Quantcast

Srbija živi rijaliti "24 sata Vučić"

Plarforma

Ističe se
Banovan
Poruka
2.707
Predsednik Vlade Vojvodine i lider DS Bojan Pajić danas je izjavio da Srbija 800 dana od formiranja vlade čeka reforme, ali je umesto njih dobila "rijaliti 24 sata Vučić".
"Mi 800 dana čekamo te Vučićeve reforme. Nismo ih dobili. Dobili smo dramu, podgrevanje atmosfere nasilja, turbozaduživanje. Jednom rečju, Srbija živi rijaliti '24 sata Vučić' u kome se on za sve pita, a ni za šta ne odgovara", rekao je Pajtić.
Prema njegovim rečima, u Vladi Srbije se radom bavi ministar bez radnog staža, evrointegracijama se bavi urednica časopisa "Velika Srbija", a sistemom odbrane - keramičar. "Sve to zna i Vučić. Zato sada ponovo najavljuje rekonstrukciju vlade za januar, kako bi prikrio svoju nesposobnost", ocenio je Pajtić i dodao da aktuelna vlast predvođena Aleksandrom Vučićem nije sposobna da od Srbije napravi uređenu zemlju.

"Vučić zna samo dve stvari - da odgovornost prebacuje na prethodnu vlast i da priča bajke - dakle, da daje nova obećanja, iako ni prethodna iz izborne kampanje nije ispunio", poručio je Pajtić. Prema njegovim rečima, Tito, Milošević, Koštunica i Tadić zadužili su se ukupno za 14 milijardi evra, a Vučić se za dve godine zadužio za sedam milijardi evra.
http://www.021.rs/Info/Srbija/Pajtic-Srbija-zivi-rijaliti-24-sata-Vucic.html

Plarforma

Ističe se
Banovan
Poruka
2.707
Rialiti gledamo svaki dan u TV dnevniku i tabloidima gde ste vi glavne zvezde zajedno sa Premijerom, Babićem, karakteristični ste po tome da bez dana rada osim politike pametujete, govorite a pojma nemate o čemu. Šta ste radili u Vojvodini osim kočili sve i svim sredstvima, do ukidanja para pa do blaćenja legalnih u pokrajini.

bankai

Domaćin
Banovan
Poruka
3.640
Realno ovaj Pajtic i demokrate su pljackale ali ne kao Vucic,lepo je sve to opisao,turbo zaduzivanje,doziveli smo najgori kosmar sa Vucicem,gde se on ponasa kao da je gospodar Srbije i gde ne postoji odgovornost,cak to je i blaga rec,ovo cak nije ni diktatura,ovo je cist totalitarizam.

Eto mislili smo kad ode DS da ce biti bolje,da cemo imati nekog ko ce makar brinuti o nac.interesima,naprotiv toliko su nas omalovazili i ponizili,da nema dalje,bio sam protiv Tadica,ali on je malo dete ya ove prejane lazove.
Samo ne znam kada ce kraj?

Dragoljub69

Buduća legenda
Banovan
Poruka
26.830
Realno ovaj Pajtic i demokrate su pljackale ali ne kao Vucic,lepo je sve to opisao,turbo zaduzivanje,doziveli smo najgori kosmar sa Vucicem,gde se on ponasa kao da je gospodar Srbije i gde ne postoji odgovornost,cak to je i blaga rec,ovo cak nije ni diktatura,ovo je cist totalitarizam.

Eto mislili smo kad ode DS da ce biti bolje,da cemo imati nekog ko ce makar brinuti o nac.interesima,naprotiv toliko su nas omalovazili i ponizili,da nema dalje,bio sam protiv Tadica,ali on je malo dete ya ove prejane lazove.
Kad još jednom skinu penzije i plate...:mrgreen:
A hoće na leto...:whistling:
Biće-Ode kao Geda...:roll:

krinka5

Elita
Poruka
15.610

Ja najviše i zameram premijeru Vučiću zašto ne hapsi žutu bagru poput Pajtića .

Poslednja izmena:

Plarforma

Ističe se
Banovan
Poruka
2.707
Rialiti je ogavan, to je sve što mogu da kažem. Ona deca sa zastavicama, pre neki dan... a pritom država nije ispunila obećanja o izgradnji kuća do grejne sezone. Dakle, sede u hladnom ali moraju da izađu i mašu zastavicama nesposobnjakoviću zbog koga još nemaju kuće. Odvratno.

DEDA.D

Veoma poznat
Poruka
10.353
Rialiti je ogavan, to je sve što mogu da kažem. Ona deca sa zastavicama, pre neki dan... a pritom država nije ispunila obećanja o izgradnji kuća do grejne sezone. Dakle, sede u hladnom ali moraju da izađu i mašu zastavicama nesposobnjakoviću zbog koga još nemaju kuće. Odvratno.
Можда су их заплашили са оним да иде зима, а можда и сметови......па ко ће да их износи....и то у СВОМ НАРУЧЈУ....?!?!

27E

Legenda
Poruka
50.242
Jer - vreme prolazi, on se ostvrljuje - dovlači Putina - zavlači Zapad pričama o priznanju Kosova...
Nemojte biti naivni.
To je Vučić.
Koji ''dlaku menja - al' Memorandumsku Ćud - nikad''
ovaj spamer je bar autentican.

neko dovlaci putina negde

da sam ja mod pisao bi ti meni u ban-ovini zbog besmislenosti cukanja, doduse ako si bivsi mod,,, ma i to govori nesto o ozbiljnosti ovog nacina uredjivanja foruma

posebno je jadno i bljutavo kad postavljav mora da reznimira sviiju degutantnu i bljutavu temu, koja inace ne govori ni o cemu. meni su brisali 100o vrednije teme po sadrzini od ove

комшија

Legenda
Poruka
60.879
Predsednik Vlade Vojvodine i lider DS Bojan Pajić danas je izjavio da Srbija 800 dana od formiranja vlade čeka reforme, ali je umesto njih dobila "rijaliti 24 sata Vučić".
"Mi 800 dana čekamo te Vučićeve reforme. Nismo ih dobili. Dobili smo dramu, podgrevanje atmosfere nasilja, turbozaduživanje. Jednom rečju, Srbija živi rijaliti '24 sata Vučić' u kome se on za sve pita, a ni za šta ne odgovara", rekao je Pajtić.
Prema njegovim rečima, u Vladi Srbije se radom bavi ministar bez radnog staža, evrointegracijama se bavi urednica časopisa "Velika Srbija", a sistemom odbrane - keramičar. "Sve to zna i Vučić. Zato sada ponovo najavljuje rekonstrukciju vlade za januar, kako bi prikrio svoju nesposobnost", ocenio je Pajtić i dodao da aktuelna vlast predvođena Aleksandrom Vučićem nije sposobna da od Srbije napravi uređenu zemlju.

"Vučić zna samo dve stvari - da odgovornost prebacuje na prethodnu vlast i da priča bajke - dakle, da daje nova obećanja, iako ni prethodna iz izborne kampanje nije ispunio", poručio je Pajtić. Prema njegovim rečima, Tito, Milošević, Koštunica i Tadić zadužili su se ukupno za 14 milijardi evra, a Vučić se za dve godine zadužio za sedam milijardi evra.
http://www.021.rs/Info/Srbija/Pajtic-Srbija-zivi-rijaliti-24-sata-Vucic.html
Све тачно.

jaguar b p

Elita
Banovan
Poruka
23.453

Pa, mi smo blagovremeno upozoravali da je DS bolji od SNS.

Ali birači su se oglušili, i sada će umreti u siromaštvu. :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.