Srbin ubio ajkulu ubicu u Šarm el Šeiku

GhettoBeograd

Poznat
Poruka
7.909
ŠARM EL-ŠEIK, 10. decembar 2010, (Njuz) – Ajkula koja je tokom prošle nedelje u Šarm el Šeiku povredila četvoro i usmrtila jednog turistu savladana je rano jutros kada je jedan srpski turista skočio na nju sa litice nedaleko od plaže, saopštilo je Ministarstvo turizma Egipta.

Iz ministarstva su rekli da je srpski turista u more skočio pod dejstvom alkohola i pao direktno na ajkulu, usmrtivši je na licu mesta.

- Iako je turista iz Srbije sasvim slučajno savladao opasnu životinju, Ministarstvo turizma mu se zahvaljuje u ime cele zemlje i svih turista koji se trenutno nalaze u Egiptu što nas je oslobodio te napasti. To je spasilo ovaj deo turističke sezone u Egiptu – kaže se u saopštenju egipatskog ministarstva.

Telo ajkule je posle incidenta odneto na veštačenje koje je pokazalo da je reč upravo o ajkuli koja je proteklih dana sejala teror u egipatskom letovalištu, koje su mnogi u šali već počeli da nazivaju Šark el Šeik.

Egipatska obalska straža je cele nedelje bezuspešno pokušavala da uhvati ajkulu, a neimenovani srpski turista došao joj je glave prošle noći kada je posle burnog provoda sa litice skočio u more. Redakcija Njuza nije uspela da dođe do njega jer je, kako saznajemo, trenutno u bolnici gde se oporavlja od preterane konzumacije alkohola, ali smo uspeli da dođemo do Milovana Ubiparipa (27), jednog od njegovih prijatelja koji mu je pravio društvo u trenutku incidenta sa ajkulom. Ubiparip kaže da je njegov prijatelj Dragan Stević te noći dosta popio i da su u jednom trenutku odlučili da prošetaju.

- Izašli smo iz jednog noćnog kluba nešto pre četiri ujutru, već je bila zora, i odlučili da prošetamo pre spavanja. Ta litica nam je delovala interesantno još prethodnih dana, ali nikako nismo stizali da se popnemo gore. Došli smo do ivice, fotografisali mobilnim telefonom krajolik, a Dragan je u jednom trenutku rekao „Drži ovo pivo i gledaj sad!“, uhvatio zalet i skočio sa litice. Nisam mogao ni da pokušam da ga sprečim. Kad sam stigao do ivice, video sam ga u moru kako pliva i viče nešto, ali ništa nisam razumeo. Ispostavilo se da je pao na nešto mnogo tvđe od vode i uganuo članak na levoj nozi. Nismo ni sanjali da je u pitanju bila ajkula. Saznali smo to jutros iz novina – rekao je Ubiparip za Njuz.

Egipatska Vlada će, kako nezvanično saznajemo, Steviću i Ubiparipu pokloniti vaučer za besplatno letovanje u Šarm el Šeiku narednih deset godina, a dobiće i zvezde sa svojim imenima u Ulici Srpsko-egipatskog prijateljstva. Ajkula je trebalo da bude preparirana i poklonjena prirodnjačkom muzeju, ali se ispostavilo da su oštećenja suviše velika da bi prepariranje moglo da se obavi.



http://www.njuz.net/srbin-ubio-ajkulu-ubicu-u-sarm-el-seiku/


:hahaha1::hahaha1: ni kriv ni duzan covek postade heroj :mrgreen:
 
KAIRO 09. 12. 2010

Press


Mosad pustio ajkule u Šarm?

Agenti izraelskog Mosada pustili su u egipatske vode ajkulu kako bi ugrozili i uništili egipatski turizam, smatraju Egipćani.


1901-reuter.jpg



Regionalni guverner Egipta Mohamed Abdel Fadil Šuša optužio je Izrael samo dan nakon što je morska neman u priobalju popularnog turističkog mesta Šarm el Šeik usmrtila jednu Nemicu. Šuša je napomenuo da je kupanje u Šarm el Šeiku bilo zabranjeno prošle nedelje nakon što su dve bele ajkule napale troje ruskih i jednog turistu iz Ukrajine.
- Zatvorili smo plaže Šarm el Šeika posle tih napada, a u akciji ministarstva za zaštitu životne sredine dve ajkule su uhvaćene. Međutim, nakon najnovijeg napada, mislim da je moguće da je Mosad pustio u naše vode morske pse ubice kako bi narušio naš turizam - izjavio je Šuša.

