Quantcast

Srđan Nogo

Poruka
23.604
U tome što Noigo voza huntu iz pozicije vanparlamentarne opozicije koja ne nema nikakvu odgovornost za trenutno stanje dok režim čini objektivnu štetu.

U redu je ako porgrešiš u proceni ali ako grešiš dva mandata zaredom to više nije greška već namera.

Ali suštinska razlika je u tome što sam siguran da Nogo ne bi nikada izjavio da mu je dopuštanje povratka dijaspore najveća greška u životu.

Ja više uopšte ne razmišljam o najvišim standardima razvijene demokratije već podržavam svakog ko je spreman da se suprotstavi potpunom civilizacijskom sunovratu u koji nas režim gura silom.
Нико није ни рекао да Ного има одговорност за тренутно стање,али има одговорност за оно што говори.
Како сад да неко верује да неће бити исти као ова багра на власти кад једном зине трипут слаже ?
Замисли да је сваку своју изјаву потписао и оверио код нотара ?

Poslednja izmena:

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
10.032
Нико није ни рекао да Ного има одговорност за тренутно стање,али има одговорност за оно што говори.
Režim ima odgovornost za mnogo krupnija nedela i zato me čudi što se njima ne baviš već si se fokusirao na Noga i pitanje verbalnog delikta.

Како сад да неко верује да неће бити исти као ова багра на власти кад једном зине трипут слаже ?
Sigurno će slagati kao i svi ostali ali ne ovako mrsno i maligno kao režim.

Замисли да је сваку своју изјаву потписао и оверио код нотара ?
Izjava je pravno teško izvodiva u sistemu u kome se sve kupuje pa i pravda odnosno nepravda a sporovi traju u proseku 12 godina.

Meni je najsimpatičniji njegov odnos prema pravusuđu. Glasao bih za njega makar znao da 98% obećanog u tom smislu neće ispuniti. Ali bi mi ona 2 ispunjena procenta baš dobro legli.

Poruka
23.604
Režim ima odgovornost za mnogo krupnija nedela i zato me čudi što se njima ne baviš već si se fokusirao na Noga i pitanje verbalnog delikta.

Izjava je pravno teško izvodiva u sistemu u kome se sve kupuje pa i pravda odnosno nepravda a sporovi traju u proseku 12 godina.

Meni je najsimpatičniji njegov odnos prema pravusuđu. Glasao bih za njega makar znao da 98% obećanog u tom smislu neće ispuniti. Ali bi mi ona 2 ispunjena procenta baš dobro legli.
Да,стварно је чудно да се неко бави Срђаном Ногом на теми о њему...
За такве ликове који много причају а ништа конкретно не раде постоји оправдана сумња да су убачени елемент од стране режима.

blooser

Poznat
Poruka
9.868

Nogo ima jednu veliku manu vezano za njegovu zelju da bude ministar pravde: nema ni dana staza u pravnoj struci. Kao takav stvarno bas i nema kvalifikacije za ministra pravde.

Zato bih ja njega pre stavio negde u tuzilastvo, da juri i hapsi ove giliptere, mislim da bi tu bio mnogo korisniji, a onda za nekih 15-20 godina moze da se kandiduje za ministra.

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
10.032
Да,стварно је чудно да се неко бави Срђаном Ногом на теми о њему...
Nakaradna je to interpretacija onog što ti je napisano. Režim ti očito ne smeta toliko kao Nogo jer te tamo gde se on kritikuje nema ni za lek.

Dok na temi o njemu razvijaš teoriju kako je on patološki lažov koji se bori za vlast a to potkrepljuješ sa svega nekoliko primera njegovih pogrešnih predviđanja,

Međutim mene nije impresionirala njegova vidovitost već posvećenost da se pravosuđe na primer dovede u red.

Da sudiš o režimu istim aršinima kojima njemu meriš svaki gram neispunjenih tvrdnji sada bi već hitao na njegov protest.

За такве ликове који много причају а ништа конкретно не раде постоји оправдана сумња да су убачени елемент од стране режима.
I te kako je on izašao na crtu ali te tendencioznost sprečava da to uočiš.

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
10.032
Nogo ima jednu veliku manu vezano za njegovu zelju da bude ministar pravde: nema ni dana staza u pravnoj struci. Kao takav stvarno bas i nema kvalifikacije za ministra pravde.
Ima jednu ključnu prednost u odnosu na sve iskusne kandidate koju i sam često potencira: nije ukaljan učestvovanjem u sistemu koji je mnoga zla naneo narodu.

U našoj trenutnoj situacija integritet i poštenje kandidata za vlast je mnogo važnija stavka od decenijskog kuloarskog iskustva u srpskom državnom sektoru jer u njemu drugačije i ne može da se stekne pošto se malo toga tamo dobro radi a slobodnog vremena je na pretek.

Zato bih ja njega pre stavio negde u tuzilastvo, da juri i hapsi ove giliptere, mislim da bi tu bio mnogo korisniji, a onda za nekih 15-20 godina moze da se kandiduje za ministra.
Ma kakvi, u sledećih 15-20 godina u Srbiji će biti bar milion i po manje Srba ali jednako toliko više migranata. Ovim tempom razaranja imaćemo gradonačelnika Beograda koji se zove Idriz Salihu.

Nemoj misliti da se zezaju kad to pričaju ljudi sa vlasti - kako se broj Srba smanjuje a stižu spasonosni migranti.

Upali smo u cajtnot zahvaljujući režimu. Vreme radi protiv nas.

