Srbija protiv tranzicije – koliko kasnimo za drugim zemljama?

Da ali opet su na administrativnoj liniji.

Jedino ako Metju Palma ostvari svoju priču o etničkoj podeli Kosova, to bi bila prva pobeda Miloševića u istoriji.

Ali po svemu sudeći samo će se međusobno priznati, i ajde kućama.
I opštine imaju svoje administrativne linije.
Ustav iz 1974. kaže ne rasparčavanju Srbije bez njene dozvole, ali ti kažeš ustav iz 1974. je super Osim U Tom Dijelu.
Beli Čoveče, bombarduj ovaj član ustava.
 
Ne mora biti opsesija, ali uvijek je bolje imati 7 državica koje se međusobno kolju, nego jednu jaku i stabilnu.

Doduše moj uspeh u životu je zaista samo u mašti mogao postojati.
Da, ali vi niste samo načelno pričali da vas je beli čovek zavadio, nego ste se busali da ste vi, Uži SR Jugosloveni, predstavljeni sotonom.

To je bilo navodno zbog vaših visokih kvaliteta; a u realnosti zbog vašeg rusogužlja.
 
I opštine imaju svoje administrativne linije.
Ustav iz 1974. kaže ne rasparčavanju Srbije bez njene dozvole, ali ti kažeš ustav iz 1974. je super Osim U Tom Dijelu.
Beli Čoveče, bombarduj ovaj član ustava.
Vi rusošiiti ste lagali i oko rezolucije 1244, tako da nemam razloga da ti verujem šta piše u tom komunističkom ustavu koji voliš.

Pozdravi Miru Marković i Mugabea Rusofilovića.
 
Da, ali vi niste samo načelno pričali da vas je beli čovek zavadio, nego ste se busali da ste vi, Uži SR Jugosloveni, predstavljeni sotonom.

To je bilo navodno zbog vaših visokih kvaliteta; a u realnosti zbog vašeg rusogužlja.
Da, nismo odabrali pravilan razvoj ka Slobodnom Svetu, tj. odabrali smo put komunizma i njegovih daljih metastaza.

Ali Beli Čovek je ipak odabrao put Prava Jačeg.
 
Vi rusošiiti ste lagali i oko rezolucije 1244, tako da nemam razloga da ti verujem šta piše u tom komunističkom ustavu koji voliš.

Pozdravi Miru Marković i Mugabea Rusofilovića.

Rezolucija 1244 se nije ni spominjala, ali ti reci ko te je lagao, pa da reagujemo. Nisi ti bilo ko ovdje.

Nemam nikakvu želju da mi ti vjeruješ ili ne vjeruješ.

Moje je samo da ti kažem "To stoji u tekstu" kada odlučiš da ne znaš da čitaš.

Mišljenja sam da ćeš ti ranije otići kod Mire, a ja svakako ne planiram da idem dolje.

Ne moraš je pozdravljati u moje ime, svakako.
 

Back
Top