Србија пред изборима а избора нема!

Slavenska

Domaćin
Poruka
4.099
ауторска тема

Избори све ближе а избора нема , за кога би човек требао данас да гласа , да ли да гласамо за лепу реч коју нам нуде или да гласамо за оно што видимо као резултат њихових речи а разултат је нула .

Аранђеловац је најкритичнији од свих градова , мафија на власти дубока држава , смркнута лица из сенке која се провлаче годинама у другом руху , само рухо пресвуку ..назнаке су да ће у том граду ДС и СНС правити колалицију , мени је ово несхватљиво обзиром да их сматрам за једну странку јер су челни људи на власти били и у једној и другој партији , како која победи они се само пребаце у ту партију и остану на истој функцији..

Избора нема, човек може или да бојкотује или да се одлучи за мање партије попут Ми глас народа или руска партија , они нису у спрези са ДБ контролисаном од СНС , тако да могу колико толико самостално да воде кампању и поштују глас народа .

Само луд човек или човек са амнезијом може да гласа за и једну од понуђених партија , специјално ДС, СНС, СПС , ДСС јер се ради о потпуно истим људима који су ем уништили државу , ем уништили партије у којима су били ..за њих глас не желим да дам , просто је то ствар принципа .

Sto se cinje u Arandjelovac 😂😂

Аранђеловац је катастрофа , не зна се ко је гори од кога , бар што се локланих избора тиче ..јад и чемер .Радовић са циганима запосео градску управу , они ,Влајковић, краду , али му доносе гласове па му одговарају ..

Мени је несхватљиво да на важном месту у управи града може да седи човек са судском пресудом за утају новца , мени је и даље то несхватљиво , али код Радовића је то могуће , све док му гласове доносе циган махале , он све толерише , он је светски човек , геј френдли ..

Аранђеловац је катастрофа , не зна се ко је гори од кога , бар што се локланих избора тиче ..јад и чемер .Радовић са циганима запосео градску управу , они ,Влајковић, краду , али му доносе гласове па му одговарају ..

Мени је несхватљиво да на важном месту у управи града може да седи човек са судском пресудом за утају новца , мени је и даље то несхватљиво , али код Радовића је то могуће , све док му гласове доносе циган махале , он све толерише , он је светски човек , геј френдли ..

Pa dobro ako cigani su veliki dio stanovnistva legitimno da to covjek pobjedi. To je glas naroda

Pa dobro ako cigani su veliki dio stanovnistva legitimno da to covjek pobjedi. To je glas naroda

Прво цигани нису толико велики део народа , друго ти Цигани се користе да би се други уцењивали , све и свашта се користи , намештају се афере ..Циган са судском пресудом Дејан Влајковић , осуђен за утају новца и то канцеларији за људска и мањинска права, је ту главни играч са војом многобројном фамилијом и онда он за Радовића игра игре , оптужје људе да су расисти , намешта им афере ..Када би само једном на власт иу Србији дошла озбиљна особа ..ово би све требало да буде похапшено..

Својвремено су Иван Ивановић и Глишић ишли да оборе овог Цигана , али као што рекох он одговара власти јер за њих ради прљаве послове а када кажем прљаве , ту је онда све од посла са дрогом,пљачкама , миграната све до ситних намештања , као и ухођења људи и прогањања у циљу да се компромитују .

па ти гласај за Радовића и СНС а глас дајеш једном таквом човеку и угрожаваш безбедност грађанима и радним људима

Прво цигани нису толико велики део народа , друго ти Цигани се користе да би се други уцењивали , све и свашта се користи , намештају се афере ..Циган са судском пресудом Дејан Влајковић , осуђен за утају новца и то канцеларији за људска и мањинска права, је ту главни играч са војом многобројном фамилијом и онда он за Радовића игра игре , оптужје људе да су расисти , намешта им афере ..Када би само једном на власт иу Србији дошла озбиљна особа ..ово би све требало да буде похапшено..

Својвремено су Иван Ивановић и Глишић ишли да оборе овог Цигана , али као што рекох он одговара власти јер за њих ради прљаве послове а када кажем прљаве , ту је онда све од посла са дрогом,пљачкама , миграната све до ситних намештања , као и ухођења људи и прогањања у циљу да се компромитују .

па ти гласај за Радовића и СНС а глас дајеш једном таквом човеку и угрожаваш безбедност грађанима и радним људима

Pa ako lik moze pobjedit jer ga glasaju cigani, onda cigani su itekako vazan faktor.

Pa ako lik moze pobjedit jer ga glasaju cigani, onda cigani su itekako vazan faktor.

