Србија пред изборима а избора нема!

Jel to onaj zapad sto nas bombardovao?
Em nas bombardovali kao " saveznici" em nas bombardovali kao nato olosh i ti smatras da nam zapad misli dobro.
Nasi prijatelji sa zapada su bili jedino Francuzi ali to su generacije koje su zivele i rodjene pre vise od jednog veka i koje nemaju puno veza sa danasnjim rasisitickim generacijama.

To ti treba da vidiš sa Slobom, on je vodio anti-zapadnu komunističku rusofilsku politiku. I kad je nastao problem sa Kosovom, zapad mu nije dao zeleno svetlo da protera Albance. Međutim, on je ipak odlučio malo da se ku*či pa smo dobili vaspitnu. Ja se ne identifikujem sa njegovim lošim potezima, ti samo izvoli.

Pa razmisli što je tako bilo...
Recimo Francuzi su bili protiv bombardovanja mostova.. ali mi smo sve veze sa njima prekinuli od 2 sv rata i mi od tada nemamo zapadne saveznike. Komunistička partija je prekinula sve to. A 89 kada je bilo vreme, mi se nismo vratili zapadnim saveznicima koji su bili saveznici kraljevine, već se okrenuli pijanom Rusu Jeljcinu za pomoć. A i oni ušli na Kosovo 99 pa izašli. Jaka pomoć. Izbačeni iz UN a smo tada bili. Tako da ne BiH to sad naglašavala unedogled. Nema ko nas tad nije izdao, jer smo i sami sebe i svoju prošlost izdali.
Francuzi su pomalo ljigavi

To ti treba da vidiš sa Slobom, on je vodio anti-zapadnu komunističku rusofilsku politiku. I kad je nastao problem sa Kosovom, zapad mu nije dao zeleno svetlo da protera Albance. Međutim, on je ipak odlučio malo da se ku*či pa smo dobili vaspitnu. Ja se ne identifikujem sa njegovim lošim potezima, ti samo izvoli.
da protera Albance? au jbt :hahaha:

Pa razmisli što je tako bilo...
Recimo Francuzi su bili protiv bombardovanja mostova.. ali mi smo sve veze sa njima prekinuli od 2 sv rata i mi od tada nemamo zapadne saveznike. Komunistička partija je prekinula sve to. A 89 kada je bilo vreme, mi se nismo vratili zapadnim saveznicima koji su bili saveznici kraljevine, već se okrenuli pijanom Rusu Jeljcinu za pomoć. A i oni ušli na Kosovo 99 pa izašli. Jaka pomoć. Izbačeni iz UN a smo tada bili. Tako da ne BiH to sad naglašavala unedogled. Nema ko nas tad nije izdao, jer smo i sami sebe i svoju prošlost izdali.
Naravno pijani Jeljcin nije mogao ni nad sobom da vlada a kamoli nekom da pomogne, ali je sada najgore sto mi prihvatamo izdaju od "svojih" vlastodrzaca, na neki nacin precutno prihvatamo ako izadjemo na lazne izbore, evo malopre sam pisao da mi je stiglo vise listica na neke osobe koje se uopste i ne vode na mojoj adresi a cak nisu ni zive, a na moje ime dva listica .....

Francuzi su pomalo ljigavi
ali su nam bili ranije najveći saveznici.
mislim, jedna mala zemlja mora negde da pripada..

A što se njih tiče, kad sam bila u Grenoblu, obod Alpa, slučajno sam iznajmila sobi u hotelu u ulici Rue de Belgrade. šetamse ja kad obližnja ulica rue de Yugoslavia valjda se tako piše, pa u centru Rue kralja Petra ili Alexandra zaboravih već ... i eto tako im se ulice zovu i posle. hm 80 godina, to je bilo negde 2010.

A što se njih tiče, kad sam bila u Grenoblu, obod Alpa, slučajno sam iznajmila sobi u hotelu u ulici Ruke de Belgrade. petak se ja kad obližnja ulica ruke de Yugoslavia valjda se tako piše, pa u centru Rume kralja Petra ili Alexandra zaboravih već ... i eto tako im se ulice zovu i posle. hm 80 godina, to je bilo negde 2010.
vidim ovog Gujona.. kao naš prijatelj krac palac sad lik prešao kod psihopate i botuje za njega po Srbiji.. smrdlja..ako ga negde vidim ima da mu pljunem u facu ljigavu, odvratnu

Какве везе капитализам има са локалном самоуправом?

Буквално једно са другим никакве додирне тачке нема.
pa lokalna uprava je produzena ruka drzavnog rezima koji sprovodi interese kapitalista . U tom kontekstu se kroje i pisani i nepisani zakoni.
Ti zakoni dolaze iz kapitalisticke skupstine a lokalne samouprave ih samo sprovode. Tesko da ce bolnica u Arandjelovcu biti renovirana ako se u cenu renoviranja ne ugrade i lokalni i skupstinski celnici koji rade za interese izvodjackih firmi, citaj, kapitalista.

