Srđan Roje - Od IT inženjera do self help gurua

Jasna

Stara legenda
Moderator
Poruka
82.692
sergio_200.png


Srđan Roje je inženjer elektrotehnike. U sred uspešne karijere u svojoj
struci, počeo je da se bavi nečim veoma neobičnim. Uči ljude kako da
budu srećni. Odnonsno, kako da rade ono što ih u datom trenutku najviše
raduje. Sledom sitnih i naizgled možda i besmislenih akcija, čovek ulazi
u polje sinhroniciteta koji mu pomažu da otkrije svoje talene.

Da li ste imali prilike da pogledate neko od njegovih predavanja?
 
to radi i džon sonmez, bio je programer, obogatio se, usput su ga cancelovali zbog tvitera i sad je kao bogati selfhelp trener za programere pre svega muškarce :think:
pogledajte sami ako vas zanima o njemu, pametan je ima i kratke 1-minut videe
inače tata mu je rođen u istanbul

mislim d amogu i žene da prate šta priča jer ima dosta opštih stvari al ima i ono kako smuvati žensku i sl.

nije na fazon tih metafizika, više je logičan štaviše rešenjasu mu razočravajuće logična i jednostavna :confused: al ako vam mozak pretera s tim nadrealnostima
 
to radi i džon sonmez, bio je programer, obogatio se, usput su ga cancelovali zbog tvitera i sad je kao bogati selfhelp trener za programere pre svega muškarce :think:
pogledajte sami ako vas zanima o njemu, pametan je ima i kratke 1-minut videe
inače tata mu je rođen u istanbul

mislim d amogu i žene da prate šta priča jer ima dosta opštih stvari al ima i ono kako smuvati žensku i sl.

nije na fazon tih metafizika, više je logičan štaviše rešenjasu mu razočravajuće logična i jednostavna :confused: al ako vam mozak pretera s tim nadrealnostima
Pa lakše tako da dođeš do love nego programiranjem :)
 
Pa lakše tako da dođeš do love nego programiranjem :)

hehe pa probaj onda ako je lakše ;)
al mislim da ti koji uspevaju imaju neko pokriće tj uspeli su donekle, nešto znaju, kako funkcioniše "industrija" i sl...
znaju valjda i programiranje, ovaj john sonmez je imao dosta kurseva na pluralsight-u mislim (jedna od kurs _platformi_), sad da li se tu obogatio ali značilo je; i onda posle nekog twitter woke okršaja su ga obrisali bez pardona :eek:
al valjda treba da provališ kako se hm uspe :evil:
 
Pratim Srđana. Smatram ga izuzetno mudrim čovekom. Takođe i dobrim. Podržavam učenja o kojima govori. Važno mi je da meni to "radi",sve i da ništa od toga nije istina. Ali,rezoniram sa svim što priča,tako da,za mene je on pravi Učitelj.
Sviđa mi se tvoj komentar, shvataš da je tvoja vera subjektivna istina, to jest neka vrsta laži. Ustvari nema istine i laži, nego samo frekvencija, ako vibrira u skladu sa tobom, to je onda to.

Nekima život teče i frekvencija se menja, misao postaje zrelija pa ćeš sa Dalmatinca preći na nekog drugog ;) koji će ti više odgovarati u nekom tvom trenutku.
 
Pratim Srđana. Smatram ga izuzetno mudrim čovekom. Takođe i dobrim. Podržavam učenja o kojima govori. Važno mi je da meni to "radi",sve i da ništa od toga nije istina. Ali,rezoniram sa svim što priča,tako da,za mene je on pravi Učitelj.
Izmišlja toplu vodu. Od 2015. sam ga pratila i njega i njegovu gospođu Sanju. Znači likovi su pretvorili u biznis sve što pričaju. Sanja je otišla tako daleko da naplaćuje tečajeve magije. Prodaju maglu i izmišljaju toplu vodu, a oni neupućeni nazivaju to "učenjima". On priča jedno te isto već godinama. Ima na yt puno njegovih videa. Nije mi jasno kako netko može doslovno u riječ sve prepričavati godinama.
 
Izmišlja toplu vodu. Od 2015. sam ga pratila i njega i njegovu gospođu Sanju. Znači likovi su pretvorili u biznis sve što pričaju. Sanja je otišla tako daleko da naplaćuje tečajeve magije. Prodaju maglu i izmišljaju toplu vodu, a oni neupućeni nazivaju to "učenjima". On priča jedno te isto već godinama. Ima na yt puno njegovih videa. Nije mi jasno kako netko može doslovno u riječ sve prepričavati godinama.
Da,ponavlja se ali uvek kaže i nešto novo. Sanja i Ines me ne interesuju,one su mi skroz neka druga priča.
 
al valjda treba da provališ kako se hm uspe :evil:
nisam se još uspeo :p
na temu... odlgledao sam jedno ili dva predavanja od njega sa youtubea...dobar je u tome što radi...ne sviđa mi se doduše teorija o paralelnim Univerzumima...da istovremeno postojiš u mnogo Univerzuma koji proizilaze iz raznih alternativa i odluka koje nisi odabrao...
meni je od tih balkanskih gurua najbolja bila Anita Žugec (sada Anita Luis) ali se i ona komercijalizovala previše u poslednje vreme...
 
