''Србима из БиХ организоваћемо тракторијаду за Србију''

Poruka
18.895
Муховић би Србима из БиХ да „организује тракторијаду” за Србију

„Пријетим, ево ја пријетим. Само ли пробају да руше Босну организоваћемо им тракторијаду за Србију”, навео је овај црногорски државни функционер.

1585744354764.png


Аднан Муховић, бивши председник Скупштине општине Петњица и заменик директора Центра за професионалну рехабилитацију у Црној Гори, позвао је на протеривање Срба из БиХ речима да ће им „организовати тракторијаду”, алудирајући на акцију „Олуја”, пише подгоричики сајт ИН4С.

Муховић је један од најистакнутијих чланова Бошњачке странке у Црној Гори, а „прославио” се пре три године скандалозним коментарима о Петру Другом Петровићу Његошу кога је назвао „највећим крвником Бошњака и ислама”, а за Црногорце је рекао да су „мали народ”.

Овог пута „заблистао” је на друштвеним мрежама, претећи прогоном српског народа из БиХ, алудирајући да је спреман за нову геноцидну акцију сличну хрватској „Олуји”.

Потрудио се и да не буде никаквих нејасноћа: „Пријетим, ево ја пријетим. Само ли пробају да руше Босну организоваћемо им тракторијаду за Србију”, навео је овај црногорски државни функционер.

Муховић, чија партија годинама даје подршку режиму Мила Ђукановића, и своју државу Црну Гору не штеди. Тако је 2017. изјавио да је њему: „Босна држава матичног народа, а Сарајево духовни и културни центар… Ја сам панбошњачки оријентисан. Ја према Подгорици врло мало шта осјећам, према Цетињу не осјећам ништа. Дакле, кад идем на Цетиње носим пасош”, рекао је Муховић тада, пренео је Спутњик.

Ово су, претпостављам, политички циљеви грађанске Беј Ха.
 
Потурица из старе Рашке би да брани "Босну" од њених правих и исконских становника!
Ја се искрено надам да ће једног скоријег дана исламистички мигранти кренути назад одакле су и дошли, а да ће у том смеру заувек отићи и Муховић и њему слични непријатељи. Свака част поштеним муслиманима.
 
Ко је овај гринго?

Мајмунчина која воли да се зове санџаклија. Пре пар година му је један гуслар одговорио песмом, јер је пљувао Његоша и рекао да Црнихгораца има мање од Тузлака, тако да воде рачуна:)
 
Муховић би Србима из БиХ да „организује тракторијаду” за Србију

„Пријетим, ево ја пријетим. Само ли пробају да руше Босну организоваћемо им тракторијаду за Србију”, навео је овај црногорски државни функционер.

Pogledajte prilog 674133

Аднан Муховић, бивши председник Скупштине општине Петњица и заменик директора Центра за професионалну рехабилитацију у Црној Гори, позвао је на протеривање Срба из БиХ речима да ће им „организовати тракторијаду”, алудирајући на акцију „Олуја”, пише подгоричики сајт ИН4С.

Муховић је један од најистакнутијих чланова Бошњачке странке у Црној Гори, а „прославио” се пре три године скандалозним коментарима о Петру Другом Петровићу Његошу кога је назвао „највећим крвником Бошњака и ислама”, а за Црногорце је рекао да су „мали народ”.

Овог пута „заблистао” је на друштвеним мрежама, претећи прогоном српског народа из БиХ, алудирајући да је спреман за нову геноцидну акцију сличну хрватској „Олуји”.

Потрудио се и да не буде никаквих нејасноћа: „Пријетим, ево ја пријетим. Само ли пробају да руше Босну организоваћемо им тракторијаду за Србију”, навео је овај црногорски државни функционер.


Муховић, чија партија годинама даје подршку режиму Мила Ђукановића, и своју државу Црну Гору не штеди. Тако је 2017. изјавио да је њему: „Босна држава матичног народа, а Сарајево духовни и културни центар… Ја сам панбошњачки оријентисан. Ја према Подгорици врло мало шта осјећам, према Цетињу не осјећам ништа. Дакле, кад идем на Цетиње носим пасош”, рекао је Муховић тада, пренео је Спутњик.

Ово су, претпостављам, политички циљеви грађанске Беј Ха.
Usput, jesu li mujkani konstitutivni narod u Milogori? I ako jesu, kako se tamo zovu?:zcepanje:
 
Bošnjačka stranka u CG je tas na vagi vlasti i opozicije, i to ovih godina koriste maksimalno.
Zaposlili su komplet rodbinu, zauzeli brojna ministarstva, a dosta njih ne zna ni da se potpiše da valja.
Kradu neopisivo.

Ovakve izjave su samo simbol njihove bahatosti u Crnoj Gori.
 
Usput, jesu li mujkani konstitutivni narod u Milogori? I ako jesu, kako se tamo zovu?:zcepanje:
Crnu Goru je Milo zamislio i uredio kao "građansku državu" te tako minorne manjine uz novokomponovane milogorce (crnogorce) nadglasavaju srpski korpus u Crnoj Gori ali nema konstitutivnih naroda osim *********a. Elem, pošto su "građanska država" oni nisu u obavezi da #manjinama# obezbede mesto u skupštini, te su tako efikasno marginalizovali srpski korpus koji broji 30/40% ukupnog stanovnštva Crne Gore.
 
U trenutcima dok Rusija salje Americi humanitarnu pomoć..mujaga preti i provocira.Sledeći put neće biti autobusa za zene i decu.Samo veliki zuti bager.
Ma to ti je sve bolesno! Shvatili su da su razhebali državu u kojoj su živeli kao bubreg u loju i sada su pali u očaj i depresiju! Takvi su opasniji od virusa! :zcepanje:
 
Било какве претње, на основу прошлости и садашњости која све више подсећа на прошлост, треба схватати озбиљно.

Потурице и остали режимски људи у окупираној Црној Гори само показују слику менталног стања људи на власти у тој држави. То стање је да им је менталитет такав да им се сва политика своди на велику жељу да истребе Србе и православне Хришћане. То је поента њиховог политичког деловања и постојања.
Према томе, није ништа смешно, него је веома опасно и Срби у ЦГ, као и Срби у Р. Српској, морају са посебном пажњом да буду опрезни и спремни на одбрану у сваком часу, јер зло(као и смрт) долази изненада.

А, што се тиче потурчењака... Људи који имају кризу вере, долазе у ситуацију да имају и кризу идентитета. Криза вере(хришћанске) увек рађа и кризу идентитета.
 
Meni više ovo liči " čitaj između redova" ili stara izreka nekako glasi ; kćerku kara,snaji prigovara.
On to nama preko Drine ko fol upućuje poruke,a ustvari misli na Srbe u svojoj CG državi,koje bi najradije da očisti i Sandžak procentualno više muslikanskim učini. Ono što im nije dozvoljeno u Republici Srpskoj to im je dozvoljeno u Crnoj Gori koja je za mene oduvijek bila polu hrišćanska i polu muslimanska.
 

Back
Top