Srbija prodaje "Telekom"

Kako da ti kažem a da ne opsujem pominjući tebe i Marksa u intimnim odnosima.

Ovo nema veze sa Marksom, nego sa stvarnošću i zdravim razumom. Na kraju krajeva, i država Norveška (na primer) nije prodala svoj Telenor. Hoće li neko da kaže da je norveški kralj marksista?

Да, али не можеш да поредиш Србију и Норвешку, јер су то два различита појма и функционишу по различитим принципима.

Прво се мора одрадити темељно уништивања Маркса, да би се касније можда уводили социјалистички експерименти када капитализам буде донео новац.

Наиме, постоји једна еволуција кроз коју свако друштво мора да прође.

Робовласништво---Феудализам---Мануфактура---Индустријска Револуција---Сурови Капитализам---Либертаријанизам---Либерализам---Можда, евентуално, неки социјалистички експеримент када дође кеш мани.

Србија је прескочила неколико степеница, па морамо прво да их имплементујемо.

Не треба журити са тим шведским експериментима, јер прошли пут кад смо из феудализма скочили у социјализам, под Марксовим Партонатом, умало нисмо сви умрли (1991. кад су нам наши амерички партнери ускратили џепарац).

Ти болни резови донеће срећнију будућност нашој деци.

Да, али не можеш да поредиш Србију и Норвешку, јер су то два различита појма и функционишу по различитим принципима.

Прво се мора одрадити темељно уништивања Маркса, да би се касније можда уводили социјалистички експерименти када капитализам буде донео новац.

Наиме, постоји једна еволуција кроз коју свако друштво мора да прође.

Робовласништво---Феудализам---Мануфактура---Индустријска Револуција---Сурови Капитализам---Либертаријанизам---Либерализам---Можда, евентуално, неки социјалистички експеримент када дође кеш мани.

Србија је прескочила неколико степеница, па морамо прво да их имплементујемо.

Ти болни резови донеће срећнију будућност нашој деци.
Ti svi bolni rezovi nemaju veze sa prodajom Telekoma.

Zapravo imaju. Biće ih teže "izrezati" ako Telekom ode u tuđinske ruke.

Kako da ti kažem a da ne opsujem pominjući tebe i Marksa u intimnim odnosima.

Ovo nema veze sa Marksom, nego sa stvarnošću i zdravim razumom. Na kraju krajeva, i država Norveška (na primer) nije prodala svoj Telenor. Hoće li neko da kaže da je norveški kralj marksista?

Da to je i meni cudno ..kod nas se sve to gleda nekako drugacije ako nije moje onda je nebitno ...komunisti marksisti boljsevizam itd sta ja znam sta sve a pola EU fiirm je u domacim i drzavnim rukama ili u paketima ili u delovima...Nasem ludilu nema kraja

Da to je i meni cudno ..kod nas se sve to gleda nekako drugacije ako nije moje onda je nebitno ...komunisti marksisti boljsevizam itd sta ja znam sta sve a pola EU fiirm je u domacim i drzavnim rukama ili u paketima ili u delovima...Nasem ludilu nema kraja
Pa tako nekako. Treba raskrstiti sa komunizmom koji nas je unazadio.... to opet nema veze sa marksizmom, jer su Švedska i Norveška primeri kraljevina koji su se razvili u skladu sa Marksovom teorijom (koja je pogrešila samo u pogledu revolucije).

A mi hoćemo da raskstimo sa komunizmom i marksizmom tako što ćemo firmu koja nam donosi profit prodati tamo nekome???? E ako nam tuđa ruka ne ublaži svrab ništa drugo neće.

- - - - - - - - - -

Берлински Зид, Петократа, Гадафи, Телеком, Шкотска, Превлака, Сартид...

Изгледа да Самоуправљање трпи сет пораза још од 1989.
Rekao si "vaš poraz", Ko to "mi"? Ko si ti u celoj toj priči?

Pa tako nekako. Treba raskrstiti sa komunizmom koji nas je unazadio.... to opet nema veze sa marksizmom, jer su Švedska i Norveška primeri kraljevina koji su se razvili u skladu sa Marksovom teorijom (koja je pogrešila samo u pogledu revolucije).

A mi hoćemo da raskstimo sa komunizmom i marksizmom tako što ćemo firmu koja nam donosi profit prodati tamo nekome???? E ako nam tuđa ruka ne ublaži svrab ništa drugo neće.

- - - - - - - - - -

Rekao si "vaš poraz", Ko to "mi"? Ko si ti u celoj toj priči?

Ja vrlo dobro znam kako ovde stvari funkcinisu u praksi ...Al vidis i sam ovo kao da je utakmica mi vi oni nasi vasi ..smesno. .Skandinavci samo gledaju svoje interese i nista drugo ....kod njih su samo oni nema vi... Kad npr dobijes posao u firmi i radis za nekoga onda postajes deo toga i koristis termin MI iako nisi vlasnik..Mudrolije nema puno odgovorno obavlajnje svog posla ...od dna do vrha

Da, ne postoje "naše pare," nego ja mogu da koristim samo svoje lične fondove.

Od državnih nemam vajde. Naprotiv, od države imam štetu.

Zato Telekom treba likvidirati, da bi se stavila tačka na taj monstruozitet.
Ja sam tebe pitao jedno, a ti meni odgovaraš nešto što em nema veze sa pitanjem, em nema veze sa vezom.

Dakle, ne postojji država Srbija niti postoje njeni građani?

Наравно Норвешка је убијала децу по Србији, а Србија није по Норвешкој!

Да, Норвежани су изузетно посвећени убијању српске деце.

Кажу да по целу ноћ не могу да спавају у Трондхајму док сневају уништење србства.

Država se ogleda u tome da građanin broj 1 maltretira građanina broj 2.

Na primer, građanin 1 kaže da građanin 2 mora da plaća PDV.

Pošto PDV stvarno postoji, možemo zaključiti da država nažalost postoji.

Zato se barem možemo radovati sitnim pobedama, kao što su smrt Telekoma.
Ti očigledno nisi svesna količine gluposti koju si ovde iznela.

Sitna pobeda je smrt firme koja donosi profit državi???? Hajde da se radujemo propassti države u kojoj živimo.... Istovremeno to nije anarhizam....

Poslednja izmena:
Ti očigledno nisi svesna količine gluposti koju si ovde iznela.

Sitna pobeda je smrt firme koja doprofit državi???? Hajde da se radujemo propassti države u kojoj živimo.... Istovremeno to nije anarhizam....
Ne postoji nikakav profit.

Ako mene neko pita koliko zarađujem mesečno, ja tada uopšte ne kažem: "Samo da pogledam završni račun Telekoma."

Back