Сребреница, крунски сведок

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovaj deo mi je licno najzanimljiviji!!!
ПРОТЕСТИ И ПРЕТЊЕ
УСЛЕДИЛА је бурна реакција, после објављивања Чивиковљеве књиге, екстремних босанских кругова у Европи. Претили су му тужбом. Истовремено, протестовале су и мајке Сребренице, које су, такође, најавиле подношење тужбе не само против Чивикова, већ и против издавачке куће "Промедија", због негирања геноцида у овој књизи.
Чивиков каже да се све завршило на претњама.

Usrali se da ne pokopaju sami sebe!
 
Ma tako je, lazu dusmani...A lepo je deda Ratko tamo svima rekao da ce im podeliti cokolade...Nakalemili mu genocid jer ga mrze dusmani :(

Bugarin u sudnici otkrio svetsku zaveru :hahaha: Najace mu je ono kako ne moze da veruje da obican vojnik moze da naredjuje bilo kome... Pa taj ocigledno nema pojma o srpskim sluzbama bezbednosti, pa generali su bre stajali mirno kada im dodje obican kurir iz DB-a :hahaha:
 
Ma tako je, lazu dusmani...A lepo je deda Ratko tamo svima rekao da ce im podeliti cokolade...Nakalemili mu genocid jer ga mrze dusmani :(

Bugarin u sudnici otkrio svetsku zaveru :hahaha: Najace mu je ono kako ne moze da veruje da obican vojnik moze da naredjuje bilo kome... Pa taj ocigledno nema pojma o srpskim sluzbama bezbednosti, pa generali su bre stajali mirno kada im dodje obican kurir iz DB-a :hahaha:

Не брукај се више...
 
Ma tako je, lazu dusmani...A lepo je deda Ratko tamo svima rekao da ce im podeliti cokolade...Nakalemili mu genocid jer ga mrze dusmani :(

Bugarin u sudnici otkrio svetsku zaveru :hahaha: Najace mu je ono kako ne moze da veruje da obican vojnik moze da naredjuje bilo kome... Pa taj ocigledno nema pojma o srpskim sluzbama bezbednosti, pa generali su bre stajali mirno kada im dodje obican kurir iz DB-a :hahaha:

kurir, aj pjetlaj
 
Nije valjda da upropascavam ovako ozbiljnu temu o svetskoj zaveri :(
Dosadni ste sa ovakvim glupostima, pisite pisma podrske Ljilji Bulatovic, umesto svake nedelje otvarate jednu te istu temu.

de stavi link o tome kako kuriri db i vojnici vrse postrojavanje generala?

ps
mi srbi imamo pravo na istinu, a vi ostali, koji ste je kupili, borite se da sacuvate laz-skupljajte pare
ps2
inace, tvoja poenta bugarinovog analitickog rada, koji je jasan i teletu u stali, je za oskara
 
ma doci ce se do istine...ali kada ??? i koga ce ona zanimati..??? kad su svet i evropa krucijalne odluke doneli u odnosu na fabrikovane istine o zlocinu srba--pa pored ostalog i zlocinu u srebrenici....

Ускоро..немају појма шта се спрема...војници Холандије...ће први сведочити истину...јер их толико блати рођена држава....све ће изаћи на видело
 
de stavi link o tome kako kuriri db i vojnici vrse postrojavanje generala?

ps
mi srbi imamo pravo na istinu, a vi ostali, koji ste je kupili, borite se da sacuvate laz-skupljajte pare
ps2
inace, tvoja poenta bugarinovog analitickog rada, koji je jasan i teletu u stali, je za oskara

Aha za link, evo posebno za vas...Ti i dalje zivi u zabludi o postovanju hijerarhije cinova za vreme ratova na Balkanu...Narocito kada su bezbednjaci u pitanju.

Ma znam, istina je da im je deda Ratko podelio cokoladice, kao sto je i rekao; a ovih par stotina sto je poginulo, to im je vojni sud sudio po kratkom postupku zbog njihovog izivljavanja u Kravicama... To je istina, jesam li dobro naucio vase lekcije ?
 
Ma tako je, lazu dusmani...A lepo je deda Ratko tamo svima rekao da ce im podeliti cokolade...Nakalemili mu genocid jer ga mrze dusmani :(

Bugarin u sudnici otkrio svetsku zaveru :hahaha: Najace mu je ono kako ne moze da veruje da obican vojnik moze da naredjuje bilo kome... Pa taj ocigledno nema pojma o srpskim sluzbama bezbednosti, pa generali su bre stajali mirno kada im dodje obican kurir iz DB-a :hahaha:

bilo bi lepo da dok odrastas malo vise citas i ucis...pa onda razmisljas svojom glavom o utiscima...previse si mlad i impulsivan da bi davao ovakve ocene i procene...bilo bi glupo da ti neko za 20-30 godina zapamti ovakve reci i poveze ih sa tobom...----ne zameri ali je ovo krajnje dobronamerno...
 
bilo bi lepo da dok odrastas malo vise citas i ucis...pa onda razmisljas svojom glavom o utiscima...previse si mlad i impulsivan da bi davao ovakve ocene i procene...bilo bi glupo da ti neko za 20-30 godina zapamti ovakve reci i poveze ih sa tobom...----ne zameri ali je ovo krajnje dobronamerno...

Impulsivan sam jer mi je odvratno kada neko opravdava odvratan zlocin i namece glupe stereotipe o muslimanima u Bosni ?

Pa dobro, izvini, ali uvek me iznervira subjektivno dozivljavanje rata.
 
Impulsivan sam jer mi je odvratno kada neko opravdava odvratan zlocin i namece glupe stereotipe o muslimanima u Bosni ?

Pa dobro, izvini, ali uvek me iznervira subjektivno dozivljavanje rata.

djecace sta ti znas o muslimanima u bosni,jesi li ti zivio sa muslimanima jesi li nekog upoznao ajd bona ne seri ,manje gledaj b92 vidis da ti utice na razumno rasudjivanje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top