SRĐAN JE UMRO BRANEĆI SVOJU ŠVERCERSKU TEZGU, A NE MUSLIMANA! Pojavila se nova verzija priče o heroju iz Trebinja

Ma ja ba, i to što kažeš, ko će čitati knjige (hajd izabrane stranice od Njegoša i Andrića), tu je bila TV i đogoljica da vas informiše.
Bezazlen narod, voli da se proveseli.
Ма наши су мала маца за вас, све неки фин свијет, претеча ИСИС-а.
 
Bilo je još poznatih Aleksića.
1579788989615.png

Slavko Aleksić ,Pithecanthropus erectus,
malo mu bilo što su ranije izgenocidisali Bošnjake Bileće , pa 90ih u Sarajevu nastavio četničku rabotu
 
Bilo je još poznatih Aleksića.
Pogledajte prilog 640528
Slavko Aleksić ,Pithecanthropus erectus,
malo mu bilo što su ranije izgenocidisali Bošnjake Bileće , pa 90ih u Sarajevu nastavio četničku rabotu
Onom Sarajevu iz kojeg ste ubijali snajperima djevojčice i trudnice?

Malo ste dobili kako ste zaslužili.
 
Pa da ste '18. bili vlasni, a ne eksponenti tuđih politika, tako bi i bilo. Ha ste se '90-ih osamostalili, počinili ste monstruozne zločine i genocid.
Tako da vi ne možete funkcionisati normalno bez nadzora.

Па није Рузвелт '45. тражио да се Срби ставе под протекторат него Хрвати и ви са њима пошто сте нераздвојни френдови у убијању Срба.
 
Ustupanje prava nacionalistickoj politici radi patriotizma je dovelo do ugusenja i nestajanja gradjanskog prava i gradjanskog nacina ponasanja, pa sad u miru imamo cobaniju koja dominira i vlada Beogradom.
Ne samo Beogradom nego i Srbijom...

Nasi najveci intelektualci danas su cobanija, mediji su nam cobanija....
Jednostavno ovo sto Natasa ovde zastupa kao opravdano i normalno je cobansko razmisljanje, koje se u ratu dopusta da bi se cobani borili...
Ali sad je mir i zeli da ponovo uzdigne vrednost takvog cobansko nacionalistickog razmisljanja, a ionako nema ni K od gradjanskog razmisljanja preostalog, pa niko i ne primecuje sta radi...

Svode to na uvredu druge nacionalnosti...
 
Bilo je još poznatih Aleksića.
Pogledajte prilog 640528
Slavko Aleksić ,Pithecanthropus erectus,
malo mu bilo što su ranije izgenocidisali Bošnjake Bileće , pa 90ih u Sarajevu nastavio četničku rabotu

Ovaj da je zarobljen u ratu od suparnicke strane uvek se mogao vaditi na foru da je mudzahedin iz Azije. :per:
 
Prvo treba da se bavite zločinačkom ideologijom i sistematski organizovanim i provedenim zločinima, pa onda možemo o pojedinačnim zločinima.
Ubistva 400 djece nisu pojedinačni zločini. Ubistva deset članova porodice Tešanović i šest članova porodice Ristović nisu pojedinačni zločini. Ubistva trudnice i djevojčica na ljuljašci nisu pojedinačni zločini.

Više od 120 logora za Srbe u Sarajevu nisu pojedinačni zločini. To je sistematsko i plansko zatiranje i etničko čišćenje srpskog naroda iz Sarajeva.

Od 127 000 Srba u Sarajevu danas tamo nema ni 10 000.

To je pravi zločin, ravan nacističkom u kojem ste sudjelovali na strani nacista a sve zbog kompleksa niže vrijednosti jer znate da vodite porijeklo od poturčenih Srba.
 
Ubistva 400 djece nisu pojedinačni zločini. Ubistva deset članova porodice Tešanović i šest članova porodice Ristović nisu pojedinačni zločini. Ubistva trudnice i djevojčica na ljuljašci nisu pojedinačni zločini.

Više od 120 logora za Srbe u Sarajevu nisu pojedinačni zločini. To je sistematsko i plansko zatiranje i etničko čišćenje srpskog naroda iz Sarajeva.

Od 127 000 Srba u Sarajevu danas tamo nema ni 10 000.

