Србин са Косова: Није ми Српске таблице скинуо ни Курти, ни Тачи, већ Вучић!

Pa u NATO državama živi Srba koliko i u Srbiji. Svake godine tamo ode između 50 do 100 hiljada ljudi. Ne u Rusiju. Valjda ti ljudi znaju gde je dobro. Moderne, razvijene, uređene države. Od geografije ne možeš da pobegneš. Potpuno je sumanuto da od saveznika imamo države sa drugog kontinenta. I sad plaćamo cenu toga. Jbg, to su činjenice.
ali oni te nece kao saveznika, kako ne kapiras...hoce da ti rasture drzavu!

Pa u NATO državama živi Srba koliko i u Srbiji. Svake godine tamo ode između 50 do 100 hiljada ljudi. Ne u Rusiju. Valjda ti ljudi znaju gde je dobro. Moderne, razvijene, uređene države. Od geografije ne možeš da pobegneš. Potpuno je sumanuto da od saveznika imamo države sa drugog kontinenta. I sad plaćamo cenu toga. Jbg, to su činjenice.
znaju moj krac gde je dobro.. uređene zemlje..ha ha.. ok

ali oni te nece kao saveznika, kako ne kapiras...hoce da ti rasture drzavu!

Ameri pre svega hoće da uklone Ruski i Kineski uticaj sa ovih prostora. S obzirom da se mi ližemo sa Rusima i Kinezima, naravno da nas guze na sve moguće načine. Pa tako, kad smo imali spor sa Hrvatima, stali su na njihovu stranu, kad imamo spor sa Albancima, stali na stranu Albanaca i tako u svakom sledećem konfliktu će da stanu na stranu našeg neprijatelja upravo iz razloga što širimo uticaj Rusije i Kine na ove prostore. To Ameri i Evropa ne želi. Nadam se da razumeš zašto ne želi, jer su se odnosi zapada i istoka zategnuli (ne našom krivicom) i sad time što izigravamo malu Rusiju posred Evrope, mi trpimo posledice. Pa kad se zapitaš zašto je Kurti uradio ovo ili ono... ukratko, zbog Rusije. Dobio je dozvolu od Amera da nas prca i tako dok se ne opametimo. A kako je u Srba inat jači od pameti, verovano ćemo se inatiti do poslednjeg Srbina ;)

Ameri pre svega hoće da uklone Ruski i Kineski uticaj sa ovih prostora. S obzirom da se mi ližemo sa Rusima i Kinezima, naravno da nas guze na sve moguće načine. Pa tako, kad smo imali spor sa Hrvatima, stali su na njihovu stranu, kad imamo spor sa Albancima, stali na stranu Albanaca i tako u svakom sledećem konfliktu će da stanu na stranu našeg neprijatelja upravo iz razloga što širimo uticaj Rusije i Kine na ove prostore. To Ameri i Evropa ne želi. Nadam se da razumeš zašto ne želi, jer su se odnosi zapada i istoka zategnuli (ne našom krivicom) i sad time što izigravamo malu Rusiju posred Evrope, mi trpimo posledice. Pa kad se zapitaš zašto je Kurti uradio ovo ili ono... ukratko, zbog Rusije. Dobio je dozvolu od Amera da nas prca i tako dok se ne opametimo. A kako je u Srba inat jači od pameti, verovano ćemo se inatiti do poslednjeg Srbina ;)
Rusija nema neki uticaj, posebno sada, osim sto ih ovako gotivimo (jer se suprostavljaju Amerima)... i to treba nam bude saveznik koji nas prca dok se ne opametimo! Dokle ide taj mazohizam...

Zvanična Amerika je svoje šanse pokopala podrškom svim neprijateljima Srbije.
To je toliko jasno i maloj deci.
Imali su priliku za vreme Trampa ali je on lično pokazao totalno odsustvo volje za tako nečim.

Postoji plan za fizičko eliminisanje slovenskog faktora u svetu.
To još nije jasno samo onim Slovenima koji su najmljeni izvršioci radova na sopstvenoj propasti.
Na sreću, polako postaje jasno.
Poljacima i Česima, Slovacima, a čuje se pogdekoji glas i iz naših bivših jugo državica .
Amerika prva mora da se očisti od sotonizma da bi se svet počeo čistiti.

To je put ka normalizaciji.Opskurni tipovi i razni kartel etnobiznismeni koji lože sirotinju za nebuloznim obećanjima nek nađu sebi pošten posao u realnom sektoru i žive od njega a ne od parazitiranja na leđima Srpskog naroda na Kosovu.
najveci biznis je politika...sta ocekivati od Vucica i Dacica, koji nikada nista u zivotu nisu radili...samo plkjuju, huskaju i pricaju nebuloze...na zalost, to pali kod ovog naroda, inace ne bi bili na vlasti...tacno je da se krade odredjeni broj glasova, ali ovi banditi dobijaju izbore

Back