Srbija - Turska ; Liga Nacija 2. kolo

Poruka
21.521
Stadion: Rajko Mitić, Beograd.



Sudija: Aleksej Kulbakov (Belorusija)

SRBIJA (3-5-1-1): Rajković - Milenković, Pavlović, Kolarov - Lazović, Tadić, Gudelj, Ne. Maksimović, Kostić, - Radonjić - Mitrović.

TURSKA (4-2-3-1): Gunok – Čelik, Sojundžu, Kabak, Ali Kaldirim – Tufan, Kokdžu – Tekdemir, Unal, Jaziči – Karaman.

Izvor: Mozzartsport

Dakle ocekujem pobedu Srbije, i to sa dosta golova, npr. 4:2
Izbacen je iz sastava Nikola Maksimovica a Tadic spusten dole da prenosi loptu, tu je sad Radonja i bice dobro
 
Ja iskreno nisam ocekivao da cemo dobiti Turke , mislim da su ispred nas u ovom momentu , imaju veoma mlad i drasticno podmladjen tim (sa izuzetkom par starijih i iskusnijih igraca kao sto su Burak Jilmaz, Tosun i Ali Kaldirim) koji je u naletu , takodje imaju igrace koji su i dalje mladi ali su vec nakupili relativno veliki broj nastupa za reprezentaciju kao sto su Cahanoglu, Jokuslu, Sojunku, itd i imaju zaista odlicne kvalifikacije iza sebe gde su svetskim prvacima Francuzima uzeli 4 boda u 2 meca , kuci su pobedili Francuze 2:0 a u gostima na nacionalnom stadionu u Sen Deniju odigrali 1:1 , takodje Turci imaju veoma dobru ligu koja je vec sad ajmo reci negde medju 6,7 najjacih u Evropi , dosta ulazu i liga im je sve bolja i kompetativnija sto opet doprinosi izbacivanju sve vise mladih dobrih igraca.

Tako da Turci su jedna veoma mlada ekipa koja je u naletu i iskreno videcemo kako ce izgledati , ne bi me zacudilo da u narednim godinama i na nekom od velikih takmicenja iznenade i naprave nesto slicno kao na SP 2002 pa i EP 2008 kada su takodje dosli do polufinala, ono dugo ih nije bilo nigde, propustili su dosta velikih takmicenja u medjuvremenu ali izgleda da imaju jednu novu generaciju koja bi mozda mogla opet da napravi nesto.
 

Back
Top