To je pravi zločin, ravan nacističkom u kojem ste sudjelovali na strani nacista a sve zbog kompleksa niže vrijednosti jer znate da vodite porijeklo od poturčenih Srba.
Кол'ко је Срба живело у урбаној зони Сарајева а не по приградским насељима ?
 
Ubistva 400 djece nisu pojedinačni zločini. Ubistva deset članova porodice Tešanović i šest članova porodice Ristović nisu pojedinačni zločini. Ubistva trudnice i djevojčica na ljuljašci nisu pojedinačni zločini.

Više od 120 logora za Srbe u Sarajevu nisu pojedinačni zločini. To je sistematsko i plansko zatiranje i etničko čišćenje srpskog naroda iz Sarajeva.

Od 127 000 Srba u Sarajevu danas tamo nema ni 10 000.

To je pravi zločin, ravan nacističkom u kojem ste sudjelovali na strani nacista a sve zbog kompleksa niže vrijednosti jer znate da vodite porijeklo od poturčenih Srba.

Jeste li utvrdili koliko civilnih žrtava imate ? Zar nije užasno nepoštovanje prema žrtvama da manipulišete brojem žrtava ?
Koliko godina zatvora su vam u Hagu dobile zločinačke perjanice ? A to je dio zločina, za masu zločina počinioci nisu ni procesuirani.
I još uvijek pokušavate relativizirati počinjene zločine.
Uz zločinačku ideologija ide razna mitomanija za opravdavanje iste.
 
Jeste li utvrdili koliko civilnih žrtava imate ? Zar nije užasno nepoštovanje prema žrtvama da manipulišete brojem žrtava ?
Koliko godina zatvora su vam u Hagu dobile zločinačke perjanice ? A to je dio zločina, za masu zločina počinioci nisu ni procesuirani.
I još uvijek pokušavate relativizirati počinjene zločine.
Uz zločinačku ideologija ide razna mitomanija za opravdavanje iste.
Ubistva 400 djece nisu pojedinačni zločini. Ubistva deset članova porodice Tešanović i šest članova porodice Ristović nisu pojedinačni zločini. Ubistva trudnice i djevojčica na ljuljašci nisu pojedinačni zločini.

Više od 120 logora za Srbe u Sarajevu nisu pojedinačni zločini. To je sistematsko i plansko zatiranje i etničko čišćenje srpskog naroda iz Sarajeva.

Od 127 000 Srba u Sarajevu danas tamo nema ni 10 000.

To je pravi zločin, ravan nacističkom u kojem ste sudjelovali na strani nacista a sve zbog kompleksa niže vrijednosti jer znate da vodite porijeklo od poturčenih Srba.
 
Није. Ми Срби смо имали наш интерни сукоб који је изнедрио Тита. Не би тај осван'о у истим опанцима да смо хтели да му пресудимо.
Ja sam mislila da ste se tad po običaju digli da koljete muslimane, pa vas Tito skrenuo sa "pravog puta". Tako da ste 90-ih krenuli u rušenje spomenika partizanima i da obavite ranije planirane i donekle realizovane pokolje.
 
Ubistva 400 djece nisu pojedinačni zločini. Ubistva deset članova porodice Tešanović i šest članova porodice Ristović nisu pojedinačni zločini. Ubistva trudnice i djevojčica na ljuljašci nisu pojedinačni zločini.

Više od 120 logora za Srbe u Sarajevu nisu pojedinačni zločini. To je sistematsko i plansko zatiranje i etničko čišćenje srpskog naroda iz Sarajeva.

Od 127 000 Srba u Sarajevu danas tamo nema ni 10 000.

To je pravi zločin, ravan nacističkom u kojem ste sudjelovali na strani nacista a sve zbog kompleksa niže vrijednosti jer znate da vodite porijeklo od poturčenih Srba.

Koji ti je put da na ovom forumu započinješ kanonadu laži i manipulacija ?
Zapamti - Velikosrpski projekat je prokažen i propao.
Gotovo je.
 
Jeste li utvrdili koliko civilnih žrtava imate ? Zar nije užasno nepoštovanje prema žrtvama da manipulišete brojem žrtava ?
Koliko godina zatvora su vam u Hagu dobile zločinačke perjanice ? A to je dio zločina, za masu zločina počinioci nisu ni procesuirani.
I još uvijek pokušavate relativizirati počinjene zločine.
Uz zločinačku ideologija ide razna mitomanija za opravdavanje iste.
"У Хагу" :mrgreen: :guza: Па то суд оних што вама дадоше подршку авијације и оружје. Како то може бити валидан суд за Србе. Замисли да је хипотетички Русија бомбадовала вас и поразила као што је поразила ИСИЛ и судила вашим вођама у Москви и сад вас ми Срби зајеббавамо како сте осуђени за то и то. Шта би сте ви онда рекли ! С тим, што ви и ЈЕСТЕ укољице па таман вам судио било чији суд.
 