А шта је са радним поштеним народом Србије зар они нису важан фактор или они нису битни у свему овоме ..Нико не спори да мањине нису битне , али овде је реч о КРИМИНАЛУ које тај човек спроводи а део је мањине и иза тога се крије , као бела мечка .

НПР одем да пљачкам, да дилујем дрогу а када ме ухапсе вадим се да сам мањина и добијем мању казну и наставим политичку активност јер са Циганима нико неће да има посла .Мени је рекао једнан полцијац , каже човек ,а био на Косову , ветеран , добар , поштен и он каже :"Што би се ја сада пред пензију бавио Циганима , оно што видим да раде ја не видим , једно ако баш није очигледно , онда нешто подузмем" ..каже човек да их је хапсио , али више не може јер крену на њега чопоративно , компромитују га , наместре му неку аферу , лажу и петљају .

А шта је са радним поштеним народом Србије зар они нису важан фактор или они нису битни у свему овоме ..Нико не спори да мањине нису битне , али овде је реч о КРИМИНАЛУ које тај човек спроводи а део је мањине и иза тога се крије , као бела мечка .

НПР одем да пљачкам, да дилујем дрогу а када ме ухапсе вадим се да сам мањина и добијем мању казну и наставим политичку активност јер са Циганима нико неће да има посла .Мени је рекао једнан полцијац , каже човек ,а био на Косову , ветеран , добар , поштен и он каже :"Што би се ја сада пред пензију бавио Циганима , оно што видим да раде ја не видим , једно ако баш није очигледно , онда нешто подузмем" ..каже човек да их је хапсио , али више не може јер крену на њега чопоративно , компромитују га , наместре му неку аферу , лажу и петљају .

To je samo lukavstvo. Isto radi Pavle Bihali sto vadi na to da je ruska nacionalna manjina

To je samo lukavstvo. Isto radi Pavle Bihali sto vadi na to da je ruska nacionalna manjina

Он , Влајковић , може да буде подао , лукав, да краде , да за то буде осуђен и све што пожели , али такв човек не сме да буде на власти , нити да му се дозволи да ИКАДА буде на власти , не дај Боже неком министарству јер се ради о безбедосно опасној особи ..Таква особа треба да буде искључена из политичког рада и одстрањена из друштвеног живота нормалних људи .

Polako...

Svima život vrati...

ajde ne pravi se , ko da ne znas kako funkcionise kapitalisticki sistem.
Nisu problem ni stranke ni ljudi vec kapitalisticki politicki sistem ..........i zato su nam na vlasti kriminalci i ubice.
Da podsetim, moto kapitalistickog sistema je KADA JE PROFIT U PITANJU SVA SREDSTVA SU DOZVOLJENA........pa cak i ubijanje ko sto vidimo na primeru ukrajine, sirije...........i nekada Jugoslavije.

Tako je komsika.

У Аранђеловцу два Цигана играју главне игре , један је из СНС Дејан Влајковић а други је из ДС Срђан Калановић , иду у тендему а загорчавају живот грађанима ..што је најтужније обећано им је место у министарству безбедности а која ће то трагедија бити за Србију , да две поремећене особе добију тако битно место ..

Овом Калновићу је недавно министарство здравља Републике Србије доделило милион евра за његову невладину организацију ЕДУ АР Аранђеловац , центар за евроинтеграције а за тих милион евра он је одржао три радионице у средњој школу у Аранђеловцу , ученици који су били тамо кажу да су ова двојица лапрдала само 45 минута , али држава му дала ..питам се само како .

Kao što u svemu zaostajemo, tako i u nekoj svesti o funkcionisanju države i političarima.

Naprosto, mi kao država nemamo nacionalnu politiku, niti smo je imali. nacionalna politika nije da postoje neki političari koji će da se budaju u prsa kako vole zemlju, već podrazumeva jedan konstantan pravac i plan koji je institucionalizovan. Dakle, nacionalni projekti koje onda svaka vlast i vlada sprovode, sukcesivno. Kod nas je to gotovo isključivo lična korist i partijska korist kao opet lična. I zato smo država bez ikakvog plana decenijama, kao neki brod na moru bez kormila i bez jedra. Na pogrešan kolosek smo krenuli posle pada berlinskog zida i sad smo tamo gde nas vode strane ambasade.

Ima za koga da se glasa. Ali ja nisam ovog puta za nove ljude, već one koji su pokazali da se nisu lično okoristili, kao što je Tadić i Radulović čiju sam listu podržala potpisom i na glasanju ću.

Što je neko nov to ništa ne znači. što nije bio na vlasti još gore, ne znaš ni kako će se ponašati ni da li će krasti.

Back