Srbija prodaje "Telekom"

Pa da, valjda je moj novčanik relevantniji pokazatelj od vaših naklapanja.

A u finansijskim izveštajima mog domaćinstva lepo piše da dobijam 00,00 para od Telekoma.

iako nije dobra logika, rezultat je tačan, sve pare od Telekoma se vrlo verovatno slivaju u džepove stranaka i njihovih funkcionera i javnog sektora gde su zaposlili 10 kolena svoje porodice svako od njih

- - - - - - - - - -

3 telekoma nama nisu dovoljna da nahrane parama bagru na vlasti, pijavice što se kače na njih i tajkune što se dogovaraju sa njima, 300 telekoma ne bi bilo dovoljno svaki da pravi 10 milijardi evra profita godišnje opet bismo svi krpili kraj s krajem od svakog 15. u mesecu

Pa da, valjda je moj novčanik relevantniji pokazatelj od vaših naklapanja.

A u finansijskim izveštajima mog domaćinstva lepo piše da dobijam 00,00 para od Telekoma.
Tvoj novačnik je tvoj novačnik. Da nije države Srbije ne bi ga ni imala. A ti se zalažeš za propast Srbije....

- - - - - - - - - -

"naša" država Srbija je tebi i ostatku naroda natovarila na vrat 24 milijarde evra duga, pritom tretirajući sopstveni narod kao stoku
što se mene tiče, ovo gomno od države ne treba ni da postoji, s obzirom kako radi, samo štete imam od iste
Zato kažem, slušajući i čitajući pojedina naklapanja ovoga tipa, da treba porušiti sve spomenike Karađorđu, Milošu, Stepi... i ostalima koji su se borili da budemo Srbija.

Да, Норвежани су изузетно посвећени убијању српске деце.

Кажу да по целу ноћ не могу да спавају у Трондхајму док сневају уништење србства.
Да они су убијали српску децу '99. и то је истина!
Хоћеш да кажеш да нису?

Da plaćaš porez....

I zato treba ukinuti državu da ti ne bi plaćala porez?
Pa da. Zar ne vidiš da je meni bolje da imam 1000 evra nego 500.

U stvari, porezi sadržavaju 2 zločina, a ne jedan.

Prvi deo je kada uzmu pare. To je bedastoća broj 1. Međutim, oni nisu spalili taj novac, nego su ga upotrebili za zlodela.

Na primer, dali su platu Yor Govanki Tabaković. To je bedastoća broj 2.

Pa da. Zar ne vidiš da je meni bolje da imam 1000 evra nego 500.

U stvari, porezi sadržavaju 2 zločina, a ne jedan.

Prvi deo je kada uzmu pare. To je bedastoća broj 1. Međutim, oni nisu spalili taj novac, nego su ga upotrebili za zlodela.

Na primer, dali su platu Yor Govanki Tabaković. To je bedastoća broj 2.
Gde ti na ovoj zemaljskoj kugli možeš da imaš platu od 1000 evra a da ne plaćaš porez državi?

Ne znam odakle crpiš energiju da i dalje polemišeš o stvarima o kojima očigledno ne znaš ništa...

Није то ништа кој ће нам телефон и интернет без тога се може чекај да видите када приватизују епс и водовод...
То је та неолиберална фора у вазалним друштвима прво запослиш вишак и измузеш, финансираш све живо и мртво потом добијеш орден од својих газда и одеш у пензију а на власт долазе други...

telekom muze nase pare i skupo naplacuje sto imas tu cast da imas telefon.

na zapadu se firme utrkuju da im budes pretplatnik i da obavljas razgovore preko njih.

pazi kad NE MOZES imati adsl a da nemas telefon.

to su povezali apsolutno bespotrebno i zbog pretplate.

placate preko 5 evra mesecno pa makar ne obavili nijedan razgovor a infrastrukturu smo mi , gradjani platili.

setite se nekada je uvodjenje telefona kostalo 3 000 maraka.toliko je kostalo da ti povezu 50-ak metara zice i daju cifru koja se zove broj.

to je nekada a sada je mesto za stranacke vojnike i polovicno sposobne direktore koji monopolskim polozajem naplacuju svima koriscenje svojih kablova

ponovicu - odvojiti kablove kao bitniji deo telekoma a kancelarijske pacove prodati

Poslednja izmena:
treba ***** privatizovati . iskljucili su mi telefon jer nisam bio u zemlji i kad sam se vratio broj dali drugome. Prikljucak cekam vec godinu dana, Zvao sam preko 50 puta i samo salju dalje . Razmisljo sam ako odem najebacu im se mame svima

- - - - - - - - - -

Zapravo matematika je krajnje jasna.
Telekom donosi pare gazdi.
Gazda je Srbija.
Kad gazda proda telekom, onda će pare da odu novm gazdi koji neće biti Srbija.

i sta to mene treba da zanima kao gradjanina srbije . Ovako cu barem da vidim neki dinar od besplatnih akcija i mocicu da kupim jedno pivu od tih para

Vas problem je sto ne znate sta je kapital i mislite da se za novac sve moze kupiti..Novac je samo 1 od instrumenta sa kojim se stvara kapital..Ako se novac ne usmerava u stvaranje kapitala on ce jednostavno da nestane i na kraju nema ni izvora prihoda a ni novca

telekom ne posluje da bi stvarao kapital nego da bi podmirivao stranacke apetite i otimao gradjanima pare.

i pored monopola prihod im je 110 miliona godisnje http://mondo.rs/a618546/Info/Ekonomija/Najveci-prihod-ostvarili-NIS-EPS-Telekom-Srbija.html

a svakom na ime pretplate uzmu preko 5 evra puta 2 miliona pretplatnika (pretpostavljam) puta 12 meseci mu dodje 120 miliona.

a u prihod je i mobilna telefonija http://www.telegraf.rs/vesti/540116-halo-halo-u-srbiji-ima-10-miliona-mobilnih-telefona gde imaju preko 2 miliona pretplatnika takodje.

Back