Quantcast

Srbiju u narednim godinama ceka potop?

buudala

Legenda
Poruka
53.578
Znali su kur ve .

Mene je dugo mučilo pitanje zašto se u Banat ne investira a stanovništvo prosto tera da napušta sela i migrira u NS i BG.

Marija Terezija je umela da se izbori s visokim nivoima , pumpe postoje , kanalska mreža je zarasla , ali postoji.

Preostaje nam da ispumpavamo ko Holandezi il da begamo ko pacovi.

kajzersoza

Iskusan
Banovan
Poruka
6.833
Pa mislim, ako cemo pravo, ova tema ZAISTA nema veze (ili ne samo) s politikom.

Medjutim,interesantan je Eremitin odgovor i "povezivanje" s politikom, a tvoj jos interesantniji.

A sad bih volela da mi ti opises zasto si tako odgovorio. :flert:
evo me ranije ,nego sto sam ocekivao....e, sad da ti reknem zasto sam tako rekao
u sustini sama poplava nema veze sa politikom ,ako dodje do plavljenja podrucija gde nema ljudi, opet i tamo gde ima ljudi i dodje do poplave sve moze proci bez politike ,ako je drzava ok...kod nas ,je vec kako i sama znas bilo poplava, a i znas da su bila prepucavanja stranackih lidera i njihovih ljudi bili pojava koja se korisitila da bi eto popljuvali 1ni 2ge zbog ,stete koju je prouzrokovala poplava,jel, a zbog ili obecanja o saniranju stete, o novcanoj pomoci, pa ko je posetio poplavljena mesta, a ko ne....,sta je ko obecao ,pa prekrsio ili nije ispunio obecanja itd,itd...i tako dok se oni prepucavaju , stanovnici gube ...a ,ako se tako nastavi unedogled on(i) se mogu setiti ,da taksiraju camcem ili koriste usluge taksi camca, a opet to se desilo zbog politike, el tako !?

eto ti....:cvet:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.