Poslednja izmena:
Da,ponavlja se ali uvek kaže i nešto novo. Sanja i Ines me ne interesuju,one su mi skroz neka druga priča.
Sanja i Ines su jogistkinje, a Srđa je budista. Na njihovih bezbroj saveta
gde i kakvu maramu vezati, kakvo perce okačiti na sebe, koji kristal
upotrebiti i slično, on ima samo da kaže sedi i meditiraj ili uradi ono što
te tog trena najviše inspiriše. I naravno da će da se ponavlja, jer njegov
metod ide direktno na uzrok i direktno na pravu akciju.
Nekada ozbiljno zavidim Sanji i Ines i njima sličnima. Sve to izgleda
super zabavno, ali nije moj način.
 
nisam se još uspeo :p
na temu... odlgledao sam jedno ili dva predavanja od njega sa youtubea...dobar je u tome što radi...ne sviđa mi se doduše teorija o paralelnim Univerzumima...da istovremeno postojiš u mnogo Univerzuma koji proizilaze iz raznih alternativa i odluka koje nisi odabrao...
meni je od tih balkanskih gurua najbolja bila Anita Žugec (sada Anita Luis) ali se i ona komercijalizovala previše u poslednje vreme...
Nisam čula za Anitu.
A ko onda postoji u tim paralelnim realnostima, ako ti nisi doneo te odlke?
Gledala sam neke filmove na tu temu i načisto sam se razočarala. Ama
baš niko tu ideju nije shvatio kako treba.
 
Nisam čula za Anitu.
A ko onda postoji u tim paralelnim realnostima, ako ti nisi doneo te odlke?
Gledala sam neke filmove na tu temu i načisto sam se razočarala. Ama
baš niko tu ideju nije shvatio kako treba.
ne postoje paralelne realnosti...da postoje i da si ti u njima bila bi svesna toga..ako nisi svesna onda to tamo nisi ti...eventualno neka veštačka inteligencija koja te imitira...a to uništava smisao života kao škole za duše... možda postoje druge simulacije života na Zemlji koje se izvršavaju paralelno sa ovom ali mi smo trenutno u ovoj da ovde učimo o sebi, drugima i životu, a ne da maštamo kako postoje druge realnosti u kojima smo uspešni...za nas nema drugih realnosti osim one u kojoj trenutno živimo...
 
ne postoje paralelne realnosti...da postoje i da si ti u njima bila bi svesna toga..ako nisi svesna onda to tamo nisi ti...eventualno neka veštačka inteligencija koja te imitira...a to uništava smisao života kao škole za duše... možda postoje druge simulacije života na Zemlji koje se izvršavaju paralelno sa ovom ali mi smo trenutno u ovoj da ovde učimo o sebi, drugima i životu, a ne da maštamo kako postoje druge realnosti u kojima smo uspešni...za nas nema drugih realnosti osim one u kojoj trenutno živimo...
Ne mogu da kažem ni da postoje ni da ne postoje. To nije deo mog ličnog
iskustva. Mogu samo to da razmatram kao ideju i to vrlo zanimljivu ideju.

Što se škole za duše tiče, tu sam se načisto predomislila. Dosadilo mi je
da idem u školu. :lol: Kako je skoro Ivan Bavčević rekao, ako ti želiš da
tvoje iskustvo bude takvo, sve će se sa tobom složiti. Hoćeš lekcije?
Imaćeš ih.
Ovaj pad koji smo doživeli kao čovečanstvo, zahteva određeni period
škole, da bi se sebi vratili, ali to nije svrha i smisao života. Životno iskustvo
samo po sebi jeste svrha.
 
nisam se još uspeo :p
na temu... odlgledao sam jedno ili dva predavanja od njega sa youtubea...dobar je u tome što radi...ne sviđa mi se doduše teorija o paralelnim Univerzumima...da istovremeno postojiš u mnogo Univerzuma koji proizilaze iz raznih alternativa i odluka koje nisi odabrao...
meni je od tih balkanskih gurua najbolja bila Anita Žugec (sada Anita Luis) ali se i ona komercijalizovala previše u poslednje vreme...

nije on to izmislio, bio je neki stranac amer mislim sa sličnom pričom, bar jedan. možda je kod njega polagao
npr siniša ubović je valjda istaknuti trener lujze hej ;) tj ima nekakvu sertifikaciju
 

Back
Top