Србија се прикључила санкцијама против Белорусије, ЕУ поздравља

Akset

Početnik
Poruka
30
ЕУ је поздравила одлуку Србије и још шест земаља да се ускладе са одлуком Савета ЕУ о рестриктивним мерама донетим у вези са Белорусијом, преносе медији у БиХ.

https://standard.rs/2021/12/23/srbi...v-belorusije-eu-pozdravlja/?alphabet=cyrillic

Да ли се овако спрема и за Русију, велика су гибања, у тами мигова свашта може да се деси.

O

Ovo je kraj rusije

Gost
ЕУ је поздравила одлуку Србије и још шест земаља да се ускладе са одлуком Савета ЕУ о рестриктивним мерама донетим у вези са Белорусијом, преносе медији у БиХ.

https://standard.rs/2021/12/23/srbi...v-belorusije-eu-pozdravlja/?alphabet=cyrillic

Да ли се овако спрема и за Русију, велика су гибања, у тами мигова свашта може да се деси.
Vest iz 2021 a

Pdobro

Doctor Master

Domaćin
Banovan
Poruka
4.773

Od Belorusije kao nemamo nikakve koristi i onda može takav ustupak EU.

комшија

Stara legenda
Poruka
83.612
Ономад када су биле оне фашистичке демонстрације против друга Лукија, једино је моја маленкост на овом форуму бранила социјализам у Белорусији и лик и дело друга Лукија ... "Крстини" ботови су или шутали, или су подржавали фашистичку руљу која је тражила оставку друга Лукија и увођење нео-либералног капитализма у Белорусији.

комшија

Stara legenda
Poruka
83.612
Rusija ima veliku podršku u Srbiji i zato uvesti sankcije Rusiji nije baš tako jednostavno.
Подршка креирана преко Pinka & Happy-ја.

Дај ми Pink & Happy и те подршке се за шест месеци неће нико ни сећати.

Doctor Master

Domaćin
Banovan
Poruka
4.773

Ili da se uvede članarina na rusofiliju da vidiš kako bi se razbežali. :hahaha:

комшија

Stara legenda
Poruka
83.612
Ili da se uvede članarina na rusofiliju da vidiš kako bi se razbežali. :hahaha:
Деведесетих се слично као сада према РФ креирала манија "љубави" према Грцима. Тада је грчки ПАСОК подржавао Милошевићеву злочиначку политику, а Милошевић је са своје стране чак нудио Грчкој некакав савез. Једна група грчких фашиста из "Златне зоре" се чак борила у редовима тзв. "Војске Републике Српске" у Босни. И, ко се данас сећа еуфорије о "братству са Грцима"? Нико.

vučji čopor

Legenda
Poruka
62.243

Подршка створена кроз дуууууууууууууууууги низ година који се мери вековима.

Doctor Master

Domaćin
Banovan
Poruka
4.773
Деведесетих се тако креирала манија "љубави" према Грцима. Тада је грчки ПАСОК подржавао Милошевићеву злочиначку политику, а Милошевић је са своје стране чак нудио Грчкој некакав савез. Једна група грчких фашиста из "Златне зоре" се чак борила у редовима тзв. "Војске Републике Српске" у Босни. И, ко се данас сећа еуфорије о "братству са Грцима"? Нико.
Tako će jednoga dana da bude i sa Rusima. To je moda.

комшија

Stara legenda
Poruka
83.612
Tako će jednoga dana da bude i sa Rusima. To je moda.
Многи млади Србијанци су били насели на ту пропаганду и одлазили су у Грчку да раде. Ако су пре тога и били у Грчкој, тамо су били само као туристи. А Грци су вешти угоститељи и знају са гостима. Међутим, одлазећи да раде код Грка, упознали су стварну природу Грка и брзо се враћали.

kapetanmark

Elita
Poruka
18.682

nije javiLO index i danasKE vec kakanj dejli i maocha cajtung...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.