Quantcast

SRĐAN JE UMRO BRANEĆI SVOJU ŠVERCERSKU TEZGU, A NE MUSLIMANA! Pojavila se nova verzija priče o heroju iz Trebinja

KraNp

Iskusan
Poruka
6.115
Kako sam više puta napisala, radi se o dvovjekovni velikosrpskom projekatu zbog koga su i kraju 20. vijeka počinjeni monstruozni zločini.
Da, u NATO ćemo, ne vidim drugi način da se vaša mitomanija drži pod kontrolom.
Само да те подсетим да је и Аустро Угарска пре почетка рата ширила пропаганду како Србија има намеру да буде "Велика" и да је стога неопходно уништити је. Питај се шта је било на крају те њихове приче. Једном ћете платити историји пун износ фактуре + пдв. Не можете довека извлачити дуппе. Три пута сте избегли.

Logika

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.510
Moja pokojna baba je uvijek govorila da su ruzni ljudi ujedno i zli ljudi, zato sto su prepuni pakosti prema onim lijepima.

Tako je po meni i Tudjman glavni krivac za krvavi rat na Balkanu, pa po onim ruznim, krivim ustima se vidilo da je ispao Antikristu iz torbe.
Ali tvoja baba i ti zato najurznijeg pisca svih vremena krlezu smatrate nobelovcem, i ako je to sbrin andric.

lil_moon

Domaćin
Poruka
4.785
Само да те подсетим да је и Аустро Угарска пре почетка рата ширила пропаганду како Србија има намеру да буде "Велика" и да је стога неопходно уништити је. Питај се шта је било на крају те њихове приче. Једном ћете платити историји пун износ фактуре + пдв. Не можете довека извлачити дуппе. Три пута сте избегли.
Samo da te podsjetim da je Srbija na početku 20. vijela maštala da izađe na tri mora.
Inače, u 19. vijeku je Austrija pomagala Srbiju na više načina - politički, kulturološki, trgovinom.
A-U je dogovorila sa sultanom predaju BiH . Mi smo pružali oružani otpor A-U trupama , a vi ste se prišuti do naredne prilike.

Logika

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.510
Kolko ste djece ubili granatama i snejperima u Sarajevu ?
Koliko ste vi granatama pobili svog naroda?
Secas se da je hag dokazao da je tzv armija bih u nekoliko navrata granatirala sopstveni narodi unprofor radi propagade.

Stvarno moras bit veliko govhno da to uradis svom narodu.

lil_moon

Domaćin
Poruka
4.785
Prvo da odgovoriš na moje pitanje: zašto manipulišete ubijenom srpskom djecom?!
Ne možeš da se baviš zamjenom tema, to kod mene ne prolazi, osnovna tema je velikosrpski projekat koji uprkos međunarodnom suđenju zločincima i osudama za genocid kod vas ne proizvodi nikakve moralne učinke. Naprotiv, i dalje lažete, pokušavate sa manipulacijama i relativizacijama, zločnice slavite.Sve u nadi da ćete naknadno uspjeti. Nećete, velikosrpski projekat je na svaki način propao.

lil_moon

Domaćin
Poruka
4.785
Koliko ste vi granatama pobili svog naroda?
Secas se da je hag dokazao da je tzv armija bih u nekoliko navrata granatirala sopstveni narodi unprofor radi propagade.

Stvarno moras bit veliko govhno da to uradis svom narodu.
Sjećam se da je bilo pokušaja manipulacije sa vaše strane, i da niste uspjeli , zločinci su osuđeni za sva ta granatiranja.
Tako da džaba piskarate laži po ovom forumu.

dragon x

Buduća legenda
Poruka
28.523
Ne možeš da se baviš zamjenom tema, to kod mene ne prolazi, osnovna tema je velikosrpski projekat koji uprkos međunarodnom suđenju zločincima i osudama za genocid kod vas ne proizvodi nikakve moralne učinke. Naprotiv, i dalje lažete, pokušavate sa manipulacijama i relativizacijama, zločnice slavite.Sve u nadi da ćete naknadno uspjeti. Nećete, velikosrpski projekat je na svaki način propao.
Izbjegavaš odgovor. Ja imam dokaz da manipulišete ubijenom djecom i postaviću ga ovde.

