СРБИЈА!!! - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Da li Srbija može napraviti čudo nad čudima???


  • Ukupno glasova
    46
  • Anketa je zatvorena .
picture.php




Biće bolje


Orao je Orao.
Nemož' biti kokoška
iako je pao !


Odneću ga domu svome
zalečit' mu rane
pa će opet da se vine
plavom nebu u visine.

O, daaaaa, o da, da
plavom nebu u visine!


Samo volje, samo volje
O, daaaaa, o da, da
biće bolje, biće bolje!

Volim te Srbijo !!!




- Antikviran fudbal Orlova – iskreno i bez pljuvanja -

Orlovi igraju tehnički dobar fudbal, a pokazali su i volju i htenje. Ali nije dovoljno igrati samo srcem i čekati na malo sportske sreće!
Treba igrati glavom i po koji put treba prići protivničkom golu i šutirati: levom i desnom, šutirati ne prestajati sve dok kugla milom ili silom ne zatrese mrežu.
Izgubili smo zato što igramo antikvirani fudbal, koji je u prošlom veku prevaziđen. Danas se sve fudbalske reprezentaci okreću atletskom fudbalu,
koji zahteva mnogo više trčanja kojeg mi u trenutno očigleno ne možemo ponuditi. A kvalitetan ili tehnički fudbal igraju svi plasirani timovi ovog SP.
E sad, kako se moderan fudbal igra možemo pogledati i pokupiti od USA i Australije pa čak i od Gane koju trenira Srbin. Mislim da Srbija
pokazanom igrom nije ni zaslužila da se plasira u osminu finala. Poraz je slika i prilika volje, htijenja i umeća. Šteta, taman sam se navikao...
Bio je dobar fudbal a kilava igra; neko je morao da izgubi, fudbal je to... nije bio naš dan i stvarno mi je žao što sad nema slavlja,
lumperaja, vriske, veselja i halabuke. Ipak mislim da je uspeh što smo ove godine učestvovali na Mundijalu. Glavu gore, biće bilje.



Zbogom i do sledećeg EP ili SP. Do tada dragi moji forumaši želim vam sve najbolje.
Vaš
jocko frljocko



picture.php
 

Back
Top