Srbija protiv ili za nasilje?

Ma ko zna šta je tu bilo, možda su Slobu izigrali da prizna poraz a zauzvrat mu nešto obećali, a on priznao jer video da je stvar izgubljena. Nikada se to neće saznati ja mislim.

sve je tu jasno.

Sloba je godinama izlazio na kraj sa demonstracijama ali ono sto se desilo 5.10 njega je potpuno zateklo.

Paralisalo. Vagali su oni sta da se radi, mislim sto se tice Mire i Slobe naredjenje je bilo PICI ! Ali ljudi na komandi su shvatili da ne mozes pobiti 500000 ljudi od kojih ne bi ni pobio toliko a na kraju bi oni tebe poubijali.

To je probao Causesku i stvarno bilo je puskaranja 2-3 dana poginulo je cak i погинуло је 1.104 румунска грађана, а рањено 3.352.

Sta je to nama trebalo? Zbog jednog idiota i nejgove staljinasice.

Slobu jednostavno treba zaboraviti kao ruzan san.

Kako komentarišete ono nasilje od sinoć ispred Skupštine grada Beograda iskonstruisano od strane onih koji se navodno bore protiv nasilja? ,,Srbija protiv nasilja", lista na izborima kojoj je glavni program bio bolja i kulturnija Srbija bez nasilja, je organizovala nasilje protiv organa reda i uništavanje javne imovine. Znam da smešno zvuči, ali nije smešno već je žalosno. Vaše mišljenje o svemu što se sinoć dešavalo?
pa i Zelenski je pevao drugu pesmu dok ga ameri nisu postavili na mesto presednika.

ne "odavno".........nemacka bi morala sacekati naredjenje iz vasingtona pa tek onda hapsiti Vucica.
Amerika ne podržava Đilasa kao ni Rusija. Deutschland und UK su glavni. I previše je očigledno.

8CF4DD97-76D5-4359-BFEA-7BD36B979A80.jpeg

Kako komentarišete ono nasilje od sinoć ispred Skupštine grada Beograda iskonstruisano od strane onih koji se navodno bore protiv nasilja? ,,Srbija protiv nasilja", lista na izborima kojoj je glavni program bio bolja i kulturnija Srbija bez nasilja, je organizovala nasilje protiv organa reda i uništavanje javne imovine. Znam da smešno zvuči, ali nije smešno već je žalosno. Vaše mišljenje o svemu što se sinoć dešavalo?
Желим да нестану, да их моје очи више не виде.

Back