- Poruka
- 2.412
Studentkinje iz Crne Gore uhapšene zbog prosrpskih grafita
Srpkinje smo, tim se dičimo!
Utorak - 05.04.2011
Nikšićka policija uhapsila je i držala šest sati u pritvoru studentkinje Katarinu Tomović (21) iz Mojkovca i Milicu Hajduković (20) iz Bara jer su na putu Bogetići-manastir Ostrog sprejom ispisivale parole: „Otadžbina je ovo Srbina“ i „Nije ovo Montenegro, već najveće srbsko junačko leglo!“ Uhapšene devojke tvrde za „Alo!“ da su žrtve represivne politike koja se u Crnoj Gori vodi protiv Srba!
- Dok smo čekale u hodniku, približio nam se neki krupan i visok inspektor, koji je počeo grubo da nas vređa. Meni je bilo smešno da se državljanin ponosne i časne zemlje, koja je dala toliko srpskih vladara i mislioca, ovako ponaša prema srpskom detetu, te sam počela da se smejem. To ga je još više iznerviralo. S podignutom rukom, krenuo je ka meni i izdrao se: ‚‘Da te ja zalijepim jednom, a?‘‘
- Nisam član nijedne patriotske organizacije. Oduvek se osećam kao Srpkinja, ali su se emocije naročito probudile nakon lažnog i nasilnog otcepljenja Crne Gore od Srbije - kaže Tamara.
http://www.alo.rs/vesti/37236/Srpkinje_smo_tim_se_dicimo
Какве миломонтенигерске јуначине - хапсе србске девојке и залећу се песницама на њих!
Браво за србске јунакиње!
Srpkinje smo, tim se dičimo!
Utorak - 05.04.2011
Nikšićka policija uhapsila je i držala šest sati u pritvoru studentkinje Katarinu Tomović (21) iz Mojkovca i Milicu Hajduković (20) iz Bara jer su na putu Bogetići-manastir Ostrog sprejom ispisivale parole: „Otadžbina je ovo Srbina“ i „Nije ovo Montenegro, već najveće srbsko junačko leglo!“ Uhapšene devojke tvrde za „Alo!“ da su žrtve represivne politike koja se u Crnoj Gori vodi protiv Srba!
- Dok smo čekale u hodniku, približio nam se neki krupan i visok inspektor, koji je počeo grubo da nas vređa. Meni je bilo smešno da se državljanin ponosne i časne zemlje, koja je dala toliko srpskih vladara i mislioca, ovako ponaša prema srpskom detetu, te sam počela da se smejem. To ga je još više iznerviralo. S podignutom rukom, krenuo je ka meni i izdrao se: ‚‘Da te ja zalijepim jednom, a?‘‘
- Nisam član nijedne patriotske organizacije. Oduvek se osećam kao Srpkinja, ali su se emocije naročito probudile nakon lažnog i nasilnog otcepljenja Crne Gore od Srbije - kaže Tamara.
http://www.alo.rs/vesti/37236/Srpkinje_smo_tim_se_dicimo
Какве миломонтенигерске јуначине - хапсе србске девојке и залећу се песницама на њих!

Браво за србске јунакиње!




Bogu hvala,Srbi su svesni svoje istorije i ne prihvataju izmisljene scenarije nekih psihopata 
