Srbija zemlja blagostanja?

Za četiri dana koliko sam u Srbiji shvatila sam da je Srbija u sranju i to teškom, a ne u blagostanju.
Ovo je strašno, cene su italijanske ili više, a plate? Sada je puno gore nego što je bilo pre tri i kusur godine kada sam otišla za Italiju. De, me đavo natera da se vratim. Groza.

Pridružujem se u buduće svima koji isključivo i jedino pljuju vlast. Svako ko živi u Srbiji i može da im odobrava apsolutno nije normalan ili im je član lopovske, nesposobne familije.

A fino smo ti svi na forumu govorili da se ne vraćaš. :lol:

Ali ne!

Ti zapela ko mutav na telefon i ne odustaješ!

Eto ti sad! :lol:

Za četiri dana koliko sam u Srbiji shvatila sam da je Srbija u sranju i to teškom, a ne u blagostanju.
Ovo je strašno, cene su italijanske ili više, a plate? Sada je puno gore nego što je bilo pre tri i kusur godine kada sam otišla za Italiju. De, me đavo natera da se vratim. Groza.

Pridružujem se u buduće svima koji isključivo i jedino pljuju vlast. Svako ko živi u Srbiji i može da im odobrava apsolutno nije normalan ili im je član lopovske, nesposobne familije.

::worth:

samo srecna , napredna i beskompromisno evropski opredeljena zemlja moze izdvojiti 600.000 evra za mercedes svoga predsednika.e, pa cestitam ti Srbijo.

Немој тако. Возни парк преЦедника у колони мора да буде идентичан, не може једно мече, а два аудија у пратњи.
А друго, ти замењени аутомобили су били стари ЧАК 4 године.. ;)

Srbija uvozom jača stočni fond
14. decembar 2010. | 17:30 | Izvor: B92 Beograd -- U Vladi Srbije je potpisano pismo o namerama koje će omogućiti da se iz Zapadne Evrope u Srbiju uveze 50.000 visokokvalitetnih steonih junica.

Potomstvo uvezenih junica, nakon ukrštanja sa domaćim bikovima, biće plasirano na tržište Rusije i Belorusije.

Vrednost projekta je 60 miliona evra, a memorandum su potpisali srpski ministar poljoprivrede Saša Dragin, predsednik Upravnog odbora ruskog Agromeda Vasilij Sekrieru i generalni direktor Ost-importa iz Belorusije Andrej Atamančik.

Dragin je istakao da do sada Srbija nikada nije imala ovako veliko uvećanje stočnog fonda kroz jedan sporazum i da je to značajno zbog velikih problema sa snabdevanjem domaćeg tržišta mlekom.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=12&dd=14&nav_category=9&nav_id=479305

phahahaha

Србија треба да уведе порез на достојанство

Бошко Ћирковић Шкабо
13. 12. 2010.

1875236-skabo11-copy-copy.jpg

Питао бих нпр. господина Кацина неколико ствари: да ли „демократија“ подразумева једноумље и уцењивачки утицај на спољну политику суверене државе

Недељу која је, највише захваљујући посети Таличног „Арени“, почела добро измаркетираним „тренутком за радост“, закључило је ново сведочанство о бесмислу трошења буџетских средстава на плате „државне“ администрације, која од својих „евро-пријатеља“ није добила мандат за самостално одлучивање.

Да се не лажемо, пре уторка већина грађана Србије није ни чула за Лиу Сјаобоа. Нико од вајних НВО бораца за људска права га није истицао. Не знам да ли нису стигли од лоби кампања усмерених на сопствену трку за престижном наградом или од силне борбе против зла носилаца геноцидног србијанског гена. О бонвиванском „опозиционом“ лидеру да не говоримо. Како човек на Миконосу да се смара причама проамеричких кинеских колега. Избифроваће га већ пред прес конференцију. Његово је само да утржи стил, гласност и „принципијелност“.

Додела Нобелових награда је одувек перфидна игра и политичка изјава. Уосталом, носи име изумитеља саставног дела многих „оружја масовне деструкције“, а списак лауреата последњих година садржи и „мировњаке“ формата Мартија „Ради шта те плаћа“ Ахтисарија и Барака „Председник Клуни за богате“ Обаме. У таквом контексту је надлежно српско министарство, замољено од надлежног кинеског министарства, и донело одлуку о бојкоту овогодишње церемоније. Чак је и Општенадлежни (не)моћно приметио да је донета у складу са важећим законима.

Уследила су „демократска“ обраћања српским званичницима и јавности, од стране „забринутих“ високих и ниских представника разних „пријатељских“ институција, овлашћених за евро-контролу приграничних обора. Резултат „забринутости“ је обарање рекорда у брзини одступања од јавно израженог става.

Питао бих нпр. господина Кацина неколико ствари: да ли „демократија“ подразумева једноумље и уцењивачки утицај на спољну политику суверене државе? Да ли у „европске вредности“ које треба да усвојимо спада и признавање једнострано проглашене „државе“ Косово? Када је већ узурпирано моје људско право да гласам за правац спољне политике своје земље, да ли заузврат могу да: свратим у вашу родну Словенију, ратификујем диплому ЕФ БУ, будем примљен на биро, добијем посао у струци, упишем дете у државно обданиште и остварим остале важеће социјалне и материјалне бенефиције?

Да не буде како само критикујем и мрачим, имам три конструктивна предлога властодршцима и „опозицији“. Први је увођење прогресивних стопа пореза на алтернативно мишљење и достојанство.

Додуше, ту имамо проблем, сличан убирању прихода од акциза на цигарете: у току је јака медијска кампања против ових штетних појава. Други предлог је што хитније покретање иницијативе за промену застарелог имена наше домовине. Мислим да би уместо „Република“ требало ставити савременије „Евроунијатска“ или новореалније „Можда Унијатска“. „Србија“ је такође превазиђено, за многе у земљи и региону увредљиво име, потенцијални узрок многобројних будућих извињавања. Било би добро одабрати нешто што се римује. Мени се „Прћија“ чини више него адекватно дескриптивним. Дакле: Можда Унијатска Прћија, скраћено: М.У.П. Крајње прикладно. Трећи предлог је злата вредан победнички слоган за предстојеће изборе: „И Нобел и Косово“. Два појма као симболични објекат у визионарској реченици наше светле будућности. Субјекат ће бити „најбољи“ из фасцикле „Јесте свеједно“. Предикат већ изаберите сами из широког спектра либерално-капиталистичких глагола који описују трговину.

Извор:http://www.novosti.rs/dodatni_sadrzaj/clanci.119.html:311094-KONTRA-I-Nobel-i-Kosovo

super, dodje iz d u g al u tvom slucaju vrlo kasno.
uzivaj u polodovima

Back