Da sam stariji ili mlađi, bilo bi u redu da "iskačem"?
Po nemačkom zakonu, mešanje šefa u privatni život zaposlenih je vrlo grub prekršaj zbog kog treba poslodavac + dotični šef debeelo da plate - na sudu.
Po moralnom zakonu, mešanje u privatni život drugih ljudi je, u najblažu ruku, nepristojno
Dakle, radovanje tuđoj sreći treba da bude radovanje svakoj tuđoj sreći, pa čak i ako nama ta sreća zbog raznoraznih razloga može da smeta.
Da bi mogli drugima da sudimo, moramo prvo da vidimo da li smo dostojni da budemo sudije. Zato mi je zasmetalo što si baš ti otvorila baš ovu temu.
 
Zaboga

Em je ona bila moja zamjenica koja je imala uvid u sve interne radnje, em je on narcis i manipulator koji nigde nije radio duže od godinu dana i dobivao otkaz

+ je reč o preljubi !

Od zamjenice očekujem profesionalnost a ne da se iebe zbog lošeg braka stim da sam se ponudila koliko mogu pomoći

Znaš i sam kad se poverenje prokocka onda ostaje samo još razlaz!

I nije fino da čovek tvojih godina stalno iskače sa tom pričom

Opasnice! A ovamo radujete li se tuđoj sreći :zcepanje:
 

Back
Top