osveta 1912
Primećen član
- Poruka
- 822
Posto nas jevropa uvek ''obraduje'' na neki za našu istoriju važan datum, kao npr. 6-og aprila 1992. kada je priznata nezavisnost BiH, ili 28-og juna 1914. kada je Franz Ferdinad došao u Sarajevo da nas provocira, ili 28-og juna 2001. kada je djindjule po nalogu zapada isporučio Miloševića inkviziciji u Hagu... šta mislite jel realno da ćemo do 2041. ući u EU? 


