Србија припада Европи и није изоловано острво!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
plakat82.jpg

Проевропски плакат немачке командантуре, Београд
plakat59.jpg

plakat86.jpg

Плакат поводом годишњице 6-априлског бомбардовања Београда "&. април је казна јер Српски народ није могао и није смео да води анти-европску политику!"
(Издање окупационе камондантуре Београд, 6. април 1942


plakat34.jpg

"Совјетска Армија је поражена!"
 
plakat45.jpg

Ово је најбољи плакат. Како су немци нападали комунисте тако данас националисте. Боја им није битна.
Лева страна плакада говори како ће све пропасти ако победе комунисти и СССР а десна ако победе Нацисти и Немачка, Српски народ ће ући у Европску унију!

Зар је сад различито!?
Ако победи Николић све ће пропасти а ако победи Тадић идемо у 4. Рајх!?
 
Ovim istim Švabama se ponovo dozvoljava da "izvoze" i angažuju svoju vojsku. Ustašama su to dozvolili pre nego Nemcima i ... pokazali su se.

E Sale u pravu si, sad možemo da očekujemo IV rajh. :evil:

ТАДИЋ:САМО У ЕУ СРБИЈА МОЖЕ ДА БРАНИ КОСОВО

БЕОГРАД – Председник Србије Борис Тадић изјавио је данас да се већина грађана Србије на председничким изборима определила за програм у чијем средишту је придруживање Европској унији и очување интергиритета и суверенитета земље и да су државне власти дужне да спроводе тај програм.

„Између ова два принципа је знак једнакости, јер само у ЕУ Србија може да брани Косово. Само стабилна и економски јака Србија може да брано своје интересе”, рекао је Тадић на првој конференцији за новинаре после полагања председничке заклетве и поновног ступања на функцију председника Србије.

Тадић је поручио да ће радити на томе да Србија до краја године постане кандидат за чланство у ЕУ, јер су грађани на изборима дали недвосмислен одговор какву будућност Србије желе.

„Нико нема право да се одрекне Косова, јер оно није ничије приватно власништво, али истовремено нико нема право да Србији онемогући будућност у ЕУ, јер ни Србија није ничије приватно власништво”, казао је Тадић и нагласио да ће се као председник борити против сваке одлуке или акта који би Косово водили ка независности.

Тадић је, одговарајући на питање како ће се Србија поставити уколико јој чланство у ЕУ буде условљено признавањем независности Косова, изразио уверење да ЕУ никада неће поставити такав услов.

„Такав услов неће постојати и Србија такав услов и уцену неће прихватити. У разговору с представницима ЕУ добио сам уверавања да Србији такав услов никада неће бити постављен”, казао је Тадић.

Према његовим речима, Србија ће, када јој ЕУ понуди споразуме на потписивање, донети одлуке које иду правцу чланства Србије у ЕУ, али никада неће такве одлуке доносити на штету интегритета земље.

Србија ће, одговарајући на евентуално признавање једнострано проглашене независности Косова од стране неких држава, одлуке доносити у сврху одбране интегритета земља, али неће сама себе водити у изолацију и тако умањити капацитет за одбрану својих интереса, истакао је Тадић.

„Уколико би привремене институције у Приштини у недељу прогласиле независност и ако би такву независност признале неке државе, па и државе ЕУ, мислим да бисмо ушли у замрзнути конфликт и из тог замрзнутог конфликта тражићемо решење”, рекао је Тадић.

Како је нагласио, Србија евентуалним повлачењем амбасадора из држава које би одлучиле да признају независност Косова не би прекинула комуникацију са тим земљама.

----------------------

ЕУ ЋЕ ИГНОРИСАТИ РЕЗУЛТАТЕ СЕДНИЦЕ САВЕТА БЕЗБЕДНОСТИ УН


БРИСЕЛ – Европска унија «прима к знању» дебату у Савету безбедности УН о Косову, али ће у понедељак на Савету министара ЕУ разговарати и доносити одуке о том случају без обзира на дешавања у Њујорку, изјавио је данас у Бриселу високи званичник словеначког председништва ЕУ. « Без обзира шта се дешава у Њујорку, министри ће разговарати о ситуацији у складу с њеним развојем и донети одлуку када тренутак буде зрео за тако нешто », рекао је тај званичник. Један високи француски званичник је пак рекао да је став ЕУ да « нема више никакве могућности за даље преговоре » о статусу Косова, и да Француска сматра да је „независност неизбежна”.

