Срђа Поповић (млађи)

Јуче сам читао Милована Бркића и он каже да ће, кад пресидент Трумп победи дубоку сатанистичку државу, да ће Вучић да заврши на робији.

Да, али истина је да Џо побеђује републиканске фашисте,

и онда руши сотону, који му је био непријатељ и 90их.
 
Да, али истина је да Џо побеђује републиканске фашисте,

и онда руши сотону, који му је био непријатељ и 90их.

Слипи и Крипи Џо је само марионета и план сатаниста је да Џо умре одмах после избора, а његово место преузме жена црнкиња.

Амери нису луди да гласају за жену црнкињу за председника.
 
Слипи и Крипи Џо је само марионета и план сатаниста је да Џо умре одмах после избора, а његово место преузме жена црнкиња.

Амери нису луди да гласају за жену црнкињу за председника.

Развалиће вас Џо и Камала.

Суверенизам је При Крају.
 
Слипи и Крипи Џо је само марионета и план сатаниста је да Џо умре одмах после избора, а његово место преузме жена црнкиња.

Амери нису луди да гласају за жену црнкињу за председника.
Neki kazu da Joe Biden ne zna da li je ziv.
 
Срђа је производ ЦИА , он ..као што си и сам рекао ..тако мал и жгољав не би могао ништа ..

не би могао да испуни своје болесне идеје да није по покровитељством ЦИА

као што ни Јозеф Менгеле не би могао да изврши своје сумануте идеје да није било Хитлера.
Nekom CIA nekom KGB...
 
Danas kad se Narod i rukovodstvo Belorusije bore da sacuvaju svoju slobodu,svoj suverenitet,svoju demokratiju od nasrtaja spoljneg i unutrasnjeg neprijatelja koji deluju u sprezi,bilo kakvo spominjanje nekih protuva ma kako smesno izgledale nije nista drugo do provokacija.Predsednik Vucic,premijerka Brnabic i celo drzavno i partijsko rukovodstvo nase zemlje kao i gradjani,daju bezrezervnu podrsku gospodinu Lukasenku.Coveku koji je i u najtezim trenucima bio uz nas.
Pašće i Lukašenko

en38-flag-of-belarus_08.jpg
 
Развалиће их јер су пустили да им се у земљу досели 60 милиона Латиноса-мешанаца, милиони Арапа и Азијата.

Не знам, ви шугословени ми нисте деловали као расисти, сви сте наводно били заљубљени у Патриса Лумумбу.

Али се испоставило да је то све била лаж, и да вам је најдража људска мизерија.
 
Не знам, ви шугословени ми нисте деловали као расисти, сви сте наводно били заљубљени у Патриса Лумумбу.

Али се испоставило да је то све била лаж, и да вам је најдража људска мизерија.
Са марксистичког становишта, уопште није добро да радник из Африке/Азије долази овде и обара цену раде снаге и отежава борбу за социјализам.Он треба да остане у својој земљи и да се тамо бори за своја права, а не да као мува без главе трчи тамо где је буржоазија одредила највеће наднице.
 
Са марксистичког становишта, уопште није добро да радник из Африке/Азије долази овде и обара цену раде снаге и отежава борбу за социјализам.Он треба да остане у својој земљи и да се тамо бори за своја права, а не да као мува без главе трчи тамо где је буржоазија одредила највеће наднице.
Da, to jeste u duhu socijalizma. Na primer Kim Džong brani ljudima da beže u Kinu i Južnu Koreju.
 
Danas kad se Narod i rukovodstvo Belorusije bore da sacuvaju svoju slobodu,svoj suverenitet,svoju demokratiju od nasrtaja spoljneg i unutrasnjeg neprijatelja koji deluju u sprezi,bilo kakvo spominjanje nekih protuva ma kako smesno izgledale nije nista drugo do provokacija.Predsednik Vucic,premijerka Brnabic i celo drzavno i partijsko rukovodstvo nase zemlje kao i gradjani,daju bezrezervnu podrsku gospodinu Lukasenku.Coveku koji je i u najtezim trenucima bio uz nas.

Ех, преголема је туга српских домаћина и антикомуниста.Боре се против комуниста у својој зенљи а подржавају их у Белорусији, Кини, Куби итд.

Лукашенко је нека врста турбо-Слобе, задржао је много више комунизма него Слоба, скоро све је у државној својини(сем бакалница, и киоска брзе хране) и потпуно је угушио опозицију .


Da, to jeste u duhu socijalizma. Na primer Kim Džong brani ljudima da beže u Kinu i Južnu Koreju.
У духу социјализма је да влада солидарност између свих људи.Дакле, црнац у Нигерији треба да се бори за своја права у својој земљи а не да долази у Европу/САД и овде обара цену радне снаге и отежава борбу за преображај у социјализам.

Капитализам би давно пропао без помоћи страних радника из Азије,Африке, Л:Америке.
 
