Srbiji nije zagarantovan status kandidata

Life is a bich

Aktivan član
Poruka
1.689
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/251144/Srbiji-nije-zagarantovan-status-kandidata-za-EU

Dakle, svi oni koji su poverovali našim žutim vladaocima ( zar ima takvih???), svi oni koji su polagali bar mrvicu nade u konačno dobijanje tog faking statusa, šta ćete sada?
I šta će sada instant proevropejac Toma?
Hoće li sada u štajk dok ne dobijemo status, da malo ucenjuje Europu, bilo bi pošteno da i oni malo vide sa kakvim retardima tikve sade a nikakvo čudo ne bi bilo da im se pridruže i kolege žuti, jer ako je ko zaluđivao ovaj narod pričama o EU, oni su.
Dakle, svi oni koji su do sada sanjali EUropski san, i bilo kakav drugi, BUĐENJE!!!
 
Ахаха..... па наравно - лоповски жути олош зајеб*ва са причама о ЕУрупи......... стварно се питам која будала им још верује било шта...

Nisu samo žuti prodavali takvu maglu.
Tu je i Toma grobar..
Neki drugi prodaju neku drugu maglu..kao Koštunica npr.
Sve u svemu....
 
kako bogamu ????

80358a80.jpg

:lol:
 
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/251144/Srbiji-nije-zagarantovan-status-kandidata-za-EU

Dakle, svi oni koji su poverovali našim žutim vladaocima ( zar ima takvih???), svi oni koji su polagali bar mrvicu nade u konačno dobijanje tog faking statusa, šta ćete sada?
I šta će sada instant proevropejac Toma?
Hoće li sada u štajk dok ne dobijemo status, da malo ucenjuje Europu, bilo bi pošteno da i oni malo vide sa kakvim retardima tikve sade a nikakvo čudo ne bi bilo da im se pridruže i kolege žuti, jer ako je ko zaluđivao ovaj narod pričama o EU, oni su.
Dakle, svi oni koji su do sada sanjali EUropski san, i bilo kakav drugi, BUĐENJE!!!
Nece EU mafioze:p
 
Ако не победи ДС обећана еуропска будућност ће засигурно изостати!
Пробаће Тадић да још једном заигра на Еу карту,оптужиће Николића да је штрајком глађу растерао инвеститоре,угрозио евро-интеграције и изазвао невраме у САД!
Тадић ће да проба,а помоћи ће му пријатељска Европа која се боји Томе или Коштунице на власти у Србији!
Влада је издала данас саопштење да ће позајмити нових 100 милиона долара за помоћ сиромашнима у Србији! Хоће од кредита да финансирају преизборну кампању пошто им продаја Телекома није пошла за руком! Замислите која су то ћхубрад! На РТС у дневнику из дана у дан се рекламира привредни раст и нова радна места,тече мед и млеко у Србији!Тадић и Динкић се гурају пред фотоапарате у "Банини" компанији која извози на руско тржиште,то је велики успех владе веле они ! Ужас како влада понижава народ тако провидним и јефтиним триковима!
 
Обезбоженом српском народу ЕУ(на силу) наметнута је као нови "месија", или месијанско царство, што је класична одлика сатаниста који варају и вуку у све веће проблеме.

Буде ли победио неко ко ће да настави са јачањем европског секуларизма у Србији(имплементацијом њихових неморланих закона, начина "образовања" и сл.), овде следи пакао за све оне који буду зависни од тог система.
 

Back
Top