Jasno je zašto ne možeš da odgovoriš jer se odgovor i sam nameće. Zato što ste manipulatori, lažljivci i stoka. Zločinci i ubice.

Dakle, bježanjem od odgovora i zabijanjem glave u pijesak nećeš ništa postići niti prikriti istinu.

Na spisak "ubijene djece tokom opsade Sarajeva" ste postavili i dječaka Danila Ristovića koji je ubijen sa cijelom svojom porodicom u Sarajevu od strane muslimanske vojske:

https://www.bhdani.ba/portal/arhiva-67-281/251/spiskovic5.shtml

Dakle, jasno kao dan, samo stoka koja nema nimalo moralnih vrijednosti manipuliše ubijenom djecom.

Logika

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.510
Sjećam se da je bilo pokušaja manipulacije sa vaše strane, i da niste uspjeli , zločinci su osuđeni za sva ta granatiranja.
Tako da džaba piskarate laži po ovom forumu.
NISU LAZI.

SUD JE U HAGU DOKAZAO DA SU SNAGE TZV ARMIJE BIH GRANATIRALE SOPSTVENI NAROD I UNPROFOR RADI PROPAGANDE!

TO JE DOKAZANO!

lil_moon

Domaćin
Poruka
4.785
Izbjegavaš odgovor. Ja imam dokaz da manipulišete ubijenom djecom i postaviću ga ovde.

Jasno je zašto ne možeš da odgovoriš jer se odgovor i sam nameće. Zato što ste manipulatori, lažljivci i stoka. Zločinci i ubice.

Dakle, bježanjem od odgovora i zabijanjem glave u pijesak nećeš ništa postići niti prikriti istinu.

Na spisak "ubijene djece tokom opsade Sarajeva" ste postavili i dječaka Danila Ristovića koji je ubijen sa cijelom svojom porodicom u Sarajevu od strane muslimanske vojske:

https://www.bhdani.ba/portal/arhiva-67-281/251/spiskovic5.shtml

Dakle, jasno kao dan, samo stoka koja nema nimalo moralnih vrijednosti manipuliše ubijenom djecom.
Ne izbjegavam ja ništa, nego ti pokušavaš manipulacijama i relativizacijama umanjiti sistematski organizovane i počinjene zločine genocidnog učinka.
Zato radiš po običaju, postavljaš neke pojedinačne slučajeve ( za koje je s obzirom na vaš običaj da stalno lažete upitno koliko su istiniti , neću da se upuštam) , a koji mogu doći na red tek kad se suočite sa posljedicama teorije i prakse zločinačke ideologije koja u svojoj osnovi ima masovne zločine nad nesrbima.

dragon x

Buduća legenda
Poruka
28.523
Ne izbjegavam ja ništa, nego ti pokušavaš manipulacijama i relativizacijama umanjiti sistematski organizovane i počinjene zločine genocidnog učinka.
Zato radiš po običaju, postavljaš neke pojedinačne slučajeve ( za koje je s obzirom na vaš običaj da stalno lažete upitno koliko su istiniti , neću da se upuštam) , a koji mogu doći na red tek kad se suočite sa posljedicama teorije i prakse zločinačke ideologije koja u svojoj osnovi ima masovne zločine nad nesrbima.
Ako ne izbjegavaš zašto onda ne odgovoriš na moje pitanje?

Pošto smo vidjeli da je istina da manipulišete ubijenom srpskom djecom, koliko je još ubijenih civila od strane muslimanske vojske na tom spisku?

Zašto radite takve manipulacije?

lil_moon

Domaćin
Poruka
4.785
NISU LAZI.

SUD JE U HAGU DOKAZAO DA SU SNAGE TZV ARMIJE BIH GRANATIRALE SOPSTVENI NAROD I UNPROFOR RADI PROPAGANDE!

TO JE DOKAZANO!
Nemoj da lažeš, sve što ste pokušali konstruisati (uključujući sa tim UNPROFOR koji su pravdali svoju ulogu neučinka, ili učinka pokrovitelja genocida) , nije prošlo, i sva granatiranja su dobila sudski epilog.

lil_moon

Domaćin
Poruka
4.785
Ako ne izbjegavaš zašto onda ne odgovoriš na moje pitanje?

