Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

Srbija uvozi i "svež" hleb

Umri_muski

Elita
Poruka
23.920
Sve moze da se izvozi, samo trebaju dobri trgovci da znaju da ponude svetu robu.
Gresis, kod nas je vise problem sto znas da moras odmah da platis Mirka, Dordja, Malog i velikog...
Znaci ti u startu znas da moras da cimnes mnogo a nema garancija i ostalih instrumenata koje trazi inostranstvo...Nije bezveze nista u kapitalizmu zapada, znaci ja jos nisam video nesto sto je onako otezavanje a da nije bez neke smisljene cake kako da omoguci svojima da bolje prolaze jer nemaju tu caku...
Nasa vlast se takodje isto tako ponasa, znaci kao da je satelit zapadne drzave pa samo ovde sprovodi sankcije prema domacem proizvodjacu..
Plus balkanski alavi funkcioner ekstra...

Andrej Bolkonski

Ističe se
Poruka
2.205
Неће нико да буде пекар.
А шиптара пекара-милион.Сад ће Еди Рама да нам проследи први контигент
па ћемо једемо лебац из вредних шиптарских руку :D
Кинез поједе једну шаку пиринча и једну пластичну кесу и њему доста
ovatno, jer većini potrošača nije poznato da im trgovci i pekari uveliko prodaju vruć hleb i pecivo koji su na naše tržište stigli u šleperima prethodno pripremljeni i zamrznuti nekada i hiljadama kilometara daleko", piše "Politika".

List dodaje da se p
Najbolji pekari,nisu albanci,nego maakedonci.Zasto ne zaposlimo makedonske pekare.U Skoplju sam pre neki dan,jeo djevrek,koji mi mozemo samo da sanjamo.!

zemunski kej

Elita
Poruka
16.121
Meni nasa trgovina izgleda kao da imas Arkana i nekog ko te bukvalno motri i gleda hoces li da krene biznis ili neces i taman kad resis da krenes, oni se nameste i kazu , prvo nama pare , tiket, pa onda mozes dalje..
Pricao mi covek iz Surcina koji je u Bastovanskoj ulici napravio lepu kucu da su mu dosle Buhe da ga pitaju odakle mu novac i cime se bavi? Da li zbog nelojalne konkurencije da ne dila slucajno drogu ili neki biznis koji i oni imaju.
Ali ne mogu protiv Lidla ,Delhazea i tih velikih lanaca.
Ja sam izbacio hleb iz ishrane ,narocito onaj kupovni prepun kvasca i aditiva. Postoje na trzistu neki bezkvasni ali nije to to. Kazu da je palenta odlicna zamena a imate i krompir,mozete i neku pastu. Regulisacete i kilazu.

Andrej Bolkonski

Ističe se
Poruka
2.205
Kod nas se sada mnogo govori i pise,u vezi ukidanja plasticnih kesa.Citajuci o tome,setih se,da kod nas postoji bela kuga.Mozda bi bilo oportuno,
da kada se zabrane plasticne kese,zabranimo i upotrebu plasticnih kondoma,kako bi se stvorili uslovi,za masovno ostajanje u drugom stanju,cime
bi se prirastaj dece,u mnogome povecao.!

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.885
Kod nas se sada mnogo govori i pise,u vezi ukidanja plasticnih kesa.Citajuci o tome,setih se,da kod nas postoji bela kuga.Mozda bi bilo oportuno,
da kada se zabrane plasticne kese,zabranimo i upotrebu plasticnih kondoma,kako bi se stvorili uslovi,za masovno ostajanje u drugom stanju,cime
bi se prirastaj dece,u mnogome povecao.!
Da, treba zabraniti kondome, anti bebi pulule i svrsavanje unutra....

gost 373116

Buduća legenda
Poruka
31.062
Da li si nekada probao da budes taj seljanin?
Гледао сам Пишту месец дана. Њива је као коцка у милиметар, свака бразда тачна, наводњавање постоји а оно сено спаковано у ролне и у најлон. 50км на нашу страну...ма шта 50, чим пређеш границу, расуло. Да ме је енергија одредила да будем на селу, мајку му па одрадио бих то како треба.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
33.226
Problem je drugari ogromna potrosnja drzave. Znaci ko god da pobedi nista nece promeniti bez otupustanja pola javnog sektora.
Onda neko kaze Srbi nisu komunisti. Pola drzave u jednoj partiji i svi na partijskoj tj. drzavnoj sisi.
Sve to treba razyebati i najuriti.
Ostaviti ministarstvo za zdravstvo, skolstvo, kulturu, nauku, finansije, transport, vojska/mip/mup i okolinu/prirodne resurse.
Ukinuti SVE agencije i finansiranje NVO.

Motorcyclist

Legenda
Poruka
56.111
Гледао сам Пишту месец дана. Њива је као коцка у милиметар, свака бразда тачна, наводњавање постоји а оно сено спаковано у ролне и у најлон. 50км на нашу страну...ма шта 50, чим пређеш границу, расуло. Да ме је енергија одредила да будем на селу, мајку му па одрадио бих то како треба.
Nemoj ti gledati nikoga neko pokusaj da zivis od toga pa onda pricaj. Nemoj tudjum k.rcem....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.