Quantcast

Srbija pretvorena u hrvatsku koloniju!

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
37.087
Извини ал' мораш да имаш у виду да ја не могу даље од своје државе па кад је држава дебила и ја као грађанин исте сам дете дебил. Мораћеш да ми нацрташ. Какве везе одговор са јабукама и фрукталом има са тим да мене боли ***** што је Хрват (вероватно са својим деоничарима а не сам) купио словеначку фирму која измеђуосталог послује у Србији а све у контексту да капитал познаје националност (јер, што би нам иначе сметао власник Хрват). А онда, ако већ полазимо од претпоставке да капитал познаје националност, пожелимо да и српски капитал купи нешто слично меркатору а како су Коле и Мишко Срби, ред је да они купе кад већ ми остали Срби нећемо.

Повежи ми с овом причом јабуке и фруктал (ал' онако..да и дете дебил може да разуме).

Ko je rekao da meni smeta sto je vlasnik Hrvat.
Ja cenim i postujem sposobne ljude.

Dete ako nije razumelo dzaba mu je objasnjavati, cekace ga lopata kad odraste, mozda onda shvati - a verovatno ni tada.

GeorgeV

Buduća legenda
Poruka
26.233
не бих ја био сигуран да је то баш тако

Budi siguran.

Dok se ovde kuka kako hrvat kupuje srpsko, taj isti Hrvat već godinama, postepeno, ali sigurno, povećava udeo proizvoda koji se proizvode u Srbiji, a prodaju na hrvatskom tržištu...

Pod svojim robnim markama, i sa vrlo sitnim slovima "proizvedeno u Srbiji" na pakovanju...

I to nije samo roba njegovih firmi..i roba koju moja firma proizvodi, a firma je 100% "srpska" se tako prodaje u Hrvatskoj...

Ne branim ja Todorića...lično u Ideu ne idem, niti hrvatsku robu kupujem (jedino što sam kupovao je bila konzervirana riba, a i to sam prestao od kada su se u "Univeru" pojavile odlične ruske konzerve)...ali je činjenica da stvari tako funkcionišu...u čitavoj toj priči jedini Todorićev interes je sam Todorić...

Poruka
21.221
Otprilike. Isti nam ******. Todorića zabole da li uzima lovu iz džepa Srbima, Hrvatima ili Bugarima, tako da je realno da vi Hrvati imate baš toliko koristi od Todorićevog "hrvatstva" kao i mi...

Баш си злоћко, пусти их да уживају у новој "побједи" над Србима. То им је преко потребно сад кад улазе у еУ, јербо ће им и ово мало производње ****ути у чабар, а стандард ће им наравно "порасти". ;)

hrabri mali toster

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
351
Budi siguran.

Dok se ovde kuka kako hrvat kupuje srpsko, taj isti Hrvat već godinama, postepeno, ali sigurno, povećava udeo proizvoda koji se proizvode u Srbiji, a prodaju na hrvatskom tržištu...

Pod svojim robnim markama, i sa vrlo sitnim slovima "proizvedeno u Srbiji" na pakovanju...

I to nije samo roba njegovih firmi..i roba koju moja firma proizvodi, a firma je 100% "srpska" se tako prodaje u Hrvatskoj...

Ne branim ja Todorića...lično u Ideu ne idem, niti hrvatsku robu kupujem (jedino što sam kupovao je bila konzervirana riba, a i to sam prestao od kada su se u "Univeru" pojavile odlične ruske konzerve)...ali je činjenica da stvari tako funkcionišu...u čitavoj toj priči jedini Todorićev interes je sam Todorić...

upravo. pare ne poznaju ni veru, ni naciju.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.