Србијанци опростите нам!

Ne_Vazim_Se

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.560
Нешто ја тако зверао по тјубу, и наишао на следеће:


:klap: ... Шта мислите, да ли би било кул да овако нешто изјави председник Хрватске, и да ли би после таквог извињења било добро поново градити добросуседске односе?
 
Нешто ја тако зверао по тјубу, и наишао на следеће:


:klap: ... Шта мислите, да ли би било кул да овако нешто изјави председник Хрватске, и да ли би после таквог извињења било добро поново градити добросуседске односе?
Aha, kad se na vrbi rodi Karađorđe ...
 
Нешто ја тако зверао по тјубу, и наишао на следеће:


:klap: ... Шта мислите, да ли би било кул да овако нешто изјави председник Хрватске, и да ли би после таквог извињења било добро поново градити добросуседске односе?

taj autor klipa je Hrvat kao sto je onaj BHSrbin Srbin i BH Musliman stvarno muja :mrgreen:
a Mesic ne bi trebao da se izvinjava Srbijancima vec eventualno Srbima iz Hrvatske , mada su ionako ta izvinjenja samo prazne price
 
Nije bitno ko je i sta je taj sto je napravio ovaj klip vec da li je to u klipu tacno ili nije! A tacno je!

Нешто ја тако зверао по тјубу, и наишао на следеће:


:klap: ... Шта мислите, да ли би било кул да овако нешто изјави председник Хрватске, и да ли би после таквог извињења било добро поново градити добросуседске односе?

Klip je :super:
Sve je istina.

Hrvatska vlada duguje veliko izvinjenje Srbima (iz HR i BIH)..
 
Dobro je da ne reče da žali što nije pravoslavac, da su pravoslavci bolji...
Šalu na stranu: imali su Slovenci jedan klip, sad bi mi trebalo malo vremena da ga nađem, gde su priznali da su prvi napali JNA juna 1991.

ma u redu je priznato da si ti prvi napao, da si naneo vise zla, da ti je zao zbog toga, ali taj.... samo sam cekao kad ce zaplakati sto nije srbin... cak sam klip odgledao par puta, cekajuci da se mozda predomisliti ali...
 
Нешто ја тако зверао по тјубу, и наишао на следеће:


:klap: ... Шта мислите, да ли би било кул да овако нешто изјави председник Хрватске, и да ли би после таквог извињења било добро поново градити добросуседске односе?

Pre par dana moderator je zatvorio temu koju je otvorio naš kolega sa obrazloženjem da smešni klipovi ne mogu biti uvod u temu i da imamo Skupštinsku kafanu koja je predviđena za zezanje. ;)

Kad bi ovo neki Hrvat i pomislio, momentalno bi mu se osušio mozak.
 

Back
Top