Упитан да ли је ЕУ забринута због тога што није добила „зелено светло” генералног секретара УН-а Бан Ки-Муна за слање мисије ЕУ на Косово, француски дипломата је одговорио одречно. « Тачно је нема званичног зеленог светла, али нема ни црвеног ни жутог светла ”, уз осмех је одговорио високи француски званичник на конференцији за штампу у Савету ЕУ.

Он је истакао да састанак Савета министара ЕУ у понедељак « није тренутак за одлуку о статусу Косова » већ о потврђивању консензуса да је « статус кво неодржив «, да је циљ мисије Еулекс изградња правне државе на Косову и о томе да се Косову „мора дати европска перспектива”.
 
Бар су тада писали на ћирилици! ;)

Што се тиче теме, могу се повући неке паралеле...

Ипак, сад када узмем да анализирам ситуацију из Другог светског рата, мислим да смо могли боље проћи са много, много мање жртава...

Ево о чему се ради: Срби су требали колико толико да се повинују тој сили...

Југославија би у сваком случају била распарчана, али Недићева Србија би прешла Дрину, Саву и Дунав и била некако овако.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sr/3/33/SveSrbija2.png

Значи, биле би избегнуте ОГРОМНЕ жртве и кланица звана НДХ.

Немој ме схватити погрешно, да сам за сарадњу са нацистима. Напротив.
Док ово пишем размишљам главом, а не срцем.

Огромне су жртве пале, а за шта... за експанзију комунизма.
 
Бар су тада писали на ћирилици! ;)

Што се тиче теме, могу се повући неке паралеле...

Ипак, сад када узмем да анализирам ситуацију из Другог светског рата, мислим да смо могли боље проћи са много, много мање жртава...

Ево о чему се ради: Срби су требали колико толико да се повинују тој сили...

Југославија би у сваком случају била распарчана, али Недићева Србија би прешла Дрину, Саву и Дунав и била некако овако.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sr/3/33/SveSrbija2.png

Значи, биле би избегнуте ОГРОМНЕ жртве и кланица звана НДХ.

Немој ме схватити погрешно, да сам за сарадњу са нацистима. Напротив.
Док ово пишем размишљам главом, а не срцем.

Огромне су жртве пале, а за шта... за експанзију комунизма.

Pa nesto ti i nije neka mapa, Srbija je veca sada, jos ako tome pridodamo severni deo Kosmeta i RS, i u blizoj buducnosti vratimo CG, bolje smo prosli tako ;) :P
 
Ау, сунце ти калајисано - где си ово нашао ... ПА ОВО ЈЕ НЕВЕРОВАТНА КОИНЦИДЕНЦИЈА -

ИСТА МЕТА -ИСТО ОДСТОЈАЊЕ...............

Мито, зар си сумњао у мене...
А где сам нашао? Наци-сајт "Јрв и част" рекламирају Давидовића и Хитлера:
http://www.bhserbia.org/glavna.htm
 
Па личимо на ту мапу! Видиш како си добро пронашао.. исти план исти нацисти...иста Србија.

Па кад мало боље погледам, у праву си...

Али ја не могу да се отмем утиску да се геноцид над Србима у НДХ могао избећи... мени је један део родбине побијен у логору Јадовно у Лици.

Пре неки дан сам нашао списак свих страдалих у НДХ који се презивају као и ја.
Зато се сад не чудим зашто је моје презиме тако ретко.
 
Па кад мало боље погледам, у праву си...

Али ја не могу да се отмем утиску да се геноцид над Србима у НДХ могао избећи... мени је један део родбине побијен у логору Јадовно у Лици.

Пре неки дан сам нашао списак свих страдалих у НДХ који се презивају као и ја.
Зато се сад не чудим зашто је моје презиме тако ретко.

Усташки покрет је основан касних двадесетих година у Италији и Немачкој, као УЧК што је основана касних 80-их у Турској и НАТО-у

Ниеј се могао избећи као што се није могао избећи покољ над Србима на Косову.

Видиш да смо променили и Слобу и Тадића па 4. рајх тера по своме.
Можеш да дубиш и на глави али ако су одлучили да те униште то ће и урадити.
 
Усташки покрет је основан касних двадесетих година у Италији и Немачкој, као УЧК што је основана касних 80-их у Турској и НАТО-у

Ниеј се могао избећи као што се није могао избећи покољ над Србима на Косову.

Видиш да смо променили и Слобу и Тадића па 4. рајх тера по своме.
Можеш да дубиш и на глави али ако су одлучили да те униште то ће и урадити.

Тако је... видим да је тако... то је све одавно зацртано...
 

Back
Top