S druge strane, izraelski zvaničnici označili su Šušine izjave isuviše smešnim da bi ih komentarisali. Portparol izraelskog Ministarstva spoljnih poslova Jigal Palmornkandno rekao je da je guverner sigurno previše gledao film „Ajkula" i da meša činjenice i fikciju.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/globus/story/143422/Mosad+pustio+ajkule+u+Šarm.html
 
ŠARM EL-ŠEIK, 10. decembar 2010, (Njuz) – Ajkula koja je tokom prošle nedelje u Šarm el Šeiku povredila četvoro i usmrtila jednog turistu savladana je rano jutros kada je jedan srpski turista skočio na nju sa litice nedaleko od plaže, saopštilo je Ministarstvo turizma Egipta.

Iz ministarstva su rekli da je srpski turista u more skočio pod dejstvom alkohola i pao direktno na ajkulu, usmrtivši je na licu mesta.

- Iako je turista iz Srbije sasvim slučajno savladao opasnu životinju, Ministarstvo turizma mu se zahvaljuje u ime cele zemlje i svih turista koji se trenutno nalaze u Egiptu što nas je oslobodio te napasti. To je spasilo ovaj deo turističke sezone u Egiptu – kaže se u saopštenju egipatskog ministarstva.

Telo ajkule je posle incidenta odneto na veštačenje koje je pokazalo da je reč upravo o ajkuli koja je proteklih dana sejala teror u egipatskom letovalištu, koje su mnogi u šali već počeli da nazivaju Šark el Šeik.

Egipatska obalska straža je cele nedelje bezuspešno pokušavala da uhvati ajkulu, a neimenovani srpski turista došao joj je glave prošle noći kada je posle burnog provoda sa litice skočio u more. Redakcija Njuza nije uspela da dođe do njega jer je, kako saznajemo, trenutno u bolnici gde se oporavlja od preterane konzumacije alkohola, ali smo uspeli da dođemo do Milovana Ubiparipa (27), jednog od njegovih prijatelja koji mu je pravio društvo u trenutku incidenta sa ajkulom. Ubiparip kaže da je njegov prijatelj Dragan Stević te noći dosta popio i da su u jednom trenutku odlučili da prošetaju.

- Izašli smo iz jednog noćnog kluba nešto pre četiri ujutru, već je bila zora, i odlučili da prošetamo pre spavanja. Ta litica nam je delovala interesantno još prethodnih dana, ali nikako nismo stizali da se popnemo gore. Došli smo do ivice, fotografisali mobilnim telefonom krajolik, a Dragan je u jednom trenutku rekao „Drži ovo pivo i gledaj sad!“, uhvatio zalet i skočio sa litice. Nisam mogao ni da pokušam da ga sprečim. Kad sam stigao do ivice, video sam ga u moru kako pliva i viče nešto, ali ništa nisam razumeo. Ispostavilo se da je pao na nešto mnogo tvđe od vode i uganuo članak na levoj nozi. Nismo ni sanjali da je u pitanju bila ajkula. Saznali smo to jutros iz novina – rekao je Ubiparip za Njuz.

Egipatska Vlada će, kako nezvanično saznajemo, Steviću i Ubiparipu pokloniti vaučer za besplatno letovanje u Šarm el Šeiku narednih deset godina, a dobiće i zvezde sa svojim imenima u Ulici Srpsko-egipatskog prijateljstva. Ajkula je trebalo da bude preparirana i poklonjena prirodnjačkom muzeju, ali se ispostavilo da su oštećenja suviše velika da bi prepariranje moglo da se obavi.



http://www.njuz.net/srbin-ubio-ajkulu-ubicu-u-sarm-el-seiku/


:hahaha1::hahaha1: ni kriv ni duzan covek postade heroj :mrgreen:

Zubima je uhvatio morsku neman!!
 
KAIRO 09. 12. 2010

Press


Mosad pustio ajkule u Šarm?

Agenti izraelskog Mosada pustili su u egipatske vode ajkulu kako bi ugrozili i uništili egipatski turizam, smatraju Egipćani.