Poruka
23.604
Nakaradna je to interpretacija onog što ti je napisano. Režim ti očito ne smeta toliko kao Nogo jer te tamo gde se on kritikuje nema ni za lek.

Dok na temi o njemu razvijaš teoriju kako je on patološki lažov koji se bori za vlast a to potkrepljuješ sa svega nekoliko primera njegovih pogrešnih predviđanja,

Međutim mene nije impresionirala njegova vidovitost već posvećenost da se pravosuđe na primer dovede u red.

Da sudiš o režimu istim aršinima kojima njemu meriš svaki gram neispunjenih tvrdnji sada bi već hitao na njegov protest.

I te kako je on izašao na crtu ali te tendencioznost sprečava da to uočiš.
Па и ти си на теми о Ногу уместо тамо где се критикује режим.
Иначе такви ликови попут тебе су ми највећи цареви.Ако критикујеш некога кога они готиве,одмах улећу са коментарима типа,а што тако не критикујеш Вучића...Па зато царе што сам ја слободан грађанин и писаћу о ономе о коме ја хоћу на теми коју хоћу,и не осећам потребу да се за то некоме правдам...Јер како да ти кажем, либо ме рацку дал' ти пратиш моје постове на темама о Вучићу,ал собзиром на твоје писање тамо и не свраћаш.
Никакву ја теорију не развијам да је човек лажов,само износим чињенице.Е сад што си ти наиван па верујеш у свакакве ликове упркос томе што ти неко предочи да масно лажу,то је већ твој проблем.

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
10.032
Па и ти си на теми о Ногу уместо тамо где се критикује режим.
Zapravo nisi mogao ni da uočiš koliko vremena na njima provoim jer očito na njih ne zalaziš.

Иначе такви ликови попут тебе су ми највећи цареви.
To je istina i za to ti zapažanje odajem veliko priznanje.

Ако критикујеш некога кога они готиве,одмах улећу са коментарима типа,а што тако не критикујеш Вучића...Па зато царе што сам ја слободан грађанин и писаћу о ономе о коме ја хоћу на теми коју хоћу,и не осећам потребу да се за то некоме правдам...Јер како да ти кажем, либо ме рацку дал' ти пратиш моје постове на темама о Вучићу,ал собзиром на твоје писање тамо и не свраћаш.
Никакву ја теорију не развијам да је човек лажов,само износим чињенице.Е сад што си ти наиван па верујеш у свакакве ликове упркос томе што ти неко предочи да масно лажу,то је већ твој проблем.
Ne već ti loše reaguješ na kritiku na sopstveni račun.

Jer ako ja tvoj stav okarakterišem kao tendenciozan zato što režim ne kritikuješ sve samo Noga to ne možeš nazvati relativizacijom ili ograničavanjem tvojih sloboda.

Time opravdano dovodim u pitanje objektivnost tvog stava jer ako Nogu pripisuješ neprincipijelnost zbog nekoliko loših predviđanja a ne smeta ti to što hunta urniše poslednje enklave civilizacije u Srbiji onda je tu sve manje više jasno.

Poruka
23.604
Zapravo nisi mogao ni da uočiš koliko vremena na njima provoim jer očito na njih ne zalaziš.

To je istina i za to ti zapažanje odajem veliko priznanje.
Јашта брате,само ово ти је тема о Ногу,а не о Вучићу...
Пожури на скуп да заузмеш боље место,кажу да се непрегледне колоне грађана сливају ка скупштини.

Poruka
23.604
Ne već ti loše reaguješ na kritiku na sopstveni račun.

Jer ako ja tvoj stav okarakterišem kao tendenciozan zato što režim ne kritikuješ sve samo Noga to ne možeš nazvati relativizacijom ili ograničavanjem tvojih sloboda.

Time opravdano dovodim u pitanje objektivnost tvog stava jer ako Nogu pripisuješ neprincipijelnost zbog nekoliko loših predviđanja a ne smeta ti to što hunta urniše poslednje enklave civilizacije u Srbiji onda je tu sve manje više jasno.
У томе и јесте проблем,ти би да водиш дискусију на личном нивоу зато што критику ономе кога подржаваш сматраш за личну увреду

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
10.032
Јашта брате,само ово ти је тема о Ногу,а не о Вучићу...
Пожури на скуп да заузмеш боље место,кажу да се непрегледне колоне грађана сливају ка скупштини.
Njihove sudbine su politički povezane i ne možeš kritikovati Noga sa pozicija nekakvih apsilutno etičkih vrednosti već samo na osnovu razumevanja karaktera onog protiv čega se on bori.

Niti možeš pominjati Noga a ne pomenuti režim odnosno njegov uzorok otelotvoren u predsedniku SNS-a,.

Septička jama se ne čisti pincetom.

Poruka
23.604
Njihove sudbine su politički povezane i ne možeš kritikovati Noga sa pozicija nekakvih apsilutno etičkih vrednosti već samo na osnovu razumevanja karaktera onog protiv čega se on bori.

Niti možeš pominjati Noga a ne pomenuti režim odnosno njegov uzorok otelotvoren u predsedniku SNS-a,.

Septička jama se ne čisti pincetom.
У праву си не можеш помињати Нога а не помињати режим који га је убацио да замајава људе

Poruka
23.604
Ko normalan a badava dolazi pred skupštinu i priča sam sa sobom?
Ne mogu verovati da se ovoliko ljudi na forumu loži na te priče.
Taj nije svaku sastavio u glavi.
Ево Борис, брат наш напаћени...Ако буде истрајан фасоваће фотељу у Ноговој влади..Није ни лако чварити се пред скупштином по овом сунцу..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.