A što se njih tiče, kad sam bila u Grenoblu, obod Alpa, slučajno sam iznajmila sobi u hotelu u ulici Rue de Belgrade. šetamse ja kad obližnja ulica rue de Yugoslavia valjda se tako piše, pa u centru Rume kralja Petra ili Alexandra zaboravih već ... i eto tako im se ulice zovu i posle. hm 80 godina, to je bilo negde 2010.
2010 i ja sam bio tada, ali je svakako pohvalno sto su zadrzali ime ulice.

Ja sam rodjen u toj Francuskoj i ne mogu da ih smislim.
msm da je neki Francuz izjavio da treba da nas sve pobiju..

evo našo sam.. nije baš to rekao al evo.. Žak Smrdlja Širak

Srbi su narod bez zakona i bez vere. To je narod razbojnika i terorista - rekao je tadašnji šef Francuske.
šta da ti pričam za Nemce brt i ostalo zapadno smeće

da protera Albance? au jbt :hahaha:

Pa jel imaš amneziju? Tito i Sloba su dozvolili da se na Kosovu naseli i naoruža par miliona albanaca. Nije nam NATO kriv za to, sami smo krivi. I posle kad su Albanci kao većina odlučili da idu svojim putem (gle čuda, to je bilo teško pretpostaviti), onda to možeš da rešiš samo silom. Tako što ćeš da ih proteraš. I to je Sloba krenuo da radi a da pre toga nije dobio odobrenje neke relevantne sile. Ameri su rekli "ne može" i to je to. Platili smo vođenje anti-zapadne politike tako što nas Ameri nisu podržali. I sad nastavljamo istim debilnim putem. Inatimo se i trpimo posledice.

Poslednja izmena od moderatora:
od dva zla izaberi manje

pre cu da pojedem novo goWno nego da gledam ovo sto gledam 12god
ali ne mojom krivicom tj. mojim glasom za njih.

AVetinje i skotovi
Krivicom? Vas problem je sto bi da imate dwmokratiju, a da odlucuje vasa diktatura. Ne moze jare i pare. Svaki glas se broji i svaki glas je jednak, a sigurno vi niste najpametniji u celoj drzavi.

Pa jel imaš amneziju? Tito i Sloba su dozvolili da se na Kosovu naseli i naoruža par miliona albanaca. Nije nam NATO kriv za to, sami smo krivi. I posle kad su Albanci kao većina odlučili da idu svojim putem (gle čuda, to je bilo teško pretpostaviti), onda to možeš da rešiš samo silom. Tako što ćeš da ih proteraš. I to je Sloba krenuo da radi a da pre toga nije dobio odobrenje neke relevantne sile. Ameri su rekli "ne može" i to je to. Platili smo vođenje anti-zapadne politike tako što nas Ameri nisu podržali. I sad nastavljamo istim debilnim putem. Inatimo se i trpimo posledice.
kad i gde je je Sloba proterao Albance odnosno koga je to proterao?
msm ok je da lažeš i izmišljaš al eto odgovori na pitanje..

Поштен човек , радан човек , у Аранђеловцу једва саставља крај са крајем , ради , плаћа порез , да би тај порез држава доделила сумњивом лику, Срђану Калновићу , и његовој организацији за три радионице у средњој школи , где су се ученици сморили а за то време начелник општине иде по геј парадама Радовић док му партнер страначки Влајковић порогања људе по Аранђеловцу и смешта афере а при томе ће да буде у министарству полиције а има судску пресуди из 2016 да је опљачкао милион евра од канцеларије за мањинска права ..јад и чемер у Шумадији а то је само оно одоакативно а шта раде они који су на самом врх само Бог зна .
a onda neko pita kake veze ima lokalna samouprava sa kapitalistickim sistemom. Taj grabez i nemoral, kriminal, mafija, ubijanje...........dosao nam je na krilima kapitalizma. Svi znamo od kada su ove deformacije uvezene u Srbiju.

Nisu svi takvi ali nazalost vecina jesu....te generacije sto nam bili prijatelji bukvalno i ne postoje vise.
Mojeg paradedu su lecili u Marseju kada je bio izranjavan u Prvom Svetskom Ratu...
debilna nacija..gledam WC finale brt Francuska -Argentina u produžetku od 11 igrača samo golman belac.. nisam rasista al ono je tužno da se vidi šta su sebi dozvolili..

Krivicom? Vas problem je sto bi da imate dwmokratiju, a da odlucuje vasa diktatura. Ne moze jare i pare. Svaki glas se broji i svaki glas je jednak, a sigurno vi niste najpametniji u celoj drzavi.

