Quantcast

Србима на јесен спремају присилну вакцинацију: Ово морате да знате

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.290
A u vakcini je cip.Cip u tecnom obliku za malog Kamela.
U oksfordskoj vakcini nema cipa ali ima gena (adenoproteina) koji se uzimaju iz simpanzi. Ubrizgavati tako nesto u organizam se kosi sa mojim verskim ubedjenjima, zivotnim nacelima i moralnim principima.

Vi koji u tom serumu prepoznajete preventivno delovanje slobodno se cepajte. Da sam u mogucnosti ne bih vam zabranio da se bodete, ali bih zabranio terorisanje simpanzi cije tecnosti izvlacite i ubrizgavate u sebe, kao sto bih zabranio bilo kakvo medicinsko testiranje nad zivotinjama.

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.290
Kineski standard = pasji život
Kina se bas brzo razvila, za desetak godina ekonomija dozivela pravi bum. I ne samo to, postala ozbiljan konkurent samim Sjedinjenim drzavama, koje ce, po oceni ekonomskih strucnjaka, uskoro i preteci.

Drago mi je sto koristis mladje jotovanje srpskog jezika koje me nateralo da istrazim tu rec "Sjedinjene".

JESEN + JI > JESENjI; BIVOL + JI > BIVOLjI (ali ostaje KOZJI, PASJI).... istini za volju, Kinezi jedu pse pa otuda i pasji, kao sto ih jedu i Amerikanci, ili su ih jeli, pa ostao naziv hot dog. Jotovanje je bolje od hotovanja, ali to Amerikancu ne mozes objasniti pa ni da mu napises.

Ovo su reci koji su sinonimi prve reci americke drzave i pokazuju procentualnu slicnost u svakodnevnom zivotu sa recju "Sjediniti".

Screenshot_1.png

download.png

Tako da bi bilo pravilno reci i pisati "Ujedinjene" americke drzave (od ujediniti, unija, skup itd), a ne sjedinjene. Ni ono osnovno, a to je ime, vam nije kako treba. Kako onda mozemo pricati o kategoriji zivota.

miso6207

Elita
Poruka
16.297
Ја сам чуо из проверених извора да ће је прво испробати на мањинама, па ако је све у реду- даваће је свима... :flert:
Ja sam čuo, opet, da će prvo ove iz opozicije...
Moraju da ih spase od izumiranja.

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
43.274
Па добро то ће вам бити пријатељска руска или кинеска вакцина, зар ви нисте спремни да примите братску дозу, зар не верујете у њихову медецену и часне намере?
Nečipovana bratska.

TONOLAN

Elita
Poruka
19.300
Ako se vecina ne vakcinise dr Kon ce podneti ostavku i odleteti u Izrael.
Ostacemo bez strucnog kadra.
Bez vrsnog experta!
Ko ce onda da nam daje savete kako da peremo ruke, nosimo maske drzimo distancu ... kad nas potpukovnik napusti ... ko ce da nam govori o poranjanju krive, repovima proslih i pretstojecih talasa ...

Neartikulisani007

Zainteresovan član
Poruka
199
U oksfordskoj vakcini nema cipa ali ima gena (adenoproteina) koji se uzimaju iz simpanzi. Ubrizgavati tako nesto u organizam se kosi sa mojim verskim ubedjenjima, zivotnim nacelima i moralnim principima.

Vi koji u tom serumu prepoznajete preventivno delovanje slobodno se cepajte. Da sam u mogucnosti ne bih vam zabranio da se bodete, ali bih zabranio terorisanje simpanzi cije tecnosti izvlacite i ubrizgavate u sebe, kao sto bih zabranio bilo kakvo medicinsko testiranje nad zivotinjama.
Zato zbog tih takvih pametnih ima da radi pendrek pa ces tako pametan tri puta da ideš na špricanje. Ima da pitas ima li još.

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.290
Zato zbog tih takvih pametnih ima da radi pendrek pa ces tako pametan tri puta da ideš na špricanje. Ima da pitas ima li još.
Procitah neanterdalac.

Glavni američki epidemiolog Entoni Fauči smatra da vakcina protiv korona virusa neće biti u potpunosti učinkovita.

Prema njegovim rečima, šansa da vakcina bude stopostotno efikasna nije velika.

– Ne znamo koliko će biti učinkovita – da li će to biti 50 ili 60 posto. Voleo bih da učinkovitost bude 75 posto ili više – kazao je obraćajući se na online seminaru Univerziteta Brown.

Mainecoon

Obećava
Poruka
60
Joj, bre, ljudi, zašto nas je iskustvo naučilo, zašto smo ovako nepokorni i tvrdoglavi, pametni, zeznuti?
Što mislimo da u demokratskoj državi i dalje možemo nešto da biramo?
Onda kad objave da je ovo država prisile, mi ćemo možda svi jednoglasno
prihvatiti sve moguće vakcine, sve to će ići u rok službe, ali ako ima iole demokratije-ostaje na nama da li ćemo ili ne prihvatiti vakcine (kojih još nema).

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.