Србијански злочини у Црној Гори

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
79
Сматрам ову тему неопходном, како би се расветлили злочини почињени над Црногорцима од 1918-1945 године, јер све док се ови догађаји и даље буду прећуткивали, представљаће семе раздора за нове Црногорско-Србијанске сукобе и свађе. Како је мој приступ нету временски ограничен, не замерите ми уколико не будем у стању да у теми коју сам поставио, активније учествујем.

Нека као уводни пост послужи следећа страница из списа: "Неколико страница из крвавог албума Карађорђевића - Документа о злочинима Србијанаца у Црној Гори"
page_16.jpg

http://www.montenegrin.org/Montenegrin/KrvaviAlbum.asp
 
Сматрам ову тему неопходном, како би се расветлили злочини почињени над Црногорцима од 1918-1945 године, јер све док се ови догађаји и даље буду прећуткивали, представљаће семе раздора за нове Црногорско-Србијанске сукобе и свађе. Како је мој приступ нету временски ограничен, не замерите ми уколико не будем у стању да у теми коју сам поставио, активније учествујем.

Нека као уводни пост послужи следећа страница из списа: "Неколико страница из крвавог албума Карађорђевића - Документа о злочинима Србијанаца у Црној Гори"
page_16.jpg

http://www.montenegrin.org/Montenegrin/KrvaviAlbum.asp

images
i trajni ban i uput ...
 
Сматрам ову тему неопходном, како би се расветлили злочини почињени над Црногорцима од 1918-1945 године, јер све док се ови догађаји и даље буду прећуткивали, представљаће семе раздора за нове Црногорско-Србијанске сукобе и свађе. Како је мој приступ нету временски ограничен, не замерите ми уколико не будем у стању да у теми коју сам поставио, активније учествујем.

Нека као уводни пост послужи следећа страница из списа: "Неколико страница из крвавог албума Карађорђевића - Документа о злочинима Србијанаца у Црној Гори"
page_16.jpg

http://www.montenegrin.org/Montenegrin/KrvaviAlbum.asp

Nego da te pitam , sta su ti to Srbijanci ?
 
Шта је то са бившим републикама? Какав их то зов тера да долазе тамо где нису потребни?
Јесте ли се успешно и берићетно "ослободили" и живите у просперитету као бубрези у лоју?
Па уживајте, побогу, док не схватите истину...
 
Сматрам ову тему неопходном, како би се расветлили злочини почињени над Црногорцима од 1918-1945 године, јер све док се ови догађаји и даље буду прећуткивали, представљаће семе раздора за нове Црногорско-Србијанске сукобе и свађе. Како је мој приступ нету временски ограничен, не замерите ми уколико не будем у стању да у теми коју сам поставио, активније учествујем.

Нека као уводни пост послужи следећа страница из списа: "Неколико страница из крвавог албума Карађорђевића - Документа о злочинима Србијанаца у Црној Гори"
page_16.jpg

http://www.montenegrin.org/Montenegrin/KrvaviAlbum.asp

Pa vidiš da se radi o ustašama...
 
Michael Corleone
i trajni ban i uput ...
Зато сам и поставио тему - да се погледамо у очи, па да видимо ко је коме и захто крив.
Најлакше је некога бановати и сакрити злочине, али на дуже стазе то није најбоље решење.



Sanovnik
Nego da te pitam , sta su ti to Srbijanci ?
Србијанци су Срби из Србије. Осим њих, постоје још и: Црногорци, Херцеговци, Војвођани, Босанци, хрватски Срби, Косовари.
 
Poslednja izmena:
Сматрам ову тему неопходном, како би се расветлили злочини почињени над Црногорцима од 1918-1945 године, јер све док се ови догађаји и даље буду прећуткивали, представљаће семе раздора за нове Црногорско-Србијанске сукобе и свађе. Како је мој приступ нету временски ограничен, не замерите ми уколико не будем у стању да у теми коју сам поставио, активније учествујем.

Нека као уводни пост послужи следећа страница из списа: "Неколико страница из крвавог албума Карађорђевића - Документа о злочинима Србијанаца у Црној Гори"

http://www.montenegrin.org/Montenegrin/KrvaviAlbum.asp

................

Хоћеш бити љубазан ДА ОБЈАСНИШ КАКВА СУ ТО "ДОКУМЕНТА", ЧИЈА СУ ТО "ДОКУМЕНТА" КО ЈЕ ПИСАЦ ОВИХ "ДОКУМЕНАТА"... из овога се не види:

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top