Srbija protiv ili za nasilje?

Pa zasto onda pises tako? Jer ono sinoc JESTE bilo nasilje.
Zato što sam bio tamo prisutan satima je policija prskala bojnim otrovima kroz kanalizacionu cev i NISU bili nasilni protesti jedino od strane policije.

Koliko ta policija treba da bude poremećena pa da se povuče u skupštinu i truje ljude ispred.

Ako hoće da čuvaju skupštinu kordon stoji ispred a ne unutra. Dakle jasna je namera vlasti da provocira okupljene i izazove nasilje! Tužiti policiju ako treba i pred međunarodnom sudu!

Poslednja izmena:
Dokazi, dokazi, dokazi!

Ja videh huligane kako mlate drvenim motkama preko onih ulaznih vrata i kako razbijaju stakla na prozorima istim tim motkama.
A nisi video kanalizacionu cev kroz koju su kerovi prskali bojne otrove na učesnike mirnih protesta? I tako satima i satima dok nisu popili kaldrmu? Dobro ih narod nije spalio!

IMG_20231224_214144.jpg

@Meliot Onda mi objasni kako je onda puter poskupeo sa 150din na oko 350 ili mleko sa 89, na 160, generalno svi mlecni ptoizvodi su duplo skuplji, meso skocilo duplo, ulje takodje, dovoljno da pogledas i fast foodove gde je najobicnija pljeskavica otisla sa 120-150 na skoro 300. Infostan mi je otisao sa 5500 na preko 9000.
Hoces da kazes da je to poskupljenje od 7%.
Zivo me zanima u kom svetu ti zivis?

@Meliot Onda mi objasni kako je onda puter poskupeo sa 150din na oko 350 ili mleko sa 89, na 160, generalno svi mlecni ptoizvodi su duplo skuplji, meso skocilo duplo, ulje takodje, dovoljno da pogledas i fast foodove gde je najobicnija pljeskavica otisla sa 120-150 na skoro 300. Infostan mi je otisao sa 5500 na preko 9000.
Od kada? Prvo ne mislim da je inflacija od 24. februara 2022. pa do danas 100 posto. Nagli skok cena u 2022. godini povezan je sa ratom u Ukrajini i porastom cene nafte i gasa, gvožđa i čelika i ostalih sirovina. Iskreno u 2023. godini nije bilo velikih inflacionih šokova koliko mislim.

Da ali imalin nije poskupeo i on utiče isto na stopu inflacije a može i da se namaže :mrgreen:

Znači da su znali. Da li je dojava bila namerna ili čisto bezbedonosna, to je pitanje.
sto se mene tice, nema tu sta da se zna,
ja ocekujem ovakvo ponasanje opozicije za svake sledece izbore,
ovo rade svaki put od 2012.
nece da akceptiraju rezultate,
placeni su da ponove 5. oktobar,
sad su bili busovi, za par godina avioni, i tako ce uvek nesto biti,
naivan je ko misli da ce strane sluzbe ikad odustati
od rusenja srbije

Zato što sam bio tamo prisutan satima je policija prskala bojnim otrovima kroz kanalizacionu cev i NISU bili nasilni protesti jedino od strane policije.

Koliko ta policija treba da bude poremećena pa da se povuče u skupštinu i truje ljude ispred.

Ako hoće da čuvaju skupštinu kordon stoji ispred a ne unutra. Dakle jasna je namera vlasti da provocira okupljene i izazove nasilje! Tužiti policiju ako treba i pred međunarodnom sudu!
kako si mogao biti i tamo i ovde,
ti si neki otporaski fenomen :hahaha:

od rusenja srbije
Srbija je razrušena ti sigurno gledaš rts fantazije?

od rusenja srbije
Тачно,сваки пут када украде ће бити прозван за крађу и ви који га штитите

Back