1901-reuter.jpg



Regionalni guverner Egipta Mohamed Abdel Fadil Šuša optužio je Izrael samo dan nakon što je morska neman u priobalju popularnog turističkog mesta Šarm el Šeik usmrtila jednu Nemicu. Šuša je napomenuo da je kupanje u Šarm el Šeiku bilo zabranjeno prošle nedelje nakon što su dve bele ajkule napale troje ruskih i jednog turistu iz Ukrajine.
- Zatvorili smo plaže Šarm el Šeika posle tih napada, a u akciji ministarstva za zaštitu životne sredine dve ajkule su uhvaćene. Međutim, nakon najnovijeg napada, mislim da je moguće da je Mosad pustio u naše vode morske pse ubice kako bi narušio naš turizam - izjavio je Šuša.

S druge strane, izraelski zvaničnici označili su Šušine izjave isuviše smešnim da bi ih komentarisali. Portparol izraelskog Ministarstva spoljnih poslova Jigal Palmornkandno rekao je da je guverner sigurno previše gledao film „Ajkula" i da meša činjenice i fikciju.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/globus/story/143422/Mosad+pustio+ajkule+u+Šarm.html

Dve uhvaćene ajkule su priznale umešanost u ovoj zaveri,od njih je dobijena informacija u vezi sa morskim psima...:lol:
 
ŠARM EL-ŠEIK, 10. decembar 2010, (Njuz) – Ajkula koja je tokom prošle nedelje u Šarm el Šeiku povredila četvoro i usmrtila jednog turistu savladana je rano jutros kada je jedan srpski turista skočio na nju sa litice nedaleko od plaže, saopštilo je Ministarstvo turizma Egipta.

Iz ministarstva su rekli da je srpski turista u more skočio pod dejstvom alkohola i pao direktno na ajkulu, usmrtivši je na licu mesta.

- Iako je turista iz Srbije sasvim slučajno savladao opasnu životinju, Ministarstvo turizma mu se zahvaljuje u ime cele zemlje i svih turista koji se trenutno nalaze u Egiptu što nas je oslobodio te napasti. To je spasilo ovaj deo turističke sezone u Egiptu – kaže se u saopštenju egipatskog ministarstva.

Telo ajkule je posle incidenta odneto na veštačenje koje je pokazalo da je reč upravo o ajkuli koja je proteklih dana sejala teror u egipatskom letovalištu, koje su mnogi u šali već počeli da nazivaju Šark el Šeik.

Egipatska obalska straža je cele nedelje bezuspešno pokušavala da uhvati ajkulu, a neimenovani srpski turista došao joj je glave prošle noći kada je posle burnog provoda sa litice skočio u more. Redakcija Njuza nije uspela da dođe do njega jer je, kako saznajemo, trenutno u bolnici gde se oporavlja od preterane konzumacije alkohola, ali smo uspeli da dođemo do Milovana Ubiparipa (27), jednog od njegovih prijatelja koji mu je pravio društvo u trenutku incidenta sa ajkulom. Ubiparip kaže da je njegov prijatelj Dragan Stević te noći dosta popio i da su u jednom trenutku odlučili da prošetaju.

- Izašli smo iz jednog noćnog kluba nešto pre četiri ujutru, već je bila zora, i odlučili da prošetamo pre spavanja. Ta litica nam je delovala interesantno još prethodnih dana, ali nikako nismo stizali da se popnemo gore. Došli smo do ivice, fotografisali mobilnim telefonom krajolik, a Dragan je u jednom trenutku rekao „Drži ovo pivo i gledaj sad!“, uhvatio zalet i skočio sa litice. Nisam mogao ni da pokušam da ga sprečim. Kad sam stigao do ivice, video sam ga u moru kako pliva i viče nešto, ali ništa nisam razumeo. Ispostavilo se da je pao na nešto mnogo tvđe od vode i uganuo članak na levoj nozi. Nismo ni sanjali da je u pitanju bila ajkula. Saznali smo to jutros iz novina – rekao je Ubiparip za Njuz.

Egipatska Vlada će, kako nezvanično saznajemo, Steviću i Ubiparipu pokloniti vaučer za besplatno letovanje u Šarm el Šeiku narednih deset godina, a dobiće i zvezde sa svojim imenima u Ulici Srpsko-egipatskog prijateljstva. Ajkula je trebalo da bude preparirana i poklonjena prirodnjačkom muzeju, ali se ispostavilo da su oštećenja suviše velika da bi prepariranje moglo da se obavi.



http://www.njuz.net/srbin-ubio-ajkulu-ubicu-u-sarm-el-seiku/


:hahaha1::hahaha1: ni kriv ni duzan covek postade heroj :mrgreen:
znaš za ono, kad je neko spasio nekog iz vode i on kao heroj prokomentariše "ko me gurnu da mu ga majke .....". :zcepanje:
 

Back
Top