Ja sam mislila da ste se tad po običaju digli da koljete muslimane, pa vas Tito skrenuo sa "pravog puta". Tako da ste 90-ih krenuli u rušenje spomenika partizanima i da obavite ranije planirane i donekle realizovane pokolje.
Ком обичају. Ко је стао уз Отоманску империју да коље свој народ. Ко је стао одмах уз АУ да убија по Босни и Мачви и Подрињу, ко је стао уз Хитлера и НДХ, ко је хтео да Србе надгласа у њиховом праву да буду своји на своме и придружио се НАТО пакту у рату против Срба.
 
Koji ti je put da na ovom forumu započinješ kanonadu laži i manipujlacija ?
Zapamti - Velikosrpski projekat je prokažen i propao.
Gotovo je.
Ja ne lažem, ti si taj koji manipuliše i ne odgovara na pitanja.

Evo da se uvjerimo. Moje pitanje glasi:

Zašto ste na spisak "ubijenih građana Sarajeva tokom opsade" stavili ubijenog srpskog dječaka sa porodicom kojeg su ubili muslimanski vojnici?

Možeš li mi odgovoriti na ovo pitanje pa da vidimo da li je to manipulacija?
 
Ja nigdje ne pravdam njihov čin, moje je pravo da smatram da se ovaj događaj zloupotrebljava.Ti mene zato i vrijeđaš.

Čitajući presudu jasno se vidi nesrećan niz okolnosti i njihova povezanost a to njje ni blizu namjere "ubijmo muslimana po svaku cijenu", kao što se podmeće.

A podmeće se već sam objasnio zašto.
sta ti nepravdavas? Sada kada je covek postavo tekst iz presude sada kao neopravdavas,dok si jos sinoc pisao da je Aleksic poznat kao problematican i kabadahija.
 
Poslednja izmena od moderatora:
"У Хагу" :mrgreen: :guza: Па то суд оних што вама дадоше подршку авијације и оружје. Како то може бити валидан суд за Србе. Замисли да је хипотетички Русија бомбадовала вас и поразила као што је поразила ИСИЛ и судила вашим вођама у Москви и сад вас ми Срби зајеббавамо како сте осуђени за то и то. Шта би сте ви онда рекли ! С тим, што ви и ЈЕСТЕ укољице па таман вам судио било чији суд.
Šteta što tebe nisu pitali je li Sud u Hagu validan. A baš Sud bio naklonjen velikosrpskim perjanicama, puštao zločince da sami sebe zastupaju i "masiraju" velikosrpskom mitomanijom. Umjesto da je svakome odredio advokata i da njihove pokušaje držanja političkih tribina odmah sreže sa jasnim upozorenjem da su tema zločini počinjeni u ime velikosrpskog plana.
Šta misliš da ste u zoni uticaja Putina, misliš da je Putin budala i da bi vam dozvolio da pravite pokolje ? Veze ti s mozgom nemaš.
 
Poslednja izmena:
Ком обичају. Ко је стао уз Отоманску империју да коље свој народ. Ко је стао одмах уз АУ да убија по Босни и Мачви и Подрињу, ко је стао уз Хитлера и НДХ, ко је хтео да Србе надгласа у њиховом праву да буду своји на своме и придружио се НАТО пакту у рату против Срба.
Kako sam više puta napisala, radi se o dvovjekovni velikosrpskom projekatu zbog koga su i kraju 20. vijeka počinjeni monstruozni zločini.
Da, u NATO ćemo, ne vidim drugi način da se vaša mitomanija drži pod kontrolom.
 
Kako sam više puta napisala, radi se o dvovjekovni velikosrpskom projekatu zbog koga su i kraju 20. vijeka počinjeni monstruozni zločini.
Da, u NATO ćemo, ne vidim drugi način da se vaša mitomanija drži pod kontrolom.
Šta je bilo,ne odgovaraš na moje pitanje, pojela maca jezik?

Da ponovim: zašto manipulišete ubijenom srpskom djecom u Sarajevu?!!
 

Back
Top