Pošto smo vidjeli da je istina da manipulišete ubijenom srpskom djecom, koliko je još ubijenih civila od strane muslimanske vojske na tom spisku?

Zašto radite takve manipulacije?
Manipulator, izbjegavaš ti suočavanje sa istinom. Osuđeni ste za UDRUŽENE ZLOČINAČKE POTHVATE I GENOCID.
Osuđeni ste za SISTEMATSKI ORGANIZOVANE ZLOČINE na bazi VELIKOSRPSKE GENOCIDNE IDEOLOGIJE.

dragon x

Buduća legenda
Poruka
28.523
Nemoj da lažeš, sve što ste pokušali konstruisati (uključujući sa tim UNPROFOR koji su pravdali svoju ulogu neučinka, ili učinka pokrovitelja genocida) , nije prošlo, i sva granatiranja su dobila sudski epilog.
Ne laže, haško tužilaštvo je u obrazlaganju žalbe na presudu Karadžiću potvrdilo da je bilo nekoliko slučajeva da su muslimani granatirali svoje građane što je i u presudi navedeno.

Manipulišete ubijenom djecom, ubijali ste svoje građane, dokle ste spremni ići u manipulacijama vi potomci poturčenih hrišćana?

Strašno kakva ste civilizacijska ološ.

dragon x

Buduća legenda
Poruka
28.523
Manipulator, izbjegavaš ti suočavanje sa istinom. Osuđeni ste za UDRUŽENE ZLOČINAČKE POTHVATE I GENOCID.
Osuđeni ste za SISTEMATSKI ORGANIZOVANE ZLOČINE na bazi VELIKOSRPSKE GENOCIDNE IDEOLOGIJE.
Po stoti put te pitam:

Zašto manipulišete ubijenom djecom u Sarajevu?

Si retardiran ili malouman pa ne razumiješ pitanje, da ti crtam?!!

lil_moon

Domaćin
Poruka
4.785
A koliko ste podivljali, vidi se po i ovome što su pripadnici te u to vrijeme nepriznate vojske ,
znači paramilitane formacije, na smrt pretukli čovjeka zato što je branio Bošnjaka.
I čak i na to kalemite laži i izvrćete priču, a advokat branilac ubica kaže - Tako mu i treba kad je branio baliju.
Znači, to je jedna patološka ideologija koja proizvodi nekontrolisano nasilništvo. Po ponašanju advokata se vidi da je to ohrabreno i poželjno.
Međutim, sve će na svoje mjesto, lopovija će u zatvor, a velikosrpski projekat na smetljište istorije.

lil_moon

Domaćin
Poruka
4.785
Bježi fukara poturička od argumenata i činjenica, genetika predaka i otpadničkog materijala.
Što bi rekla osuđena zločinka Biljana Plavšić - "To je genetski deformisani materijal koji je prigrlio Islam. I sada sa svakom nasljednom generacijom taj gen postaje koncentriran. Postaje sve gori i gori, jednostavno postaje izražajan i diktira njihov stil mišljenja i ponašanja, koji je ukorijenjen u njihovim genima"

Znači, sve je to bilo i "naučno pokriveno" , imali smo nešto i nacističko-rasističke teorije.

Bilja se poslije "pokajala" da dobije manje zatvora, a kad je izašla iz zatvora, predomislila se. Teška moralna bijeda, fukara velikosrpska.

dragon x

Buduća legenda
Poruka
28.523
Što bi rekla osuđena zločinka Biljana Plavšić - "To je genetski deformisani materijal koji je prigrlio Islam. I sada sa svakom nasljednom generacijom taj gen postaje koncentriran. Postaje sve gori i gori, jednostavno postaje izražajan i diktira njihov stil mišljenja i ponašanja, koji je ukorijenjen u njihovim genima"

Znači, sve je to bilo i "naučno pokriveno" , imali smo nešto i nacističko-rasističke teorije.

Bilja se poslije "pokajala" da dobije manje zatvora, a kad je izašla iz zatvora, predomislila se. Teška moralna bijeda, fukara velikosrpska.
Vi ste bili saradnici okupatora i nacističke sluge.

Kakva ste vi bijeda i fukara kad ste svoje ubijali i podmetali mrtvu djecu kao "žrtve srpske vojske".

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.