Predpostavljam da su deca partizana i boljševizma. Čudna je ta internacionala nebitno dal je komunistička ili konvertovana u liberalnu.
Znamo odakle potiču revolucije...
Vesna Nestorović, spikerka, majka; "Moma" (nije jasno da li Momčilo ili Momir ili neko ime sasvim nevezano za nadimak) Popović, kao neki novinar, otac. To kažu sajtovi za pevača.

BTW, jednačenje po zvučnosti ne dozvoljava oblik "[p]redpostavljam".


Јуче сам читао Милована Бркића и он каже да ће, кад пресидент Трумп победи дубоку сатанистичку државу, да ће Вучић да заврши на робији.
Pa mogu valjda obojica. Ne moraju u istu ćeliju, mada Vučke voli baš te takve, kvaziurbane, mršuljave dripce, samo problem što je i Srđa pasivan u analnom seksu, isto kao Mali Alek. Jedino da im se dâ neki veliki
14724-00.jpg

pa smo mirni...
 
n18rEsSL3ZQyFsQWIaSqIDPWRLHNPpfE1Dx-QDfFf8D1__QL0IUcrFxm9ca5GKSeJyoonl4U3dwFibSNb9up_IhbiA9ExkAfedyqH7RTDuUXkYw


Јесте отпор хиљаду пута прежвакана тема, посебно од стране *******а, али ипак, једна ствар ми није сасвим јасна, па ако може неко да ми објасни.

Наша другарица @Komunistkinja стално проклиње Срђу Поповића. Стално неке критике на његов рачун како поробљава народе по свету и скида поштене диктаторе. Ево, сад прочитах од ње да је и у Белорусији.

Ја не знам баш ко је и шта је Срђа Поповић, сећам се мало да је био отпораш, после посланик ДС неко краће време. Можда онај први мандат после петог листопада (тј. првих избора, да не кажем после првих слободних избора).

Оно што мени никако није јасно, како један такав мали, џгољави, мусави Срђа Поповић може да обара господаре живота и смрти свуда по свету, почев од СРЈ преко свих осталих пријатељских нестврстаних и сврстаних земаља?

НИти ми делује као Рамбо, нити ми делује као Командос, више ми делује као професор ботанике (хтео сам прво да напишем проф. историје или проф .биологије, али су ми професори историје и биологије баш некако моћни, не као СРђа Поповић, па зато написах ботанике).

Какви су то Господари живота и Смрти (укључујући сада ЛУкашенка) нејаки, кад им је малецни Срђа Поповић представља претњу?
Provociraš.
 
Ne bi Srđa majmun ništa uspeo sa CIAom da nije bilo glupih usranih Srba u Srbiji koji su se primili ko ovce na so.
Pokušato je kod nas u Republici Srpskoj isto nekoliko puta ali u Republici Srpskoj Srbi nisu glupi ko q.rac pa da padaju na prazne laži i obećanja.
Prodali ste državu i sami sebe ni za šta.
Vidim ušli ste u EU imate nemački standard.
Beeee beeee beeeee ovceeeeee....
 
n18rEsSL3ZQyFsQWIaSqIDPWRLHNPpfE1Dx-QDfFf8D1__QL0IUcrFxm9ca5GKSeJyoonl4U3dwFibSNb9up_IhbiA9ExkAfedyqH7RTDuUXkYw


Јесте отпор хиљаду пута прежвакана тема, посебно од стране *******а, али ипак, једна ствар ми није сасвим јасна, па ако може неко да ми објасни.

Наша другарица @Komunistkinja стално проклиње Срђу Поповића. Стално неке критике на његов рачун како поробљава народе по свету и скида поштене диктаторе. Ево, сад прочитах од ње да је и у Белорусији.

Ја не знам баш ко је и шта је Срђа Поповић, сећам се мало да је био отпораш, после посланик ДС неко краће време. Можда онај први мандат после петог листопада (тј. првих избора, да не кажем после првих слободних избора).

Оно што мени никако није јасно, како један такав мали, џгољави, мусави Срђа Поповић може да обара господаре живота и смрти свуда по свету, почев од СРЈ преко свих осталих пријатељских нестврстаних и сврстаних земаља?

НИти ми делује као Рамбо, нити ми делује као Командос, више ми делује као професор ботанике (хтео сам прво да напишем проф. историје или проф .биологије, али су ми професори историје и биологије баш некако моћни, не као СРђа Поповић, па зато написах ботанике).

Какви су то Господари живота и Смрти (укључујући сада ЛУкашенка) нејаки, кад им је малецни Срђа Поповић представља претњу?
On je sada onaj "lik iz Budimpešte" koji je obučavao i stvorio "otpor" u Srbiji. On je sada u poziciji da deli pare nekog Soroša nekim "revoluucionarima".
On nije Rambo ali zato odlično zna tehnike obaranja legalnih vlada korišćenjem svih vidova propagande i obmane pa i po cenu "kolateralnbe štete".
(sada isplivavaju da su snajperisti na Majdanu bili plaćenici istih ovih kanvasovaca i sličnih mutivoda)...
I ne žele ovi Belorusiji demokratiju i boljitak već žele meki trbuh Rusije.
 

Back
Top