Quantcast

SRBIJA SE ZADUZILA NOVIH 400 MILIONA EVRA

maldaneri

Aktivan član
Poruka
1.160
Sta mislite o tome ? To je poslednja vest koju sam cula. Kazu da zbog tog kredita svaki gradjanin duguje jos 50 evra :per: . Zar to nije fantasticno ?
Uopste , da li vas se tice kada se drzava zaduzuje a ocekuje se da mi to platimo sada ili kasnije ? Da li verujete kada kazu da tako mora i da je to za nase dobro ? :eek:

Poruka
22.665
Sta mislite o tome ? To je poslednja vest koju sam cula. Kazu da zbog tog kredita svaki gradjanin duguje jos 50 evra :per: . Zar to nije fantasticno ?
Uopste , da li vas se tice kada se drzava zaduzuje a ocekuje se da mi to platimo sada ili kasnije ? Da li verujete kada kazu da tako mora i da je to za nase dobro ? :eek:
Pa sad već mora... jer kad imaš propalu privredu koja ne radi a ogromnu administraciju koja je samo trošak za državu a ta administracija je velika u svojim apetitima, onda moraš da se zadužuješ da imaš za ono što moraš da daš a to je ako ništa drugo penzije ljudima koji su ceo svoj život radili da bi je zaradili.:aha:

KianyRiws

Ističe se
Poruka
2.747
Fantasticno,ali za onog ko uziva u tim parama.Meni taj novac ni u kakvom obliku ne dolazi.
Zamisli da si udata i da imas decu,sa muzem koji je sposoban koliko i ove nase Vlade u poslednjih 20-tak godina.Ocekujes od muza da se pokrene i da vam zivot ucini laksim i boljim(mislim na tebe i vasu decu).No,on samo prica i prica,obecava,ne radi ocigledno nista,pare koje donese kuci nisu dovoljne ni za neke osnovne potrebe,a kamoli za neko bolje sutra.Ono malo para i kad mu se nadje pri ruci,on sebicno potrosi samo na sebe.Umesto da stvarate i to stvoreno jednog dana ostavite svom buducem narastaju (deci i unucima) muz ti se zaduzuje i ne vidi se kraj.Kada ga jednom upitas,,Sta,kako i dokle?" on ti odgovara da to tako mora.Jedino sto ti ostaje u trenutku kada ni sama vise ne znas ko ce da vrati taj dug i kako uopste,to je da pokupis stvari(koliko moze u ruke da stane i na grbinu),obuces i obujes decu i pokupite se iz te nesrecne kuce jednom zauvek.Na livadu ako treba,ali nazad niposto.Pre nego sto odes,budi dostojanstvena(jer ti nisi nizasta kriva) i napisi mu cedulju,,Kad izlazis,ugasi svetlo!"

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.