СРБКИЊЕ СМО - ТИМ СЕ ДИЧИМО !

tomcat318

Ističe se
Banovan
Poruka
2.412
Studentkinje iz Crne Gore uhapšene zbog prosrpskih grafita

obraz-v.jpg


Srpkinje smo, tim se dičimo!

Utorak - 05.04.2011

Nikšićka policija uhapsila je i držala šest sati u pritvoru studentkinje Katarinu Tomović (21) iz Mojkovca i Milicu Hajduković (20) iz Bara jer su na putu Bogetići-manastir Ostrog sprejom ispisivale parole: „Otadžbina je ovo Srbina“ i „Nije ovo Montenegro, već najveće srbsko junačko leglo!“ Uhapšene devojke tvrde za „Alo!“ da su žrtve represivne politike koja se u Crnoj Gori vodi protiv Srba!

- Dok smo čekale u hodniku, približio nam se neki krupan i visok inspektor, koji je počeo grubo da nas vređa. Meni je bilo smešno da se državljanin ponosne i časne zemlje, koja je dala toliko srpskih vladara i mislioca, ovako ponaša prema srpskom detetu, te sam počela da se smejem. To ga je još više iznerviralo. S podignutom rukom, krenuo je ka meni i izdrao se: ‚‘Da te ja zalijepim jednom, a?‘‘

- Nisam član nijedne patriotske organizacije. Oduvek se osećam kao Srpkinja, ali su se emocije naročito probudile nakon lažnog i nasilnog otcepljenja Crne Gore od Srbije - kaže Tamara.

http://www.alo.rs/vesti/37236/Srpkinje_smo_tim_se_dicimo


Какве миломонтенигерске јуначине - хапсе србске девојке и залећу се песницама на њих! :dash:

Браво за србске јунакиње! :klap:
 
Studentkinje iz Crne Gore uhapšene zbog prosrpskih grafita

obraz-v.jpg


Srpkinje smo, tim se dičimo!

Utorak - 05.04.2011

Nikšićka policija uhapsila je i držala šest sati u pritvoru studentkinje Katarinu Tomović (21) iz Mojkovca i Milicu Hajduković (20) iz Bara jer su na putu Bogetići-manastir Ostrog sprejom ispisivale parole: „Otadžbina je ovo Srbina“ i „Nije ovo Montenegro, već najveće srbsko junačko leglo!“ Uhapšene devojke tvrde za „Alo!“ da su žrtve represivne politike koja se u Crnoj Gori vodi protiv Srba!

- Dok smo čekale u hodniku, približio nam se neki krupan i visok inspektor, koji je počeo grubo da nas vređa. Meni je bilo smešno da se državljanin ponosne i časne zemlje, koja je dala toliko srpskih vladara i mislioca, ovako ponaša prema srpskom detetu, te sam počela da se smejem. To ga je još više iznerviralo. S podignutom rukom, krenuo je ka meni i izdrao se: ‚‘Da te ja zalijepim jednom, a?‘‘

- Nisam član nijedne patriotske organizacije. Oduvek se osećam kao Srpkinja, ali su se emocije naročito probudile nakon lažnog i nasilnog otcepljenja Crne Gore od Srbije - kaže Tamara.

http://www.alo.rs/vesti/37236/Srpkinje_smo_tim_se_dicimo


Какве миломонтенигерске јуначине - хапсе србске девојке и залећу се песницама на њих! :dash:

Браво за србске јунакиње! :klap:

Ajd mi objasni ako postujes pravilo o jednacenju suglasnika u reci Srpkinja, zasto onda to ne radis i u pridevu srbski? Da li je nekim ljudima ovde cilj da sve nacionaliste predstave kao nepismene?
 
Nikšićka policija uhapsila je i držala šest sati u pritvoru studentkinje Katarinu Tomović (21) iz Mojkovca i Milicu Hajduković (20) iz Bara
Nisam član nijedne patriotske organizacije. Oduvek se osećam kao Srpkinja, ali su se emocije naročito probudile nakon lažnog i nasilnog otcepljenja Crne Gore od Srbije - kaže Tamara.
A ko je sad pa Tamara? :mrgreen:
 
A ko je sad pa Tamara? :mrgreen:

Сестра од тетке ручног девера рођени пашеног, па његова свастика....ништа не знаш....

