Quantcast

Srbija se pridružila EU i zavela sankcije Gadafiju

Lamb

Primećen član
Poruka
868
Dobro je što smo uveli sankcije. Zato je ova vlast najbolja koju imamo. Jer da se opet suprotstavimo svetu, žestoko bi se kajali. S druge strane, iskreno se plašim da će opet neki gov.nar - trgovac oružjem iz Srbije da uvalja robu Libiji i pored sankcija, a mi ćemo opet kompletno nahebati...
debelo gresis...dok smo zivi treba da se suprotstavljamo zlu, nikad da se PREDAMO.
nismo trebali da uvedemo sankcije. ako se ne suprotstavljamo zlu kao sto je EU, NATO, bicemo kao i oni..stopicemo se sa njima..onda GUBIMO SAMOPOSTOVANJE

gost 203942

Ističe se
Poruka
2.613
SRAMAN CIN SRBIJANSKE KVINSLINSKE VLADE

ne tako davno i mi smo bili zrtva evroatlanskih zlocinaca,i na nama su premjenjivali svoj zlocinacki arsenal,sankcije,zabranu letenja nad BIH itd

cilj im je da svrgnu Gadafija,preuzmu kontrolu nad naftom,i dovedu kvislinge na vlast u Tripoliju kao sto su doveli u Beogradu
Потпуно си у праву.
Исти сценарио понавља се свугде.
Авганистан,Ирак,Србија, Либија....санкције и рат
Грчка,Ирска,Шпанија, Португалија ..дужничка криза...
Остају недодирљиви само велики
Закон џунгле...Какво међународно право и конвенције.
Све је то дим и прашина...

Poruka
24.516
kako trgovac oruzjem-sa magarcem i puskama na njemu? to se radi sa transportnim avionima i bilo bi provaljeno momentalno
ma ajde bezi bre ti znas. Sve se lepo spakuje u kamione i vozove,transportuje do luke,potrpa u kontenjere i preveze do susedne zemlje ili do zemlje koja nije uvela sankcije,pa se odatle preko grane prosvercuje oruzije kamionima ili se prebaci helihopterima. Ne bi me cudilo da mi svercujemo trenutno! Alzir je blizu,njima istovarimo oruzije i oni im samo preteraju preko grane. Gadafi ne bi sprecavao sa njegove strane ulazak u zemlju oruzija,a Alzir takodje.

Han Pritcher

Elita
Banovan
Poruka
16.622
Dobro je što smo uveli sankcije. Zato je ova vlast najbolja koju imamo. Jer da se opet suprotstavimo svetu, žestoko bi se kajali. S druge strane, iskreno se plašim da će opet neki gov.nar - trgovac oružjem iz Srbije da uvalja robu Libiji i pored sankcija, a mi ćemo opet kompletno nahebati...
a kako je to dobro za nas?
haha, pa mi cemo da trpimo gubitke ovde paceru bre nijedan, a ne libija.

a bre Milun

Elita
Poruka
17.588
'ebg...kud svi Turci, tu i mali Mujica...iliti...kad je celo selo ćoravo, zažmuri i ti na jedno oko..........pametan ovaj naš narod...za sve situacije ima rešenja, samo ga treba poslušati....:lol:
u principu, srpki politicari su se pridruzili svetskom odobravanju horor-inflacije kao posledice ogromnog skoka cene nafte posto ce libijska nafta uskoro postati vlasnistvo americkih kompanija.
jedina sansa da se svet (bar privremeno) spasi od nadolazece turbo-inflacije, je u tome da podrzi opstanak gadafija na vlasti i time spreciti da bogata naftna polja u libiji padnu u ruke americkim krvopijama.

u celom svetu priblizava se vreme bede i jada.......i to bas zato sto narodi u svetu ne umeju da prepoznaju zamku koju im namecu njihovi politicari pod direktivom amerike.
..........ooooo kako je lako ubediti svet da neki tamo diktatori (po pravilu iz zemalja bogatih naftom) treba da odu sa vlasti i da na vlast dodju demokratske snage (voljne da budu korumpirane od anglo-americkih kompanija)...........................sadam husein, gadafi, mubarak, ahmadinedzad.................su prebogati i zato ih amerika ne moze potkupiti...................a kako cujem, i sloba se zadnjih godina mnogo obogatio te mu vise nisu trebali tricavi americki dolari.....................zato je morao otici............kao sto su otisli svi politicari koji se dovoljno obogate i na taj nacin "kupe" sebi nezavisnost od amerike.

vučji čopor

Legenda
Moderator
Poruka
50.968
Pa nemoj tako strogo.Vidiš da se svi ubiše od brige zbog "kršenja ljudskih prava",kako nam je to lepo objasnio prof Mićunović.Eto njemu je odmah bilo jasno šta je pitanju iako se politikom bavio još u vreme dok Obama i dugi evroamerički političari nisu znali ni na karti da pokažu Libiju.On je uživo gledao i Gadafija,i šatore i kamile,ali su mu tek sada objasnili o čemu se zapravo radi(niko ,naravno,ne pominje naftu).

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.