Srbija ulazi u EU 6og aprila 2041

Do kada je realno da Srbija udje u EU?

  • Do 6. IV 2041.

  • Nećemo ni tada. Moraćemo još da čekamo...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

osveta 1912

Primećen član
Poruka
822
Posto nas jevropa uvek ''obraduje'' na neki za našu istoriju važan datum, kao npr. 6-og aprila 1992. kada je priznata nezavisnost BiH, ili 28-og juna 1914. kada je Franz Ferdinad došao u Sarajevo da nas provocira, ili 28-og juna 2001. kada je djindjule po nalogu zapada isporučio Miloševića inkviziciji u Hagu... šta mislite jel realno da ćemo do 2041. ući u EU? :D
 
uci cemo akda bude vecina ljudi za EU i za Nato,a sve dok domace stanovnistvo ne bude spremno da precuti priznavanje nezavisnosti Kosova necemo. Vlast namerno koci integracije da bi dobili na vremenu,jer ce omladina pretezno biti za EU i Nato i briga ce ih biti za Kosovom tako da ce oni mahom glasati kako ovima odgovara i oni sve sa namerom i precizno kalkulisu! Brzina nasih integracija samo i iskljucivo zavisi od nase vlade koja sada odugovlaci i taktizira.
 
Posto nas jevropa uvek ''obraduje'' na neki za našu istoriju važan datum, kao npr. 6-og aprila 1992. kada je priznata nezavisnost BiH, ili 28-og juna 1914. kada je Franz Ferdinad došao u Sarajevo da nas provocira, ili 28-og juna 2001. kada je djindjule po nalogu zapada isporučio Miloševića inkviziciji u Hagu... šta mislite jel realno da ćemo do 2041. ući u EU? :D
Јесте, и то 1. априла 2041. :lol:
 
Posto nas jevropa uvek ''obraduje'' na neki za našu istoriju važan datum, kao npr. 6-og aprila 1992. kada je priznata nezavisnost BiH, ili 28-og juna 1914. kada je Franz Ferdinad došao u Sarajevo da nas provocira, ili 28-og juna 2001. kada je djindjule po nalogu zapada isporučio Miloševića inkviziciji u Hagu... šta mislite jel realno da ćemo do 2041. ući u EU? :D

Ti si optimista ! :flert:
 

Back
Top