Да,на то питање треба да одговори новинар који је објавио вест.
Мада видим да су неки већ упућени у овај проблем. :D
 
Ajd mi objasni ako postujes pravilo o jednacenju suglasnika u reci Srpkinja, zasto onda to ne radis i u pridevu srbski? Da li je nekim ljudima ovde cilj da sve nacionaliste predstave kao nepismene?

Ево, бићу веома нежан,читај слово по слово:

ТРЕБА НАМ НОВИ ПРАВОПИС.ОВАЈ СТАРИ ЈЕ ПРЕГАЖЕН ВРЕМЕНОМ. :bye:

Јави тамо у централу.
 
Ево, бићу веома нежан,читај слово по слово:

ТРЕБА НАМ НОВИ ПРАВОПИС.ОВАЈ СТАРИ ЈЕ ПРЕГАЖЕН ВРЕМЕНОМ. :bye:

Јави тамо у централу.

Kako treba da izgleda pravopis, odlucice oni kojima je to struka. Upotreba reci 'srBski' samo bruka srpske nacionaliste i mnogi ljudi koji se lazno predstavljaju kao srpski nacionalisti je namerno koriste i pale nepismene naivcine da bi ismevali Srbe. S tim se mora jednom prestati kao sto se prestalo i s onim 'patrijota'.
 
Kako treba da izgleda pravopis, odlucice oni kojima je to struka. Upotreba reci 'srBski' samo bruka srpske nacionaliste i mnogi ljudi koji se lazno predstavljaju kao srpski nacionalisti je namerno koriste i pale nepismene naivcine da bi ismevali Srbe. S tim se mora jednom prestati kao sto se prestalo i s onim 'patrijota'.

Nepismen ostaje nepismen. To nece prestati.
 
Katarina Tomović (21), studentkinja Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje, u razgovoru za „Alo!“ objašnjava da pišući parole „nisu želele da vređaju bilo čija nacionalna i verska osećanja“!
- Nikoga nismo hteli da vređamo, naročito što smo krenule u najveću srpsku svetinju - Ostrog! Volimo Crnu Goru iznad svega, ali smatramo da je srpska zemlja i protivne smo režimu koji na sve načine vrši pritisak da se ta činjenica zaboravi! Znam da smo prekršile zakon, ali zašto niko ne hapsi Albance, koji po zidovima zgrada ispisuju morbidne izjave, kao što su „Srbe na vrbe“?! - uznemirena je Katarina.
 
Studentkinje iz Crne Gore uhapšene zbog prosrpskih grafita

obraz-v.jpg


Srpkinje smo, tim se dičimo!

Utorak - 05.04.2011

Nikšićka policija uhapsila je i držala šest sati u pritvoru studentkinje Katarinu Tomović (21) iz Mojkovca i Milicu Hajduković (20) iz Bara jer su na putu Bogetići-manastir Ostrog sprejom ispisivale parole: „Otadžbina je ovo Srbina“ i „Nije ovo Montenegro, već najveće srbsko junačko leglo!“ Uhapšene devojke tvrde za „Alo!“ da su žrtve represivne politike koja se u Crnoj Gori vodi protiv Srba!

- Dok smo čekale u hodniku, približio nam se neki krupan i visok inspektor, koji je počeo grubo da nas vređa. Meni je bilo smešno da se državljanin ponosne i časne zemlje, koja je dala toliko srpskih vladara i mislioca, ovako ponaša prema srpskom detetu, te sam počela da se smejem. To ga je još više iznerviralo. S podignutom rukom, krenuo je ka meni i izdrao se: ‚‘Da te ja zalijepim jednom, a?‘‘

- Nisam član nijedne patriotske organizacije. Oduvek se osećam kao Srpkinja, ali su se emocije naročito probudile nakon lažnog i nasilnog otcepljenja Crne Gore od Srbije - kaže Tamara.