Napisoa sam da nisam nikada niti cu da glsam za av i njemu slicne jer su pokazali
ogromnu ljubav prema sebi samima i svojim dzepovima
koji nikako da se napune.

Gde sam napisao da sam najpametniji? A posmatrajuci te koji glasaju za parizer od 299
sam DR MR i slicne titule. Makar razmisljam svojom glavom
i ne nasedam na price koje se provlace u kampanjama decenijama unazad

pa lokalna uprava je produzena ruka drzavnog rezima koji sprovodi interese kapitalista . U tom kontekstu se kroje i pisani i nepisani zakoni.
Ti zakoni dolaze iz kapitalisticke skupstine a lokalne samouprave ih samo sprovode. Tesko da ce bolnica u Arandjelovcu biti renovirana ako se u cenu renoviranja ne ugrade i lokalni i skupstinski celnici koji rade za interese izvodjackih firmi, citaj, kapitalista.

Ово ти је, Милуне, лупетање на квадрат.

Прави катипализам тражи слободно тржиште, дакле, никакав утицај државе на пословање,

а ти се позиваш на утицај државе на тржиште, дакле, све супротно од капитализма.

Да је Србија, заиста, капиталистичка држава, овакве ствари би биле сведене на минимум.

kad i gde je je Sloba proterao Albance odnosno koga je to proterao?
msm ok je da lažeš i izmišljaš al eto odgovori na pitanje..
jedini ko je glup si ti :D

Ako imaš neku teritoriju na koju ti se doseli 90% stanovništva iz druge države, kao što se nama desilo sa Albancima, i onda oni odluče da hoće da budu samostalna država, tu imaš samo jedno rešenje - da ih proteraš silom.

I to je Sloba krenuo da radi. Napravio je policijsku čistku sa namerom da ih protera. I to je uradio 90% ali su Ameri odlučili da podrže Albance.

Sad je samo pitanje zašto nisu podržali nas. Pa zato što smo vodili anti-zapadnu politiku. Platili smo cenu pogrešnog izbora saveznika.
Pa tako, Hrvati koji su bili okrenuti zapadu su dobili zeleno svetlo da proteraju Srbe, ali mi nismo da proteramo Albance. Tako to funkcioniše.

Srbi su narod bez zakona i bez vere. To je narod razbojnika i terorista - rekao je tadašnji šef Francuske.

Pa zar nije Srbija 90ih bila anarhija puna slobovih srbokomunista (poput Ratka Mladica), zar nije etnofiletizam (sto SPC prednjaci) osudjen kao antihriscanski grijeh? Sta su hajduci i princip osim razbojnika i terorista

Dakle bez zakona i bez vjere, dobro je Francuz rekao. Vive la France 🇫🇷

Da li je rekao neistinu? nisam sigurna da je citat tačan ali sve i da jeste...

meni jedan Francuz reče, sve je nestalo posle opsade Sarajeva ako je i bilo neko prijateljstvo. držim da su nas naši komunistički oficiri kao i ovi paravojnih poprilično obrukali.
Zapitajmo se kakvi smo bili tada. sada.

Ako imaš neku teritoriju na koju ti se doseli 90% stanovništva iz druge države, kao što se nama desilo sa Albancima, i onda oni odluče da hoće da budu samostalna država, tu imaš samo jedno rešenje - da ih proteraš silom.

I to je Sloba krenuo da radi. Napravio je policijsku čistku sa namerom da ih protera. I to je uradio 90% ali su Ameri odlučili da podrže Albance.

Sad je samo pitanje zašto nisu podržali nas. Pa zato što smo vodili anti-zapadnu politiku. Platili smo cenu pogrešnog izbora saveznika.
Pa tako, Hrvati koji su bili okrenuti zapadu su dobili zeleno svetlo da proteraju Srbe, ali mi nismo da proteramo Albance. Tako to funkcioniše.
ti napišeš: Sloba je proterao Albance pa nas je zapad kaznio.
ja te pitam : Kad i gde je Sloba proterao Albance?
ti odgovaraš: Sunce izlazi na istoku a zalazi na zapadu, indijanac se vozi u svom kanuu na reci Misisipi odakle je Mark Tven koji je napisao Toma Sojera koga je čuvala tetka..

eto kako izgleda diskusija sa tobom brt :) . još jedna glupost i mrš na ignor..još jedna šansa: dakle kad i gde?

Da li je rekao neistinu? nisam sigurna da je citat tačan ali sve i da jeste...

meni jedan Francuz reče, sve je nestalo posle opsade Sarajeva ako je i bilo neko prijateljstvo. držim da su nas naši komunistički oficiri kao i ovi paravojnih poprilično obrukali.
Zapitajmo se kakvi smo bili tada. sada.
naravno da je rekao neistinu.. nek pogleda malo svoju kolonizatorsku smrdljivu Francusku pa nek deli lekcije.. ustvari ne može više..mrtav je

Back