Srceparajuća tema

Santa Fe

Iskusan
Poruka
6.161
Asociran pesmom poznatog izvođača Ice Lukasa, numera Lešće,

pitam ja vas.

Malo tmurno, ali i to je ljubav.

Pri kraju života, koga ćete se setiti?

I po kraju istoga koga bi voleli da vam zaplače.

(tema je fuj, ali je emotivna)

Hvala
 
kad budem umirala, tamo 2068, verovatno se necu setiti nikoga, jer cu biti izlapela ko tocilo:mrgreen::lol:
a niko nece zaplakati, jer ce i moja deca vec biti izlapela toliko, da nece ni znati ko sam ja..
muskarci ce vec svi biti upokojeni:pop:
mozda ono drvo sto sam posadila, zanjise granama...:)
ps. ama zivimo sad i ovde, zabole me koga cu se setiti i ko ce zaplakati..:)
 
Asociran pesmom poznatog izvođača Ice Lukasa, numera Lešće,

pitam ja vas.

Malo tmurno, ali i to je ljubav.

Pri kraju života, koga ćete se setiti?

I po kraju istoga koga bi voleli da vam zaplače.

(tema je fuj, ali je emotivna)

Hvala

Au koja morbidnost...:kafa:
Ne bih volela da niko place,jer nikada se ne place za pokojnikom vec za samim sobom sto ne znamo kako cemo ziveti dalje bez njega.Zato,neka budu nasmejani.Kad za to dodje vreme.
 
Secacu se samo svega lepog i nicega ruznog. Zapamticu samo ono lepo a ruzno cu da potisnem. I situacije i ljude. Lose ljude cu da zaboravim a dobri ce vecno ziveti u mojim mislima, dokle god disem. Naucih da je sve prosto prolazno i neumitno i da za nista u zivotu, nema garancije. Tako pamtim druge a tako bih volela da i mene jednog dana (za)pamte kada dodje za to vreme i kada dodje i moj cas. :cmok2:
 
Asociran pesmom poznatog izvođača Ice Lukasa, numera Lešće,

pitam ja vas.

Malo tmurno, ali i to je ljubav.

Pri kraju života, koga ćete se setiti?

I po kraju istoga koga bi voleli da vam zaplače.

(tema je fuj, ali je emotivna)

Hvala

pa, razmišljaću kako da uredim svoj životni prostor gore, kad budem otišla, je l' :D
ne mora niko da plače, obilaziću ih redovno :mrgreen:
 
Asociran pesmom poznatog izvođača Ice Lukasa, numera Lešće,

pitam ja vas.

Malo tmurno, ali i to je ljubav.

Pri kraju života, koga ćete se setiti?

I po kraju istoga koga bi voleli da vam zaplače.

(tema je fuj, ali je emotivna)

Hvala

seticu se onog skota koji mi je pre 3 godine probusio loptu na fudbalu...dobio iz italije loptu,a on je sutnuo na neki siljak...lopta otisla u kuurac...neka place na mojoj sahrani,ne zbog mene,vec zbog toga sto ima rak...dao mi za loptu mp3 plejer koji je crk'o za 3 meseca...
 

Back
Top