http://www.alo.rs/vesti/37236/Srpkinje_smo_tim_se_dicimo


Какве миломонтенигерске јуначине - хапсе србске девојке и залећу се песницама на њих! :dash:

Браво за србске јунакиње! :klap:
Crnogorska nacija je izmisljena nacija :evil: Bogu hvala,Srbi su svesni svoje istorije i ne prihvataju izmisljene scenarije nekih psihopata :D
Bravo za SRPKINJE!:worth::worth::worth:
 
Studentkinje iz Crne Gore uhapšene zbog prosrpskih grafita

obraz-v.jpg


Srpkinje smo, tim se dičimo!

Utorak - 05.04.2011

Nikšićka policija uhapsila je i držala šest sati u pritvoru studentkinje Katarinu Tomović (21) iz Mojkovca i Milicu Hajduković (20) iz Bara jer su na putu Bogetići-manastir Ostrog sprejom ispisivale parole: „Otadžbina je ovo Srbina“ i „Nije ovo Montenegro, već najveće srbsko junačko leglo!“ Uhapšene devojke tvrde za „Alo!“ da su žrtve represivne politike koja se u Crnoj Gori vodi protiv Srba!

- Dok smo čekale u hodniku, približio nam se neki krupan i visok inspektor, koji je počeo grubo da nas vređa. Meni je bilo smešno da se državljanin ponosne i časne zemlje, koja je dala toliko srpskih vladara i mislioca, ovako ponaša prema srpskom detetu, te sam počela da se smejem. To ga je još više iznerviralo. S podignutom rukom, krenuo je ka meni i izdrao se: ‚‘Da te ja zalijepim jednom, a?‘‘

- Nisam član nijedne patriotske organizacije. Oduvek se osećam kao Srpkinja, ali su se emocije naročito probudile nakon lažnog i nasilnog otcepljenja Crne Gore od Srbije - kaže Tamara.

http://www.alo.rs/vesti/37236/Srpkinje_smo_tim_se_dicimo


Какве миломонтенигерске јуначине - хапсе србске девојке и залећу се песницама на њих! :dash:

Браво за србске јунакиње! :klap:

Само једна замерка пише се српске а не србске. ТО ЈЕ НЕПРАВИЛНО! Морони који су то измислили немају појма са писменошћу и граматиком!
 
Studentkinje iz Crne Gore uhapšene zbog prosrpskih grafita

obraz-v.jpg


Srpkinje smo, tim se dičimo!

Utorak - 05.04.2011

Nikšićka policija uhapsila je i držala šest sati u pritvoru studentkinje Katarinu Tomović (21) iz Mojkovca i Milicu Hajduković (20) iz Bara jer su na putu Bogetići-manastir Ostrog sprejom ispisivale parole: „Otadžbina je ovo Srbina“ i „Nije ovo Montenegro, već najveće srbsko junačko leglo!“ Uhapšene devojke tvrde za „Alo!“ da su žrtve represivne politike koja se u Crnoj Gori vodi protiv Srba!

- Dok smo čekale u hodniku, približio nam se neki krupan i visok inspektor, koji je počeo grubo da nas vređa. Meni je bilo smešno da se državljanin ponosne i časne zemlje, koja je dala toliko srpskih vladara i mislioca, ovako ponaša prema srpskom detetu, te sam počela da se smejem. To ga je još više iznerviralo. S podignutom rukom, krenuo je ka meni i izdrao se: ‚‘Da te ja zalijepim jednom, a?‘‘

- Nisam član nijedne patriotske organizacije. Oduvek se osećam kao Srpkinja, ali su se emocije naročito probudile nakon lažnog i nasilnog otcepljenja Crne Gore od Srbije - kaže Tamara.

http://www.alo.rs/vesti/37236/Srpkinje_smo_tim_se_dicimo


Какве миломонтенигерске јуначине - хапсе србске девојке и залећу се песницама на њих! :dash:

Браво за србске јунакиње! :klap:

Нити су јунакиње нити су жртве репресивне политике ЦГ.Обичне провокаторке које треба да добију малу лекцију.....
 

Back
Top