Srbija protiv ili za nasilje?

Pomešala si me sa vučićem u podrumu.
Sukobi eskalirali isped skupštine krenulo razbijanje sns zmijskog legla! U centru ne radi sbb internet! Telekom i globaltel udarili geoblok na EON aplikaciju!

https://n1info.rs/vesti/izbori-2023...pred-rik-sedmoro-politicara-strajkuje-gladju/

1703444062-20231224_194151_b-1024x576.jpg

ovo je tvoje javljanje juce

Kako komentarišete ono nasilje od sinoć ispred Skupštine grada Beograda iskonstruisano od strane onih koji se navodno bore protiv nasilja? ,,Srbija protiv nasilja", lista na izborima kojoj je glavni program bio bolja i kulturnija Srbija bez nasilja, je organizovala nasilje protiv organa reda i uništavanje javne imovine. Znam da smešno zvuči, ali nije smešno već je žalosno. Vaše mišljenje o svemu što se sinoć dešavalo?
Komentarišem totalnom bezidejnošću Marinike.
Doveli su sebe na nivo da ih građani koji ne podnose SNS, ne podnose istom merom.
I za koga sada mi normalni da glasamo u Srbiji!

Ako nisam desničar ili naprednjak nema ni jedne normalne evropske stranke u Srbiji.

Komentarišem totalnom bezidejnošću Marinike.
Doveli su sebe na nivo da ih građani koji ne podnose SNS, ne podnose istom merom.
I za koga sada mi normalni da glasamo u Srbiji!

Ako nisam desničar ili naprednjak nema ni jedne normalne evropske stranke u Srbiji.
Пробај за МИ они су кажу алтернатива

Možda, ali većina tog dana nije došla na posao pa su vukli ljude sa juga Srbije gore da brane Beograd. Da ne pričamo da je i dalje predmet spora da li je Koštunica prešao 50 posto u prvom krugu ili ne.
Presao Kostunica sigurno,cim je na kraju Sloba priznao.Inace nije bitno odakle je narod,jer je osetio prevaru i resio da okonca to sto treba.Ja sam radio u Kolubari i tada su trajali i strajkovi kod nas,tako da nismo radili,ali i mnoga beogradska preduzeca su stala protiv kradje.I ovo je sve blize.Drago mi je sto su i studenti usli da odbrane svoje slobodno misljenje,jer oni sami su nasa buducnost.

Presao Kostunica sigurno,cim je na kraju Sloba priznao.Inace nije bitno odakle je narod,jer je osetio prevaru i resio da okonca to sto treba.Ja sam radio u Kolubari i tada su trajali i strajkovi kod nas,tako da nismo radili,ali i mnoga beogradska preduzeca su stala protiv kradje.I ovo je sve blize.Drago mi je sto su i studenti usli da odbrane svoje slobodno misljenje,jer oni sami su nasa buducnost.
Ma ko zna šta je tu bilo, možda su Slobu izigrali da prizna poraz a zauzvrat mu nešto obećali, a on priznao jer video da je stvar izgubljena. Nikada se to neće saznati ja mislim.

Ma ko zna šta je tu bilo, možda su Slobu izigrali da prizna poraz a zauzvrat mu nešto obećali, a on priznao jer video da je stvar izgubljena. Nikada se to neće saznati ja mislim.
Ti mislis,a ja ucestvovao i u Beogradu i u Kolubari sa strajkom.Inace sam bio clan DSS-a od nastanka '92-ge do 2005 godine.I od samog pocetka do kraja sam bio aktivan.

Back